• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jsme toho asi našli hodně! :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: Ok, tak ja to prihodim k nalezu Cimrmana.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: hledam jakekoli elektronicke zbytky takze krom scrap metalu vše co jára plus kdyby nahodou zbytky na motorku tak by se hodily (uvarime si vlastni!)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Díky!
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Pekny hod! Popisi nejpozdeji zitra rano.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Super. To myslim do settingu a vseho zapadne, tak pokud to chceme udelat plynule, hod si prosim na hledani. Asi zase pozornost? Zadna opozice. Ja to pak popisi podle tve stupnice zde uvedene :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Sorry!

    Jára hledá elektronické součástky, procesory, staré telefony a klasický scrap metal, co se dá vařit. Pokud by se našel nějaký nerozbitý solární panel, byl by také rád. Jinak bude vybírat s ohledem na to, co mu skládka nabídne.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Ktereho dne? ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Počká to na odpoledne?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR:
    ACHERON: Zajimalo by me nez to popisi, zda jste tam meli nejake tuzby a prani co potkat.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: příjezd na Skladku! bude tam nejaky domorodec? bude vyzbrojeny? bude to.zombik? bude jich 10? najdeme tam dalsi motorku? jak to zaonacit abychom dlouho nehrali bez Akera a Ferdy? co zatim budou delat? same otazky!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Děkujeme za IC. Co dál?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Oba mate nakonec 1=prumerny vysledek. Acheron jen zapomnel zapocist tu jednickovou opozici. Pokud sjety mas nejakou vytecnou tuzbu popsat klidnou cestu na skladku, tak muzes, jinak se toho ujmu ja kdyz spustim skripty do prace.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: OK, už jedu domů. Jsem teda ještě sjetej, ale jak to vyřešíme v IC?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: aaaha, velmi dobre, dekuji za headsup :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: Podporit lze, viz kombinovani: tymova prace, ale situaci jizdy jsem spis hodnotil jako vyzvu, kde kazdy prispiva svou dovednosti, jeden ridi a druhy sleduje.

    IC updatnu asap.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Drzim palce do starani.

    Tak jsi to psal jen pro me nesrozumitelne - mas - - z hodu, -1 opozice, tedy -3, za sebe mas +2 Pozornost a +2 za vyvolani zdarma aspektu "Hlavně opatrně", tedy vysledek 1.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tady je řečeno jedno vyvolání zdarma, já si to blbec blbě zmemorizoval. Čili co teď? Mohu vyvolat ten aspekt zdarma? Nebo už jsem to posral a něco mé pozornosti uniklo. Teď fakt nevím a o půl páté mi dají narkózu a budou se mi šťárat ve střevech. Tož pak až jedině pozdě večer / zítra ráno.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: IMO to neni jako ve SR kde se bonusy stackuji, ale jenom skill+ pripadne zaplaceny vyuziti existujiciho aspektu nebo trik pri splneni podminky triku

    ACHERON: v rom vidu si vseci hazeli “notice” a podle uspechu se kazdej dozvedel neco jinyho i o jinejch postavach :-) z cehoz mi plyne ze haze kazdej sam za sebe, pokud neexistuje nejakej aspekt typu: Tymova prace a kdo chce tak ho zaplati...
    Tohle chce nazor experta :-/
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: a můžu svým pozorováním podpořit jeho pozorování když pozorujeme dva? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam