• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEBTRUE CRIME
    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: trošku utahaný ale jde to
    DEB
    DEB --- ---
    currently watching
    Watch Crime Scene: The Times Square Killer | Netflix Official Site
    https://www.netflix.com/us/title/81405883?s=a&trkid=13747225&t=cp&vlang=en&clip=81292985
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: Ta Babicka :))
    APPU
    APPU --- ---
    Tady jeden hezkej od nás
    Polosvět veksláků - Polosvět | Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/13811355924-polosvet/220562221970001/
    DEB
    DEB --- ---
    ROBOTEK23: me to tez bavilo
    ROBOTEK23
    ROBOTEK23 --- ---
    DEB: myslim, že už to jsem někdo dával, jsem v druhém dílu a je to rychta
    DEB
    DEB --- ---
    a tohle jste uz videli?
    Watch Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier | Netflix Official Site
    https://www.netflix.com/us/title/81040563?s=a&trkid=13747225&t=cp&vlang=en&clip=81516172
    DEB
    DEB --- ---
    LEONAK: ja si myslim, ze ne
    LEONAK
    LEONAK --- ---
    Myslim si, že to udělal. Ty?
    DEB
    DEB --- ---
    LEONAK: The Staircase, jakej je tvuj verdikt?
    LEONAK
    LEONAK --- ---
    Mě bavilo The staircase. Je to místy až hodně zdlouhavý, ale hodně plot twistů a vlastně mě to bavilo až do konce.
    Don't F**k With Cats: Hunting an Internet Killer, to je klasika, ale já to viděla teprve nedávno a skvělý.
    Jako podcast ultimátní Serial nebo Counter clock.
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    Prosím vás. Evil Genius. Jsem zfrustrovaná z toho případu a těch otazníků...

    Samozřejmě mě nejvíc sere ten Wells taky. Nedokážu pochopit, že někdo, kdo pochopí, že mu jde o život a že ta bomba fakt bouchne, nezačne panikarit a sypat jména a důkazy z rukávu, protože je jednoduše chce stáhnout společně s sebou do hajzlu!? Já bych teda začala řvát 'do prdele, fakt to bouchne,
    dala mi to na krk ta svine XY, řekli, že to nic nebude, ale vidím, že jsem v hajzlu blablabla...' Nevím, proč by si to nechával pro sebe? Kdyby mi to někdo dokázal aspoň teoreticky vysvětlit, co člověka motivuje k tomu si i před nevyhnutelnou smrtí odnést s sebou do hrobu jméno svého vraha!?
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Uz je to dyl co sem videl tohle a teda to je dost shit. Az na par zminek, takova dost podivna snaha naroubovat ty pripady na sebe ( poctiva laborantka narkomanka a nepoctiva o karieru tihnouci laborantka ) a jeste horsi delat z tech odsouzenych nevinny, protoze ta co to testovala byla konstatne high as kite. Dojemny hemzy toho obhajce a vyzneni toho dokumentu o tech rodinach apod byly az trapny. Ani ne tak z toho pohledu, ze US system je silenej a posle cloveka na nekdy i desitky let za par gramu do krimu ale delat z nich nejaky nevinny v stavajicim systemu a svatousky bylo fakt trapny. Nej bylo, kdyz ten strasne nevinnej typek po par tydnech na svobode se prestrelil a zakukal ale za jeho zkurvenej zivot mohla zfetovana laborantka z jeho pripadu. Pripadu dealeru atd je tam vic a je to fakt ubohy - misto aby rekli: hledame pravni klicku a chceme ty lidi z toho dostat, protoze pravni system je nespravedlivej, tak z nich delaj svaty.
    Nesmyslne postavenej dokument s trapnou snahou o neco, co nedava vubec smysl.

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Venku hnusne tak sem sjel dalsi miniserii a je to hodne dobre udelany.
    Kdovi jestli bysme ho neznali jako nejakyho myslitele krajni eko-anarcho komunity ci pokracovatele H.D. Thoreau, kteryho cituje Zizek ci uznavanyho matematika, kdyby nedostal v sestnacti 3 letej coud nebo si aspon na MIT zapichal ci nasel holku.

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    EZOUN: murica!!! :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    DEB: Tak to tam podany bylo ale strasne strucne a bez nejakyho ani mensiho rozboru
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ADAMIRA: On ten autor imo byl dost ovlivnenej zoufalstvim ty rodiny, ktera nesla spatne ze
    1/ ho tam nechali sedet bez pomoci spoutanyho s bombou na krku
    2/ urizli mu hlavu
    3/ nikdo nebyl potrestan za jeho vrazdu
    takze nejaky popostrceni ty stetky mozna bylo. Mozna ze i ona sama mela nejakej motiv (pomsta Marjorie, strach ze se bude ta rodina mstit ze ho vybrala atd)
    Kazdopadne hodne psycho pripad a tezky se neceho dobrat, kdyz to planoval fetak/pimp, egocentrickej maniak co si mysli, ze je brou pytlik, bipolarni ulhana manipulativni mrcha a typek co znasilnil postizenou malou holku + vsichni do jednoho meli domy plny fekalii a bordelu. Ulet.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: já bych řekl, že v dané sociální skupině nebylo předávkování asi nic extrémního
    DEB
    DEB --- ---
    a pokud by to melo byt zfilmovany, tak Billa Rothsteinaby mel hrat jedine a only Fred Melamed
    DEB
    DEB --- ---
    EZOUN:
    ADAMIRA: same here, nebyl to uplne bystrý hoch :)))

    ten kolage predavkovanej nebyla to. jen nahoda ktera se pripletla k tomu celymu pripadu, uz si to nepamatuju uplne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam