• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: Jenom aby GM tu diru do hlavy nevzal doslova...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: zachoval jsem klid a nepostnul tohle: " "hele já nevím jak jsi na tom se znalostí motorů, ale když jedu na nižší kvalt, tak mám vyšší spotřebu ne? navíc s přídavným vozikem... ne ze bych to někdy v minulosti nejak potřeboval, ale nejak jsem si vzdycky myslel, ze to tak je"

    jinak kdybych mel tušení ze +5 nemusí stacit, tak bych mu prve nakecal, ze to je generalova motorka a pak bych aplikoval Lež za lží (+2)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: ok ok ja si to dohledam v pravidlech :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Jen si to hoď.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: hele a s bonusem +4 neni to automatic win? jako ze by mi padly ctyri minusy abych se dostal na 0?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Když nevyjde ukecávání, mohl by ho Cimrman nějak odlákat, aby vytvořil výhodu.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: a kdyz nevyjde jedna, tak druhou pote lze? kvuli poradi :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR:
    ACHERON: Staci na benzin a musi upravit podle toho, jakou dovednost chces pouzit, ale jen jednu.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: dozvedel jsem se neco ohledne toho smetiste nebo ten cerveny dum ci hrad? mam si na to taky hodit nebo staci na to prekecavani ohledne benzinu? :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Já bych to nechal na klamavého (+4) zloděje (+3) Dana. ;) Když to neukecá, tak to aspoň ukradne. :D
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Dobry napad s tim benzinem, hod si na neco, podle toho, jak to podas. Mohl by sis vytvorit tim vyhodu na cestu zpatky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: A ten samopal je samozřejmě útočná puška Samopal vz. 58. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Ani náhodou, Jára seděl v sajdkáře celou cestu tam, samopal na lafetě a pozoroval pozorně okolí.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Asi si predstavoval jak na motorce jedou k sobe prituleni.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: rozumim! ja uz nehulim, mam poškození z dlouhodoby kombinace ethanolu a THC ale dik :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: V pohodě, nehul toliko! ;) Kdybychom to jeli takhle pořád a opomínali fakta, stal by se z toho chaos. A to asi nechceme.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: jasny, diky za opravu a omluva , je to asi tema prodlevama mezi postama (plus nevyspani a vyhulenej mozek)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Na ten benzín určitě.

    Jinak tě prosím, abys pečlivěji sledoval děj. Se sajdkárou už jsme tam dojeli. To, co Cimrman zhotovil, je VOZÍK ZA MOTORKOU, ne další SAJDKÁRA. Vytváříš tím pak nesmyslné situace ve hře. Díky.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    mam si nejak hodit na ziskavani informaci od toho cetare?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam