• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Dvě tečky na konci věty "Prémiová verze vám skončí již za 1 dne. Prodlužte si prémiovou verzi zde.."
    NYX
    NYX --- ---
    No doufal jsem, ze doba hacku pro konkretni browsery uz je pryc :facepalm: :-D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Firefox OK, u ostatních při kliknutí nikoliv na Hodit, ale na tu část vpravo se specifikací hodu.

    Chrome 88.0.4324.182 (Official Build) (64-bit) Fedora 31
    Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit) Fedora 31
    Microsoft Edge 90.0.803.0 (Official Build) dev (64-bit) Ubuntu 20.04
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Jaky prohlizec? Ve firefoxu mi to disablovani klik blokuje.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Anketa: když povolim víc hlasů, než je odpovědí, dostanu hlášku: "nemůžete povolit více odpovědí než je otázek"

    Imo přesnější by bylo "nemůžete povolit více hlasů než je odpovědí"
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Zároveň ta událost byla nabídnuta jako diskuze (zpráva do posty). Když to Silwen přijala, dostala znova hlášku "nejde o diskuzi"



    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    NYX: nejde o diskuzi


    NYX
    NYX --- ---
    KOTENCE: muzu dosta presne zneni te hlasky?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Sražený ikonky v komentářích na cizím profilu. V chromu na androidu.


    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Zakládání události: založim, uložím. Událost založena a pod (pořád vyplněným) formulářem je možnost Nastavení majitele - věnovat. Když někoho výplnim a odešlu, dostanu hlášku, že toto není diskuze.


    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Při náhledu na hod kostkou lze stisknout zašedlé tlačítko Hodit a zobrazí se chyba "Nepodařilo se hodit kostkou".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOMPAS: V hodu kostkou to kupodivu projde, ale možná by stálo za to ta vstupní pole omezit délkou. ^_^
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Chyba 422 při pokusu o náhled nebo odeslání ankety s polem otázka obsahujícím alespoň 102285 znaků "a".

    Tatáž chyba pro pole instrukce.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Regrese: Lze vytvořit anketu s prázdnou otázkou, dříve byla chyba "Musíte zadat anketní otázku".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Při přijímání soukromé diskuse https://alpha.nyx.cz/discussion/270262 uživatelem KOMPAS_TEST kliknutím na odkaz v mailu vyskočila chyba "Nepodařilo se přijmout vlastnictví diskuze".

    Diskuze zůstala původnímu majiteli KOMPAS. V nastavení diskuze v položce věnovat je stále uvedeno KOMPAS_TEST
    s poznámkou "Nyní se čeká než uživatel přijme diskuzi".

    Přitom KOMPAS_TEST do diskuse vidí (ač je myslím skoukromá), může upravovat název a práva.

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Ve větě "Můžete pozvat své přátele..", kterou při založení diskuze posílá TORI jsou na konci dvě tečky, jedna je součástí odkazu.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Ale vyrobil, tak jsem rovnou podekoval i tobe :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: To já si tak hraju, ale tohle jsem ještě nehlásil.
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA + KOMPAS: diky, tohle byl dobry fuckup :-D
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: Jo, tak zjevna tam jde procpat html. Zajimave...jdu zjistit, kde mam chybku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam