• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    PRAVIDLA:
    - hry do roku 2010 včetně
    - kdo uhodne, zadává další úlohu
    - zadavatel by měl kontrolovat klub minimálně jedenkrát denně, aby se na nikoho nečekalo
    - pokud se neobjeví nové zadání do 24 hodin od uhodnutí, může KDOKOLIV přidat nové zadání.
    - Zkontrolujte si, že se název hry nevyskytuje v obrázku, který dáváte :-)
    - Obrázek můžete oříznout, případně v něm výraznou barvou zaretušovat detail, který by zadání činil příliš jednoduchým. V takovém případě ale textem upřesněte, co za zásahy jste udělali, například "Toto je výřez horní poloviny obrazovky", nebo "Všechny oranžové skvrny zakrývají protagonisty hry")

    - pokud jste si svým tipem jisti, zadávejte nové zadání rovnou, nečekejte na potvrzení, že to skutečně byl DooM :-)
    rozbalit záhlaví
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    ERRTU: Ona ta virge měla mít jakous takous 3D akceleraci, ale mě to nikdy nešlo
    S3 Virge GX (1996) - 3D gaming experience (60fps, ENG subtitles)
    https://www.youtube.com/watch?v=llYTUPUEPBE
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LOVE_DALI: to pak clovek prisel domu a vzteky kopal do svoji S3 Trio :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    VOZKA: to záleží, užil jsem si obojího hodně. Fakt je, že software měl vždycky strašně málo dynamickýho světla a stínování. A ty pixely byly takový, že si člověk víc užil tu texturu, ale míň si užil tvary, protože i to špatný filtrování víc zvýrazňovalo tvary meshe. Takže občas na ten software přepnu, ale pak jdu zase zpátky.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    GREAT_R: pán nemá vkus, když už textury nemají dostatečný rozlišení, tak pixely jsou daleko lepší než rozmazaný bilineární filtrování!
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    GREAT_R: Jak mě kdysi sral kamarád, co měl naprosto stejnýho kompa (C333, 32MB RAM a s3 ViRGE GX2 4MB), ale on k tomu ještě měl Voodoo2 :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LOVE_DALI: Ta kombinace celkem vysokýho rozlišení a software rendereru, tak je silná
    ERROR
    ERROR --- ---
    poznej hru
    ERROR
    ERROR --- ---
    LOVE_DALI: tak on to taky je pvodne mod pro HL1 :) nasledne distibuovany sierrou jako samostatna hra
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    GREAT_R: no idea, je to nahodny screenshot z internetu
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    GREAT_R: Taky mě to trochu zmátlo a říkal jsem si, že by to mohl bejt nějakej Q1 mod. Na druhou stranu ty číslice tam jsou jako z Opposing Force :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    UNTOY: Z jakýho zařízení je ten screen? Takhle hrozný filtrování textur, to je snad software renderer
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    ERROR: ano
    ERROR
    ERROR --- ---
    UNTOY: Gunman Chronicles
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    UNTOY: Tohle miluju! "Co je tohle za hru?"
    "Nevím, ale musím si to koupit!" :)
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    UNTOY: hint - hra by se dala stylove popsat jako space western.

    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Jinak to byl Battlespire. Zde taková retrospektiva / playthrough: https://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/?p=31123
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    poznej hru
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    UNTOY: Elder Scrolls je správně.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    KAPITAN_JACK: jestli kvuli bugum tak bych v kombinaci s ostatnima indiciema tipoval Elder Scrolls, ale vubec mi to podle screenshotu neni povedomy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KAPITAN_JACK: Jakože nevím, jak se to jmenovalo přesně, ale můžu aspoň napovědět. Měl jsem to kdysi na kompu.
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    GREAT_R: Hlavně asi kvůli bugům, ale těžko soudit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam