• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    tržiště – poptávka/nabídka – potřebuji: zobrazí se česko-anglický odkaz "zrušit filtr (need)"
    podobně pro nabízím
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    poslední – příspěvků (mimochodem překlep) – oblasti – odškrtnout všechny: v seznamu zůstanou příspěvky z událostí, tedy je nelze odfiltrovat
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pokud vyřadím diskuzi ze sledovaných a dám znovu sledovat, zařadí se ve sledovaných do kategorie, ve které byla původně, nikoliv do nezařazených
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Tohle ted zrovna menim. Ted by to asi melo slapat. Ta moznost je spis pro moznost vyfiltrovat si ty svoje a nemuset se k tomu prihlasit verejne.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    události – konkrétní událost – půjdete? – tlačítko zajímá – znovu událost: je stisknuto "nezajímá"
    úplně netuším, k čemu teď to "zajímá" je, když v UI není možnost ta ID zobrazit
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v náhledu na příspěvek v diskusi je v pravém rohu odkaz na zpráv; dříve nebýval, je tam k něčemu? po odeslání už je v odkazu jiné id
    NYX
    NYX --- ---
    Sem nesmim lezt kdyz se vzbudim moc rano, pak musim vstat a opravit to :-D Samozrejme diky

    S [ KOMPAS @ nyx :: nová verze - testování ] to chvili potrva, obecne ten blok jeste budu ladit v tomhle smeru. Zrusil jsem moznost povolit vstup jen vybranym lidem a misto toho chci dodelat moznost generovat sdileci link i pro soukrome poznamky apod. A pristup timhle zpusobem i pro neprihlasene. Ten vypis prispevku z ciziho bloku jeste nevim, jak presne udelam...jak je to na nyxu ted mi to neprijde byt zrovna idealni.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    osobní – osobní – reference – odkaz odpovědět po najetí myší zobrazuje kurzor I-beam pro výběr textu, nikoliv ukazatel
    (zřejmě chybí cursor:pointer)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    osobní – osobní – reference – odpovědět – vyplnit uvozovku " (ASCII 34) následovanou 250 písmeny "a" (celkem 251 znaků) – uložit: zobrazí se chyba "Nepodařilo se uložit odpověď na referenci"
    funguje i s apostrofem " (ASCII 39)
    radši se mě neptej, z čeho a jak dlouho jsem to minimalizoval ;)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    UX: Je možné vytvořit veřejnou poznámku, ale:
    1. nevidím jako dříve možnost, jak zobrazit veřejné poznámky konkrétního uživatele, tedy takovou poznámku může pouze předat autor zkopírováním URL
    2. pokud se přes odkaz dostanu na veřejnou poznámku, není v ní nikde uveden autor.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v bloku existuje jedna kategorie jménem abcde, potom:

    osobní – blok – založit kategorii – vyplnit aaaaa – založit: zobrazí se chyba "Chybný název kategorie", zároveň se označí vstupní pole přejmenovat na s hláškou Category name is too short!

    osobní – blok – přejmenovat kategorii – nechat vybrané abcde – přejmenovat na – vyplnit aaaaa – přejmenovat: zobrazí se chyba "Chybný název kategorie"

    osobní – blok – přejmenovat kategorii – nechat vybrané abcde – přejmenovat na – vyplnit aaaaa – založit (!): zobrazí se info "Kategorie založena" a přibyla nová kategorie aaaaa

    YMMV, prostě oba inputy se shodně jmenují new_category_name, takže kdoví, jak to ten prohlížeč namapuje…
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    chybná textace v bloku

    NYX
    NYX --- ---
    Zatim jsem neresil min/max na uplne vsech numerickych inputech. A uvidim, jestli vubec budu. Ale ono jich tam asi tak moc neni.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak pridano na odhadem tak 50 mist :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Ok, vyjedu si vsechna textova pole bez maxlength a doplnim to :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    reference – přidejte svou referenci – komentář – vložit 256 znaků "a" – odeslat: zobrazí se chyba "Nepodařilo se uložit referenci"
    255 uložit lze, ale textové pole nemá limit
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    osobní – nastavení – autorizace – vytvořit ručně – pojmenujte si token – vložit 256 znaků "a" – odeslat: zobrazí se chyba "Databázová operace selhala"
    255 uložit lze, ale textové pole nemá limit
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOMPAS: také v angličtině
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Dvě tečky na konci věty "Prémiová verze vám skončí již za 1 dne. Prodlužte si prémiovou verzi zde.."
    NYX
    NYX --- ---
    No doufal jsem, ze doba hacku pro konkretni browsery uz je pryc :facepalm: :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam