• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Tož na to zítra zkus mrknout. Ať zahrajeme šachy a probereme za těch pár minut plán. Výlet bude a najdeme snad dost harampádí na nějaký upgrade. Hlavně předem říkám, že pojedeš opatrně a budem dávat bacha na miny a booby traps.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ja teda vubec netusim cim a na co si mam hazet a nejsem sinjist jestli se dneska dostanu k pravidlum... patecbi vecer blby:/
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: hele to bude ten rum po ranu, nerudnej prestava byt az okolo paty odpoledne :D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: btw na mě ať Burkhar "nelez na nyx" a "kategoricky" nezkouší, blbě to snáším. díky za pochopení.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    já si nechám od GM poradit, co si mám hodit: na to velení sestřičkám, na tu vizitu.

    Cílem je (asi) vyvolat aspekty (v pořadí důležitosti): (i) předpisové lůžkové, (ii) pacienti ve formě.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: meh ja uz se smiril s tim discordem. nevim jestli me to tam pusti i v praci pres firewall, ale srat na to, kdyztak si to odhazu doma nebo na mobilu. Akorat se tam ted nemuzu dostat :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: a bambiliony appek free na mobil? neni nic na Fate?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: pise mi neplatnou pozvanku. posli mi to znovu. Asi to nejak rozdycham :/ jina cesta asi neni
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: nj akorat ssebou uplne vsude nenosim kostky :( trochu jsem doufal, ze to budem resit pres tu Avatarovu apku, ale vypada to, ze tudy cesta nevede :(
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    plus teda, jsme porad ve fazi ze misto snidane hrajeme s rumem a Jarou sachy a promyslíme genialni plan? par detailu na v
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    plus teda, jsme porad ve fazi ze misto snidane hrajeme s rumem a Jarou sachy a promyslíme genialni plan? par detailu na v
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    plus teda, jsme porad ve fazi ze misto snidane hrajeme s rumem a Jarou sachy a promyslíme genialni plan? par detailu na v
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    hele rozumim tomu dobře že tu resite neco na co staci par kostek z clovece nezlob se nebo jsem.neco nechytl? :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    zkurvena picovina nebudu si tam otvirat ucet.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: zkusil jsem to. Discord po me chce overeni na mail nebo na telefon. dopici jako kdybych nemel techhle veci dost :(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Proto jsem navrhl ten Discord. Já si to tam v klidu odházím, GM už tam byl, tak mi to může kontrolovat. Tady se s tím jebat nehodlám, když někdo (pšt, jeho oči jsou všude) neumí programovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JVMLOK: Musel by to ridit GM, napsal by pro jakou situaci si mame hodit a pak by si kazej hodil a vysledek potom ve svym postu dopocital a okomentoval...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: A v mobilních klientech je to taky (zatím) nefunkční.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Kazdopadne je to nyxi hazeni napicu protoze to nevidis v okamziku kdy pises post.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Já si to budu házet na Discordu, tady ten NYXí nástroj odmítám používat. Jak jsem řekl, tak kategoricky. Už proto, že je za tím mizernej algoritmus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam