• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JVMLOK: Ta verze pro Star Wars interaktivní je. Klidně vám udělám jako interaktivní i ten Fate/FAE, to je ve skutečnosti poměrně minimum práce (ale dostanu se k tomu nejdřív zítra, spíš až v sobotu)

    D20 v kostce - Pravidla - Fate - materiály ke stažení (CZ+en)
    http://www.d20.cz/clanky/pravidla/fate-materialy-ke-stazeni.html
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: tak burkhar ho chce tak nejak obecne a ne na fate. Vcera jsem videl pulku toho vysvetlovaciho videa, nez jsem vytuhl, takze nevim, jak se tam resi equip, ale minimalne na historii rollu by to bylo fajn, ne?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: Mno ale na fate, resp FAE, není generátor nějak zvlášť potřeba ne? Dyť má celej osobák dokopy tak 10 položek ne? Z toho by asi šlo udělat editovatelny PDF a uložit si do souborů na nyxu a pak ho linkem nasdílet do záhlaví v IC

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: kolega avatar se k tomu dostane nejdriv o vikendu. Btw, shanim nakej nefree hosting na testovani. Uz mi zrusili treti :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ja, vzhledem k Eurovalkam a momentalni politicke situaci to vidim na postapo prave v dlouholetem vecnem konfliktu co vyvolali nasi vyletnici ve Vrbeticich, kdy doktori jsou klasicka ceska slozka NATO misi (vedle chemiku a specialu).
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JVMLOK: UNDr. Taker, těší mne
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Pacošů bude dost tak i tak. ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Me by se k tomu mashi vic libila probihajici apokalypsa, nez post apo. Just sayin...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Mj divam se na tu anketu a az ted mi doslo jak to reflektuje mohji psyche...
    je tam imaginace v podobe fantasy a pohadek
    je tam racionalita ve scifi a vsem ostatnim
    Uplne jsem zapomel na emoce...tudiz tam neni horor a podobne zanry stavejici na emocionalnim prozitku...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Ja uz od cesty z prace premyslim o tom ze chci anesteziologa :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Co ostatní, chtěli by asociálního misantropického profesora, kterej vyrobí / opraví veškerou techniku, bude kreslit mapy a dělat taktické přípravy? Myslím, že by zvládl vyrábět i zbraně.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: V post-apu se spoléhej spíš na klacky a kameny, elektrárny nepojedou. Chtělo by to inženýra. To bych si asi vzal na paškál. ;)

    Ze zbytků harampádí (kterýho má plný kůlny, to nám bude jednou k užitku, to bude věno pro dceru) postaví generátor, nějaký průzkumník se pokusí najít zdroj paliva a pak se možná rozjede na operačním sále aspoň základní osvětlení.

    Bude to asi trochu podivín a bude milovat vážnou hudbu 17. - 19. století. 38 let. Hyperinteligentní misantrop a šikovný ruce. Kdyby tak měl k dispozici počítač. To by se to makalo jinak.

    Nechť se postavy vyjádří, jaký by měl a neměl být, díky.

    Jméno je jasný. Nikola Tesla.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Takže je na čase trénovat hraní zkušeného chirurga - vysoce funkčního alkoholika? OK, tak já si jdu otevřít skripta z medicíny a další flašku ginu.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    hele mam odhlasovano ale chapu to spravne ze MASH znamena ze zacneme hrat v nějaký postapokalypticky polní nemocnici a budou tam polokyberneticky sestricky?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Clovek navstivi rodice a mezitim se tu vse vyresi. Jestli budete i stejnym stylem hrat, tak to bude hracka :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jak je na tom kolega AVATAR s generátorem?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---

    Setting pro první hru, GM KARADUM

    14 hlasy od 5 respondentů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 20.0% / 1 hlas
    • 20.0% / 1 hlas
    • 60.0% / 3 hlasy
    • 100.0% / 5 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 20.0% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 20.0% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 40.0% / 2 hlasy
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 0.0% / 0 hlasů

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Anketa!!!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Midnight Diner (naučte se to už sakra psát správně) bych bral. Ale žádný manga pičoviny.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: jinak pevne doufam ze to bude jedn z mnoha ruznych her, kdyz jsi zminijl JRPG, dost bych si uzil FATE v settingu Midnight Dinner :)

    Ale ted hlasuju pro ACHERON: vsema deseti
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MASH určitě jo, ale proč ne rovnou v té době? Stačí mi šestirukej kapitán lodi v SR, ještě tak mít takového chirurga.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: tak, budes hrat s nama :) pred nasi exotikou te zadnej setting neuchrani, Burkhar-kun :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam