• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Jak píšu, je potřeba vyplnit .00000001 – to je tečka, sedm nul a jednička.
    Vím, co mi občas chodí od testerů, takže pokud jsem sám v této roli, snažím se nedělat chyby, které jim vytýkám.

    Chrome 88.0.4324.182 (Official Build) (64-bit) Fedora 31
    Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit) Fedora 31
    Chrome 88.0.4324.181 (64-bit) Android 8.0.0
    Vivaldi 3.6.2178.47 Android 8.0.0
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    tržiště – vložit inzerát – název inzerátu: vyplnit "a " (písmeno a čtyři mezery) – uložit: inzerát s efektivně jednopísmenným názvem je uložen (neprovádí se trim)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    tržiště – vložit inzerát – název inzerátu: vyplnit a a cenu – uložit – zobrazí se chyba "Název diskuze je příliš krátký" nepřesná textace, nezakládám diskusi, ale inzerát (chápu, že interně je to to stejné)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    nepřeložená textace

    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Aha, odecitam to blbe na obou mistech. Opravim.
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Ahaa, zmena u existujici diskuze. Opravim.
    NYX
    NYX --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Divne, ja u diskuze dostanu normalni chybu o moc dlouhem nazvu. Dela to i 122 znaku? Jestli tam nemam jen blbe znaminko :-)

    Nejsem ted u pc, tak nezkusim.

    U ceny mi to nejde overit, afaik tam mam input nastaveny aby bral jen integery. Overoval jsem ted v mobilnim prohlizeci. Tak nevim, v cem to tam zadavas :-)

    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Dokud v nove verzi neudelam trial, nedava to omezeni smysl :-) Ale proverim, jestli to spis jen neodecitam na obou mistech
    TUILE
    TUILE --- ---
    nyxi,

    koukam zena tom screenu id KOMPAS je - zbyva 703, moznost prevest 1-703.

    to uz mi v novy verzi nemusi zbejvat tech tricet dnu a nebo to je chyba?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    tržiště – vložit inzerát – cena: vyplnit .00000001 – uložit: Chyba 422

    Jde zřejmě o obecný problém s parsováním/validací čísel. Stejného výsledku (Chyba 422) dosáhnu s hodnotou 1.00000001 v anketě v poli počet hlasů či v hodu kostkou v poli počet hodů a volbou náhled/odeslat.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    diskuze – nastavení – nastavení diskuze – název diskuze: do vstupního pole lze vyplnit více než 120 znaků, ale při pokusu o uložení 121 znaků je zobrazena hláška "Nepodařilo se uložit změny"
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Inzerát chce aspoň 5 písmen do názvu. Prodávám psa a koně, tak by se mi hodilo napsat jen pes/kůň.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    TOOMIX: ty jsou pro Minerwu :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: dělá mi to v:
    Chrome 88.0.4324.182 (Official Build) (64-bit)
    Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit)

    nenajde nic v:
    Firefox 82.0.2 (64-bit)
    Microsoft Edge 90.0.803.0 (Official Build) dev (64-bit)
    Konqueror 5.0.97 – ale tam to pro jistotu nenašeptává ani pozitivní frázi ani nehledá po enteru :(

    vše Fedora 31 mimo Edge, ten je v Ubuntu 20.04
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: tyjo, tohle se mi nejak nepovedlo vubec zreprodukovat...negativni vyraz mi nenajde vubec nic :-/
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Divná textace.

    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: 3 opravena

    Skinovat se mi to nejak zvlast nechce (stejne tak asi zatim dlabu na lokalizaci), ale dal jsem tam min barevny skin. Pokud by to nekomu jo rvalo oci, at mi tohle predela do sassu a ja tam pak nacpu nejake promenne pro barvy ze skinu.
    https://github.com/pytesNET/tail.DateTime/blob/master/less/tail.datetime-harx.less

    Predpokladam, ze tyhle veci me budou stvat casem samotneho, tak to poresim az nebudu vedet co roupama, ale zatim to beru jako nice to have.

    A ta dvojka...ja nevim, kdyz jsem to kdysi pridaval, tak me to taky stvalo...ale uprimne nevim, jak casto clovek ten cas chce nastavovat, jestli tohle vlastne neni ok. Jinak asi stejna kategorie jako skinovani. Stale tajne doufam, ze se postupne v prohlizecich objevi nativni <input type="datetime-local">
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Pokud odešlu vyhledávání obsahující pouze negativní výraz, tedy -keyword, zobrazí se chyba "Nepodařilo se načíst příspěvky".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Pokud dám na uživateli s prémiovou verzí ve vrchním vyhledávacím políčku pouze negativní výraz, tedy -keyword, kompletace označí veškeré mezery v názvech klubů.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam