• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Pokud zadávám anketu s nějakou chybou (např. hodnota povoleno hlasů větší než počet odpovědí) a dám náhled, nic se nestane, ale nezobrazí se žádná chybová hláška. Ta se zobrazí teprve při pokusu o odeslání příspěvku.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Regrese: Pokud zadávám anketu a jedna z možností je mezera, přidá se tato prázdná možnost do ankety, na rozdíl od současného řešení, které přeskakuje mezery i další Unicode bílé znaky. Nové řešení také nedělá trim.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    V záhlaví diskuse třžiště https://alpha.nyx.cz/discussion/17067/id/53390404 jsou tři nezmigrované linky související s tržištěm.

    Přikládám tamější text s původními linky (nevím tedy, jestli se linky budou migrovat i jinde než v příspěvcích):
    Tento klub obsahuje inzeráty z celého tržiště. Nové inzeráty můžete vložit kliknutím sem.

    Pokud chcete nastavit, jak detailně se zde mají inzeráty vypisovat, klikněte sem.
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Tohle si pisu jako rucni pomigracni aktivitu :)
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA:
    HUSOPASKA:
    Testuji upravu migrace, ktera by oboje mela vyresit. Pokud se povede, premigruji to jeste dnes vecer.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Odkazy u inzerátů nic nedělají:

    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: To budou ty hooodne stare odkazy s jinou url. Zkonvertuji i to :)
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    HUSOPASKA: nevím, podle jakýho kliče se to děje. Některý odkazy vedou na test, některý na produkci, některý nefungujou. Vypadají na první pohled podobně.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    HUSOPASKA: to může být?
    Je to z klubu "Udělejte reklamu svému klubu na nyxu !" poslední stránka.
    Jiný prokliky do diskuzí mě hodí podle očekávání do tý diskuze na testu. Někdy se diskuzi nepodaří načíst.


    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Teď jsem se sem proklikla z testu...
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Tohle vim a nejsem si jisty, jestli tohle pujde rozumne namigrovat aniz by to strasne protahlo dobu migrace. Kazdopadne poznamenane to mam.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    U přemigrovaných příspěvků chybí odkaz na odpovědi.

    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    HUSOPASKA: ikonka se nezměnila. Při dalším přihlášení mám tu původní.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Nová ikonka:
    Nahraju obrázek, který je moc velký. Chce to po mně oříznout. Kliknu na oříznout a bez další akce hláška "ikonka uložena". Ikonka teď vypadá jako jeden růžek z obrázku.
    TUILE
    TUILE --- ---
    dekuju za blok :*

    edit a delete je v anglictine, i kdyz mam taplou ceskou verzi.



    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: Bude tohle srozumitelnejsi? Obecne moc nevim, jak vyjadrit jinak situaci, ze uzivatel ziskal pravo zapisu tim, ze byl smazan z prav (predtim mel RO) - viz ten VALY

    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    V posledních jsou i reakce na inzeráty.
    Sice vím, že jsou inzeráty jakože diskuze, ale je to trochu divný číst si, jak někdo smlouvá o ceně:



    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: jo, to bude moc obecny preklad...predelam na "odeslano"
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF:
    1) se to asi radi nahodne
    2) zamyslim se nad tim, jak to zprehlednit
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    1. Prijde mi, ze po kazde zmene se v admin logu seznam zmen nejak divne zprehazi, asi to nema na nic vliv, spis nerozumim, podle ceho se to sortuje, pridal jsem id KOKOS v druhem prikladu a cely se to prehazelo...
    2. Pri pridani ID do access rights mi hlaska "+ / - unlimited duration" prijde divna, asi jsem tam cekal "added to access rights" nebo "removed from access rights"



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam