• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRPEDROSZonerama - flickru odzvonilo
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MYKEZ: existujici aplikace = nejaky API to mit musi (i kdyz neverejny) = reverse engineering :))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jakoze to api tam rozhodne maj jen ne verejny. Asi ho budem muset vyacknout
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    RAINBOF: Jak jako "bude", když sami napsali, že nebude? :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MYKEZ: ale bude. Nasel jsem jakousi app zoner photo studio. Pro mne to dava smysl kdyz to ma sync s mobilem.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    RAINBOF: Bohužel opravdu neni, asi před měsícem jsem se jich mailem ptal, odpověď zněla: "Děkuji za Váš dotaz. Váš dotaz jsem předal kolegům, kteří mají správu Zonerama.com na starosti. V současné chvíli o možnosti zveřejnění API neuvažujeme."
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Hele nemuzu to jen najit nebo api neni ?
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    A tohle je reklama Zoneru, nebo co se tady jako ma resit? :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    QWWERTY: Jo takhle... Netuším, jak se pohybují náklady na provoz takového úložiště, každopádně mě ještě napadá, že tím, že to patří komplet pod ZONER software, tak jestli to nepokryjí výnosem z prodeje ostatních (B2B) služeb.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    LENZIE: coz dava smysl nabizet neomezeny uloziste lidem, kteri maji bud Premium nebo licenci na Zoner Photo, ale neni mi jasny, jestli to muze pokryt provoz verejnyho uloziste
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    QWWERTY: Jestli koukám správně na jejich web, tak existuje verze zdarma a verze Premium za 119 Kč/měsíc (1. měsíc je zdarma). Je tam rozdíl v poskytovaných službách. Mají to hned na HP úplně dole.
    Počítám, že část budou financovat i tím, že hodně lidí bude mít zakoupené Zoner Photo Studio, které má online licenci a musí se obnovovat (nevím, zda pořád dělají možnost obnovy za 1 nebo 2 roky).
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    tak protoze by se tu mohli koncentrovat lidi pouzivajici zoneramu a ja nebyl schopny najit odpoved jinde online:
    jaky je jejich business model? jak je mozny, ze krome reklam na zoner, tam nejsou zadny banery? z ceho je to financovany? jak je mozny, ze mi nekdo zadarmo poskytuje neomezeny hosting pro moje fotky (a narozdil o rajcete ani nesnizuje kvalitu nahranych fotek)

    pouzivam ji uz pres 2 roky, ale tohle mi porad neni jasny
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam