• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEBTRUE CRIME
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Tohle byla po vsech tech US pripadech celkem prijemna zmena - zvlast bracha, sajba z kriminalky tam je vybornej. Dobre vyuzita nemoc z povolani a i nemci delaj chyby.

    MONROE
    MONROE --- ---
    Tohle jsem nezvladala..

    MONROE
    MONROE --- ---
    DEB: No jo, ale vsak rikali, ze to nesouhlasi. Zbytek veci nastrazili?
    DEB
    DEB --- ---
    EZOUN: normalne ho mafie vyhodila z vrtulniku
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PROUTECKA: Billy je proste manipulátor, ze všech udělal leda debily. :)
    PROUTECKA
    PROUTECKA --- ---
    Tak tohle byl slusnej mindfuck. Jako asi 4x jsem v prubehu dokumentu zmenila svuj vlastni nazor na toho magora

    MONROE
    MONROE --- ---
    Plus ten dopis.
    MONROE
    MONROE --- ---
    EZOUN: Mne spis zarazila ta smrt jako takova.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MONROE: Zda se mi ze neco tajil s prachama nebo mel nejakej pochybnej biz (dluhy, drogy atd) ale to jsou jenom uvahy a jak tam skocil fakt netusim ale sebevrazda to imo nebyla. Ne nadarmo to je v Unsolved Mysteries.
    MONROE
    MONROE --- ---
    EZOUN: Posledni koment, fakt. :D byl prase, ale kdyz neukazoval zuby, byl to fesak! Ano odlehcuju to. :)

    Snad nejsem proti pravidlum, ale na hellspy jsem nasla novy dokument o Jeffreym. A je skvelej.
    Plus bude serial.
    Jinak porad koukam na Zrozeni k zabijeni.
    To je klasika. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    EZOUN: Videla/slysela jsem x veci, ale tohle bylo uplne skvele zpracovany. Arogantni kokutek, no. :)

    Viz jeho posledni slova pred smrti.
    MONROE
    MONROE --- ---
    EZOUN: Hele, ja myslim, ze lito netreba. Bylo mu tam ocividne dobre. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    EZOUN: Prosim te, co si myslis o prvnim dilu, prvni serie?
    Jde o toho typka, jak propadl strechou.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ADAMIRA: Ted sem to dokoukal a nevim jestli je vetsi bizar ten B nebo ta rodina - fakt ne. WTF
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    EZOUN: musí to celý projít docela velkym legislativním cirkusem, pokud vím udělení trestu smrti znamená automaticky odvolání, následně je X instancí u kterých se může odvolat, případně zažádat o nový proces, není to lehký, na druhou stranu to čekání na trest smrti, ta nejistota jestli ti ho pak případně odloží je IMHO mnohem horší než ten trest smrti samotný (a to teda bohužel i pro rodiny, proto dost často rodiny obětí bojují za doživotí místo trestu smrti).

    Pak je tu i otázka ceny, trest smrti je mnohem draží než dožovití (aprox 10x), legislativních bojů mimo (v obecný rovině) apod.

    Tzn. pokud tě odsoudí k trestu smrti třeba v 50, pravděpodobnost že se ho dožiješ je opravdu malá :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ADAMIRA: Ok

    Jj ty jsem taky videl - taky dobrej dobytek
    Co me celkem zarazilo, ze oni v tech death row celach jsou i desitky let. Kolikrat umiraj prirozenou smrti u TV se stetcem v ruce jak malujou a zerou pizzu.

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Tohle neni o vrazdach atd ale teda o to vetsi bizar - predevsim ten pripad tech studentu - to sem si rikal WTF
    Ze je na svobode je mi zahadou.

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    EZOUN: ale připrav se hodně, HODNĚ velký WTF momenty, jakože dotyčný byl master manipulator ale i tak, opravdu neuvěřitelný, upřímě řečeno, kdyby to nevyprávěli ti, o které se jedná a vyprávěla to nějaká třetí osoba tak tomu prostě nevěřím

    NIlsen tapes supr, ted jsou venku i John Wayne Gacy tapes :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ADAMIRA: Neznam, zkouknu
    dik

    Jinak tohle je desivy, jak ten typek byl strasne vyklidnenej nebo jak to nazvat. Byt aspon trosku peclivejsi v nakladani s mrtvolama, tak ho imo nikdy nechytej a to se imo ani moc nesnazil.

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    EZOUN: jo slušnej mindfuck, prostě nechápeš

    Já se divil spoustě věcem, teda do chvíle kdy jsem viděl tohle (je to taky na netflixu), a už bych asi veřil uplně všemu :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam