• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Mě ty novodobé se snahou nepřipálit a bez tuku přijdou v podstatě jako sušené ne smažené brambůrky.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: Přiznám se, že mám radši právě ty soudobý, protože jak nejsou na rozdíl od takovejchhle a podobnejch tolik mastný, tak jich zvládnu sežrat víc, než mi začne bejt blbě :-D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Mám svého koně :) To v Práglu asi neseženete :) Krásně připálené a i kapičky oleje na sáčku přítomny :D (jsou asi nejlepší z novodobých co jsem jedl)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SPIKE411: no to si asi nepamatujes, pro kolik kluku a devcat bylo kolo s prehazovackou a berany zakladni nutnost mit... ti mene stastni se museli spokojit s eskou, skladackou nebo ukrajinou.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak to televize nebo kolo s přehazovačkou taky nejsou zrovna nějaký základní potřeby.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SPIKE411: ale to nejsou fronty na potreby typu hajzlak, rohliky nebo casopisy typu abicko, ktery k nam do trafiky chodilo v poctu 5ks a vsechny skoncily pod pultem.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak určitě. Fronty na nový produkty Applu, na otevření Primarku nebo jinýho novýho obchodu s fast fashion, každý vánoce před Pandorou…
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: První vypalovačku jsem zažil v prvním zaměstnání, cca 1998-9. Byla externí, připojovala se přes paralelní port, SW běžel pod Windows 3.10 a celé to bylo umístěné v samostatné místnosti, která když se vypalovalo, tak se opustila, zamknula a chodilo se kolem ní po špičkách. A stejně se, jak píšeš, tomu bazmeku povedlo každé druhé až třetí médium zkurvit :-D
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    LONESTAR: z řevnickych vždy
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    N_I:
    HOWKING:
    nekde ..kdysi ..bylo video jak lezou (uz uplne nepamatuji snad š110 nebo nejaka lada) a bylo jich tam 12
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Moje první vlastní vypálené CD (na vypalovačce v Konsigmě u kámoše) mě stálo 1200 - bez chyby se vypálilo až třetí CD. :) 98 rok.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: to de.
    prvni vypaleny CD s hrama jsem ziskal v roce 95. jednorychlostni vypalovacka, medium asi za 400Kc... cenu prace mi tenkrat kluci odpustili.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Já se dostal i k pirátsky lisovaným CD. 10 kč jedno. (vypalovaná tehdy ještě neexistovala)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jo a kdyz uz sme probrali videa, pamatujete si, jak se kolem Sametu sirila hudba. To stacilo dostat do ruky dlouhej seznam s adresou treba do Karlovych Varu, tam se napsalo a pak prisly kazety s kopirovanou hudbou.

    potom se objevilo vydavatelstvi BlackPoint s hlavne ceskou zakazanou hudbou... dnes online eshop

    Black Point Commercial - hudba mimo hlavní proudy
    https://www.blackpoint.cz/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ja proti tomu nic nemam, patri proste mezi lidi a boomery jako jsme my, zachytili pocatky internetu v CR a zaslouzene vydelavaji... tyhle osmdesatkovy divny deti jsme uz resili. ==> VYHULENY_UFO:
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: Jo, jeho to boomerstvi sezralo i s botama.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    DEEFHA: já jsem četl Level naposledy před takovými dvaceti lety...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LONESTAR: To míval. Teď píše celkem divný eseje do Levelu...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Hele, nejsou jen Bohemia Chips :-) Doporučuju značku Skatt, mívají je v každé večerce a chuťově jsou žlučníkovému záchvatu mnohem blíž než cokoli jiného :-D
    BRAMBŮRKY SKATT | HOME
    https://www.skatt.cz/bramburky.html
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Andrej & Červ mají takových domén hromady a opravdu hodně slušně je to živí. Ne že by to bylo bez práce, ale víš jak :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam