• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    N_I:
    HOWKING:
    nekde ..kdysi ..bylo video jak lezou (uz uplne nepamatuji snad š110 nebo nejaka lada) a bylo jich tam 12
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Moje první vlastní vypálené CD (na vypalovačce v Konsigmě u kámoše) mě stálo 1200 - bez chyby se vypálilo až třetí CD. :) 98 rok.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: to de.
    prvni vypaleny CD s hrama jsem ziskal v roce 95. jednorychlostni vypalovacka, medium asi za 400Kc... cenu prace mi tenkrat kluci odpustili.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Já se dostal i k pirátsky lisovaným CD. 10 kč jedno. (vypalovaná tehdy ještě neexistovala)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jo a kdyz uz sme probrali videa, pamatujete si, jak se kolem Sametu sirila hudba. To stacilo dostat do ruky dlouhej seznam s adresou treba do Karlovych Varu, tam se napsalo a pak prisly kazety s kopirovanou hudbou.

    potom se objevilo vydavatelstvi BlackPoint s hlavne ceskou zakazanou hudbou... dnes online eshop

    Black Point Commercial - hudba mimo hlavní proudy
    https://www.blackpoint.cz/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ja proti tomu nic nemam, patri proste mezi lidi a boomery jako jsme my, zachytili pocatky internetu v CR a zaslouzene vydelavaji... tyhle osmdesatkovy divny deti jsme uz resili. ==> VYHULENY_UFO:
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: Jo, jeho to boomerstvi sezralo i s botama.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    DEEFHA: já jsem četl Level naposledy před takovými dvaceti lety...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LONESTAR: To míval. Teď píše celkem divný eseje do Levelu...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Hele, nejsou jen Bohemia Chips :-) Doporučuju značku Skatt, mívají je v každé večerce a chuťově jsou žlučníkovému záchvatu mnohem blíž než cokoli jiného :-D
    BRAMBŮRKY SKATT | HOME
    https://www.skatt.cz/bramburky.html
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Andrej & Červ mají takových domén hromady a opravdu hodně slušně je to živí. Ne že by to bylo bez práce, ale víš jak :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JOPS: ja celkem jo, pamatuju si recenzi na SimCity a pak se ke me dostala hra, s ulozenejma pozicema, ktery po spusteni ukazaly stejny obrazky jako ve Score.... tyvle, devadesatky, piratska divocina, tady piratil kazdej.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Nejlepší recenze měl Michal Rybka
    JOPS
    JOPS --- ---
    VYHULENY_UFO: tak Score je jasny, Andrej a jeho kurvy :) jestli psal recenze na zaklade piratskych her, to si nejsem jistej.

    Ale za me, kdo mel uplne nejlepsi recenze, tak byl LACHTAN (mozna se jmenoval Martin Kalivoda??? ) u tech jsem se rezal smichy od zacatku do konce. I kdyz ten psal asi pro Level...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JOPS: co casopis Cinema, ale casopis Score a proslule recenze Andreje Anastasova psane na zaklade piratskych her. Pokud se nepletu, tak Andrej drzel nebo drzi dodnes domenu sex.cz...

    Kolem Score se pohyboval i jisty Miroslav Elfmark...

    Miroslav Elfmark a ČVUT Pan Šíbr. Tentokrát na univerzitě - Reportermagazin.cz
    https://reportermagazin.cz/a/wfrAJ/pan-sibr-tentokrat-na-univerzite
    JOPS
    JOPS --- ---
    asi jsem taky tak trochu boomer, pamatujete casopis CINEMA? Mozna vychazi i dneska a zacatkem 90. let jsme meli video. A meli jsme naprosto luxusniho skoro souseda, kterej jel ve VHS prvni ligu. Si pamatuju, jak spoluzaci maji tenhle casopis otevreny na lavici a slintaji tam nad obrazkama a tam Arnold v Terminator 2. Tak jim rikam, jo, to je docela dobry, pred tejdnem jsem na to koukal. A oni hahaha, to jeste pomalu v republice nikdo nema. Rikam jim, se hadat nebudu, jestli chcete, zitra Vam to klidne pujcim.

    No, v tu chvili jsem byl na skole nejoblibenejsi :) a kdyz jsem jim druhy den pujcoval VHS s terminatorem, tak mi porad jeste moc neverili. A dalsi den typek bradu dole a rikal, ty vole, fakt to je ono, vcera jsem to zkoukl 3x :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    VOYAGER: to byl urcite Ondrej Hejma :)


    JONAS3: ty voe, co je kejml? :) jako camel toe ? :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SATOO: a) jde fakt snadno udělat doma b) třeba v Globusu mají dobrý
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HOWKING: a kapal z nich olej!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A brambůrky! To už dnes taky nehrozí tahle chuť. Byly krásně připálené. Dnes se to připalovat kvůli nějakému karcinogenu nesmí. Ale tím šla celé chuť doháje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam