• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEFotky našich biků
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    DYNK: ultimatni mašina.. tohle už požere nemalý nekázně!! :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    DYNK: Krásnej, gratuluju! 🤙
    DYNK
    DYNK --- ---
    Žena mi začala jezdit na mém trailbiku a dokonce ji to i baví. Takže jsem byl vlastně přinucen si vybrat něco nového pro sebe ;)

    K bílému trailbiku jsem pořídil kolo "býlé", tedy Whyte. Doma ho mám od listopadu, ale vyjel jsem až dnes a musím říct, že jsem nadšený. Dokonce to i celkem rozumně stoupá, to byla moje největší obava, která se nepotvrdila. Cestou dolů fantazie, kolo je stabilní a zároveň v pomalých pasážích není neobratné. Dopady jak do peřin. Na trailbiku mám zdvihy 140/135 mm, Whyte je 180/170 mm a je to samozřejmě znát. A i když to z fotky může vypadat jako mullet, je to 29". Ještě vyhodím duše, dám XL gripy a bude to dokonalý.

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MORECUTS: Fandyfire X2, tedy čínskou kopii čínskýho "originálu" Solarstorm X2. Dnes už ale koupíš lepší, tohle už mám x let... ale stačí mně, jediný, co občas postrádám, je nějakej potkávací režim, takhle musím clonit rukou, když už musím na silnici a někoho potkám.

    A btw z fotky usuzovat na výkonnost světla moc nejde - foťák si tu expozici upraví tak, aby tam bylo co nejvíc vidět... takže s trochou snahy i s nějakou bludičkou bych to vyfotil takhle - stativ a deset sekund expozice a je to :-)

    Leda expozici zamknout - plnej manuál, a pak můžeš porovnávat co jak svítí - za stejných podmínek.
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    MADCAT: Co to máš za světlo prosimtě? Solidní!
    JOPS
    JOPS --- ---
    Prvni den



    a foto o tri mesice pozdeji a skoro 1000km na stejnem miste :)

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    FLYBOJ: Je to tak. Foceno z bývalý dopadovky v oboře Židlov.
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    FLIPPER: To je Bezdez?
    BOD023
    BOD023 --- ---
    Barvy podzimu

    DYNK
    DYNK --- ---
    Osobně jsem teleskop na gravelu nechápal do doby, kdy jsem vzal to kolo na trail. To je úplně nová dimenze ježdění. Boj o přežití a zábava v jednom.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Já třeba kdykoliv jedu z kopce, tak spouštím sedlo níž, nižší těžiště, větší jistota při jízdě z kopce. Bez teleskopu ani ránu.
    PA9
    PA9 --- ---
    BATY: Ve sjezdech v lese, ve velkym bordelu, pri vyskakovani na obrubniky, nebo pres velky koreny se to fakt hodi. I na sjezdu na silnici se to hodi v zatackach, dostanes teziste o 12 cm niz. Docela casto se s tim "ztratim" na sigletraily. Jsem zvyklej z endura.
    BATY
    BATY --- ---
    PA9: A jak ten teleskop na gravelu používáš?
    PA9
    PA9 --- ---
    MAESTRO_007: Suchej zadek mam. Funguje dobre. A bez teleskopu uz nikdy nic. ;]
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PA9: ta kombinace blatniku pod sedlem a teleskopu je slušný bizar .)
    PA9
    PA9 --- ---
    Tak konecne prestaveno na jednoplacku. Ovladani dropperu na levy pace. Spokojenost. ;]

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Njn, nastává doba temna...

    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    DYNK
    DYNK --- ---
    Potvrzuji

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    Letos zatím jeden z nejhezčích podzimů, co pamatuji.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam