• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: pise mi neplatnou pozvanku. posli mi to znovu. Asi to nejak rozdycham :/ jina cesta asi neni
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: https://discord.gg/ym7ZvjqJ

    Je to fakt easy a NYX kostky teď nejsou úplně vhodný na tohle. Ten týpek, kterej to napsal, to psal pro pen and paper RPGs.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Ad házení, můžu nabídnout svůj server na Discordu. Jede i přes web a na Fate kostky tam mám kostkobota.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Sestřičky to daj. A my pojedem pro užitečné haraburdí, Dan se vyřádí na motorce a snad neumřeme.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    když už jsi nepostradatelný :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Nevím co dělám, ale vypadá to cool. Asi.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: zadny selhani mam to do detailu promysleny. co by se mohlo posrat? :D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: plus bych tedy chtěl nějak použít dovednost "vojenský drill" na to, že to mám ubikaci hadry tak nějak "přijatelné". Já vím, že to je blbý metagame a že bych si to mohl přečíst v pravidlech a pak odpálit do klubu, takže spíš prosím o potvrzení, že uvažuju v principu rozumně, nebo jsem úplně mimo :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KARADUM: Nebo má přizpůsobivost tím, že jsem si vzal lepší hadry a zvolil méně nápadný druh alkoholu?

    (OK, tak já si ta pravidla otevřu, ale dnes tedy už asi ne, pořád u toho průběžně pracuju)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Vidim tam konflikt s gumama u motorky, skvela prilezitost si prave hodi.


    ACHERON: Split na 2 je v tomto kontextu jeste v poradku. Meta bych to videl na zajimavou situaci tak i tak. Bud selzete ve snaze ziskat motorku a budete za to karani zatimco prijdou hlavouni nebo budou dva clenove nemocnice chybet zatimco prijedou hlavouni.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ale priznam se, ze nemam uz ted dost soustredeni to precist. Ukol na doma, at se darebaci nenudite. Pochvala Acheronovi za uziti dovednosti. Jak jsme resili hazeni tedy?

    Dalsi vec, mate pred sebou udalost (mini boss fight trebas, kdyz uzijeme klasickeho obrazu). Muzete se na ni tedy pripravit. Nejlepe tim, ze zacnete na zakladne generovat aspekty toho prostredi. Takovym aspektem muze byt napr. uklizenost u Akera. Budeme je pak mit sepsane v zahlavi at se nehledaji.

    Az dojde na vec, tak Fate zna vicero uziti dovednosti, obecne: Prekonani, Vytvoreni vyhody, Utok, Obrana. Prave uziti vasich dovednosti k Vytvoreni vyhody muze zde byt uplatneno. Vytvarite pro scenu inspekce pro vas privetive aspekty.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Jako dlouholety DM jsem zvykly, hlavne, kdyz se hraci bavi. Ac pravda, takova kanonada napadu se v live hre jeste za nepritomnosti myslim nestala.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nejak se mi nedari zapojit ferdu a tadease do planu - nejaky napad? :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ACHERON: Ferda je hladinkář. Moc by to z něj ale táhnout nemělo, cvaknul si 80 % líh (vodka je dobro, jak ví každá alkoholička - žena v domácnosti). I když neochybuji, že Járova renesanční osobnost to zaregistruje.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Jára je střízlivý, ale chodí spát v 1:00 a vstává v 5:00.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    hele mam pocit ze pulka ma rano a pulka noc nebo jsou Daniel a Jara po ranu uz/jeste mirne priozrali?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Tož to ale musí hrát! :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    BURKHAR: Tak hlavně, aby si Karadum taky zahrál :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož se to zatím trochu pohlo, ne? ;)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Klídek :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    (ALTAR_OF_FILTH: leží mi tu vedle počítače)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam