• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    N_I
    N_I --- ---
    KID_MCHUTT: tu si prej lepšil imr vere...ale to je už OT..

    zpět k módě?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMANT: vůbec bych se nedivil :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INDIAN: u spolužáka Nikolase z řecka - Running man, střihlej v půlce nějakým chlupatým péčkem ;) r 90
    AMANT
    AMANT --- ---
    KID_MCHUTT: v hodinach elektroarcheologie:))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    N_I: tak je otázka, jak moc se mu to v tom kriminále rozleželo a nakolik byl schopný udržet a vylepšit si tu fyzičku
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    JOPS: Bloodsport nebo nakej Rambo .... pak nakej kus lidojedu, ale vod toho me mama hnala pryc kdys sme byli u znamejch a cuceli na to
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMANT: hele, dceři bylo osmnáct minulý týden a vidím to stejně, leda by něco měli ve škole...
    N_I
    N_I --- ---
    KID_MCHUTT: byl a dle me i je fakt sikovnej.....
    AMANT
    AMANT --- ---
    JOPS: neco 18+ asi ve 4. tride, nazev si fakt nepamatuju
    ale napadlo me, ze muj kluk, kterymu bude na vanoce 18, nejspis na VHS nevidel NIKDY VUBEC NIC!!!:)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (byl by rychle mezi podezřelými, navíc bude jeho DNA a otisky v databázi)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    N_I: na to je dost provařenej, minimálně v ČR
    N_I
    N_I --- ---
    KID_MCHUTT: jinak dnes je popeka uz venku a esli vas nekdy nekdo prijde zabit..bude to von...dle me se to, cim se chtel stat, ted stalo skutecnosti...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    N_I: chápu, no...
    N_I
    N_I --- ---
    JOPS: hvezdne valky...pak sem nemoh spat..

    otec ale privez video z nemecka dost brzo takze sraz gangu byl pak u me...


    KID_MCHUTT: bylo to slozitejsi..oni se vzhledli v tech filmech..co tam videli si chteli i zkusit...a jejich tata je sikanoval...tak to kluk nedal.a kdyz zabil tatu...uz jeli dal.....jezdil s nama na tabory..a byl vzdy dost agresivni...mel k tomu sklony....i k dost pruserum...ale inteligentni byl dost...takova silena kombinace...povahy...
    JOPS
    JOPS --- ---
    a pamatujete si prvni film co jste videli na VHS?

    za me to byl Kyckboxer s JCVD
    Kickboxer (1989) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/16487-kickboxer/prehled/

    a priznavam, ze jsem na konci brecel dojetim, ze on to vlastne vyhral :) To vite, dite vyrustajici na Letajicim Cestmirovi a podobnych blbostech a pak vidi prvni americky film :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    VYHULENY_UFO: hmm, taky jsem si udelal nunchaky a hvezdice z plechu. Musim rict, ze ty hvezdice docela fungovaly, ale mel jsem slabej plech, kterej jsem byl schopnej nuzkama na plech rozstrihat. Ty silnejsi jsem nedaval :)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    N_I: zajímavé... člověk by čekal, že ten kluk bude mít trochu víc rozumu, když byl ve třeťáku na gymplu, ale zjevně ne... Njn.
    N_I
    N_I --- ---
    divné,
    ale je možná lepší to nevidět...
    Jiří Popelka – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Popelka

    mrzutý že měli inspiraci právě v těch vhs a bojových filmech....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    N_I: hele nevím, v tom prohlížeči jsem přihlášený v google účtu a stejně mě to tam nepustí. V poslední době to YT dělá celkem často náhodným lidem na náhodných místech - když chtějí ochranu, že člověku bylo osmnáct, ok, ale na to, abych jim dával scan občanky nebo číslo karty, to ať jdou do prdele.
    N_I
    N_I --- ---
    KID_MCHUTT: zajímavý, mě to běží cajk..bez karet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam