• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYMPHAIntimita v partnerství
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: spis to vidim tak ze to nejni ta kvalita. Neni technicky mozny stravit tim kazdej den 2 hodiny. takze to spadne na nejakou formu rychlovky ktera ale casto je o tom kdo ji vyvolal vic nez o tom kdo s ni souhlasil.

    Takze asi takhle myslim na to casto, praktikuji uz mene :D moc se mi ale libil koncept pussy-as-service kterej vyrkla nekdy v minulosti YMLADRIS a verim ze ten by vedl (pokud by to byl dusledek domluvy) k solidnimu kompromisu.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Jasne, muže to byt časem nuda a tak to není tak lákavé, ale rada bych touhle diskuzí vyvrátila to, že je to pravidlo a chlap není schopny soulozit denně. Tahle škatulka se mi nelíbí .... nebo nechce líbit... nebo tak něco... :))
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    MICHELLEDANIELS: je mozne, ze to ma vliv. Stereotyp dela svoje.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ANICHQA: tvoje odpověď mě vede k otázce: Bylo by to jiné, kdyby partnerka každý den byla jina?
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    YMLADRIS: No, todle je samozřejmě dobré vysvětlení :-) A něco na něm asi bude.

    Snad az takové "prase v posteli" nejsem, ale ano, rád bych oživil dlouholetý stereotyp čímkoliv s čím budeme oba souhlasit...

    Osobně mám také za to, že je část problému v tom, že partnerka z latinské ameriky a tím pádem její výchova je do jisté míry odlišná od relativně liberální výchovy z ČR. Ale to je možná jenom bullshit co si namlouvám...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: asi jak kdo. Ja na to mam chut vicemene nekolikrat denne a to i ve svejch 40 je ale fakt ze obcas chut nemam ale to je treba 1-2 mesicne. Ovsem v tomhle ohledu jsem trosku jinej. (Praxe ukazala ze jsem to schopnej takhle i tahnout). Je taky fakt ze kdyz bych soulozil 2x denne tak po nejake dobe by to stalo zaprd. :)

    Vetsinou to prestala davat baba a uchylila se k institutu "boli hlava".
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MR_PREWEET: ? Když s krátkodobou kolegyni překročis nějaké "tabu", a ona to pak vyhodnotí negativně, co ztratíš. Krátkodobý vztah s kolegyní. Ale když bys nějak destabilizoval mnohaletý vztah ("zjistila by že jsi hrozné prase v posteli"), můžeš přijít o hodně

    ?
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    MICHELLEDANIELS: to asi záleží, jak dlouho žiješ v partnerství
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    Jak kdo. Ale obecně jsem se setkal s tím, že partnerky měly větší apetit než já. A to jsem se těšil dle TV na ty co budou mít každý večer bolest hlavy :-) a nechají mě vyspat a ono to bylo přesně naopak...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Taky si myslím, že to nemusí byt vyloženě něco konkrétního. Proste je třeba zrovna horňák a nějak se mu pipka nemusí líbit.



    Já mám zase takovou všeobecnou otázku i mimo partnerství....
    Jak je to s tím, že chlap údajně nechce souložit každý den? Fakt to chlapy, každý den nechtějí?
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    Imho je zásadní také rozdíl mezi intimitou ve stabilním vztahu a pak intimitou v rámci poměru mimo vztah.

    Mám určitý problém s komunikací ohledně sexu s partnerkou, se kterou jsme už moc let a vztah víceméně klape dobře, ale když se přihodil krátkodobý poměr s bývalou kolegyní tak tam v sexu vlastně nebylo žádné tabu...

    Doteď to asi úplně nechápu a přes ten jakýsi blok se mi ve vztahu nějak nejde dostat...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: zkusim navazat na tebe, jako asi jen jedenkrat jsem se setkal s tim ze chlap oral nechtel delat a bylo to proto ze mu pica prisla hnusna. coz mi prislo fascinujici s kontrastem ze zaroven ho zensky braly. Asi to byl vylozenej hornak.

    Casteji jsem se setkaval s tim, ze devcata nekourila nebo se mnou uplne poprve skoro vzdycky v tom byly strachy typu "ja to neumim".
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    Pro začátek by chtělo spíše charakterizovat, co vlastně to partnerství má znamenat.

    GREAT_R: cvrnkání do vyhřezlého hemeroidu mi intimní přijde dost... :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak neco na rozjezd. Oral je rozhodne intimni vecicka :) ale tu asi nedelaj jen noumove z mimace ne ?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tak já čekala diskuze, jak z e-mimina: https://www.emimino.cz/diskuse/kdyz-chlap-nechce-lizat-217121/

    A vy tu jedete vředy na prdeli :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Hm sem to moc nevylepsil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vyborne a co vred na krku :)

    Co se snazim rict je ze intimita muzou byt i sdileny predstavy. Laska ke kostymkum, zrzkam (nebo obojimu...)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAINBOF: Opak asi ne... Komu jinýmu ukazuješ hnisavej vřed na zadku, než mámě, doktorovi a partnerovi. Kolegovi z práce ho ukazovat nebudeš.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jsou nechutnosti opak intimity ? Co takovej hnisavej vred na prdeli ? :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    GREAT_R: Proč to píšeš mně ? Myslím, že pokud to neděláš naschvál, tak to nechutný není.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KEIKIN: For the record jakkoliv intimní se může zdát, že prdění před partnerem je intimní, tak je to taky pěkně nechutný. Pokud nemusíte prdět před partnerem, neprďte před partnerem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam