• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    HUSOPASKA: ikonka se nezměnila. Při dalším přihlášení mám tu původní.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Nová ikonka:
    Nahraju obrázek, který je moc velký. Chce to po mně oříznout. Kliknu na oříznout a bez další akce hláška "ikonka uložena". Ikonka teď vypadá jako jeden růžek z obrázku.
    TUILE
    TUILE --- ---
    dekuju za blok :*

    edit a delete je v anglictine, i kdyz mam taplou ceskou verzi.



    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: Bude tohle srozumitelnejsi? Obecne moc nevim, jak vyjadrit jinak situaci, ze uzivatel ziskal pravo zapisu tim, ze byl smazan z prav (predtim mel RO) - viz ten VALY

    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    V posledních jsou i reakce na inzeráty.
    Sice vím, že jsou inzeráty jakože diskuze, ale je to trochu divný číst si, jak někdo smlouvá o ceně:



    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: jo, to bude moc obecny preklad...predelam na "odeslano"
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF:
    1) se to asi radi nahodne
    2) zamyslim se nad tim, jak to zprehlednit
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    1. Prijde mi, ze po kazde zmene se v admin logu seznam zmen nejak divne zprehazi, asi to nema na nic vliv, spis nerozumim, podle ceho se to sortuje, pridal jsem id KOKOS v druhem prikladu a cely se to prehazelo...
    2. Pri pridani ID do access rights mi hlaska "+ / - unlimited duration" prijde divna, asi jsem tam cekal "added to access rights" nebo "removed from access rights"



    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    NYX: jo, aha. Že si dotyčný přeje vědet, kdo mu dal mínusek. (Ta je anglicky)
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Tohle teprve musim dodelat. Nefunguje to ani na pc zatim.
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Ktera hlaska?
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    V inzerátech chybí "Možnosti a ceny dopravy".
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Práva u cizí i vlastní diskuze mají ustřelená políčka. (A je tam pořád smazat i u cizí.)


    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Upozornění na odpověď sama sobě:
    Počítadlo to nehlásí, ale v upozornenich to pořád je.



    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Mínusek:
    Zmizel ten bonzovaci řádek, jestli je to něco, co na nyxu nemá co dělat.
    Hláška u prémiovky je anglicky.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    V právech u diskuze jsou sražený ikonky. V chromu na androidu.


    TUILE
    TUILE --- ---
    HUSOPASKA: to se imho chova stejne jako ted.
    na last a ve vyhledavani je dulezity zachovani spoileru. ostatni formatovani je vice mene asi jedno.
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: vim, pridam tagy na seznam tech co maji projit do toho redukovaneho zobrazeni. Last ma zustat prehledna, proto se slozitejsi html vyhazujd.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    NYX:



    NYX
    NYX --- ---
    Divne, podle DB by to v notifikacich videt melo byt...ale proveril bych znova po dnesni migraci, tam se neco ohledne notifikaci meni.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    TILIO: taky tak.

    + maličkost: v posledních se zobrazuje příspěvek, který má v diskuzi část textu škrtnutou. To škrtnutí v poslednich není vidět (text je napsaný normálně).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam