• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RAINBOF: Celkove tu moc veci nezapada mezi boomery: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Baby_boomers
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    HOWKING: byli jsme zrovna v pise, šli od věže přes náměstí do pizzerie na oběd, a cestou všude potkávali stojany s novinami plnými děsivých fotek. trvalo nám docela dlouho, než nám došlo, co se vlastně stalo. za 8 měsíců na to jsem letěl do améru na konferenci a užil si drsných kontrol, to ještě všude pobíhali hoši s kvérama a prohledávali vás snad při průchodu každýma dveřma.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HOWKING: Btw.měl jsem v té době zaplacené SMS zpravodajství. To už je dnes taky pravěk. Tenkrát přišla SMS, že do jednoho z těch věžáků narazilo letadlo. Tak si člověk pomyslel, nehoda. No když přišla druhá SMS, tak už mě napadlo, že to nehody asi nebudou...
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    HOWKING: dělal sem varial heelflipy v Tony Hawk Pro Skater 2 na PS
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Před dvaceti lety jsem zrovna byl u jednoho zákazníka řešil jeho předpotopní síť, když se k nám od jeho zaměstnance doneslo, že v Americe se zřítily budovy WTC, protože do nich narazilo letadlo. Ještě nikoho ani nenapadlo, že by šlo o terorismus, ale postupně jsem k tomu došli. Asi každý si přesně pamatuje, co dělal 11. září před dvaceti lety. Jaká je vaše vzpomínka?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    INDIAN:
    Ten jsem mel taky, ty vymeny desticky pod klavesnici byly fajn a samo nesmrtelnej, pak jeste prodavali barevny krouzky co se davali pod antenu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN:
    spis mi neprijde moc boomers :D,
    muj nazor na to je vedlejsi.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GLOBETROTTER: ja v dobe kdyz byl tenhle in, mel tohle:



    to byl snad nejlepsi telefon co sem kdy mel (prezdivavalo se mu "stavbar" diky svy robustnosti:))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: Pardon, spíš tak 2005 než 2002...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    INDIAN: Ad angličáky: Tenhle mám ještě někde v šuplíku, baterka ale už určitě nepůjde nabít. Koupil jsem ho za 100 eur v Itálii tak v roce 2002. Před cca 7 lety se mě švára zcela vážně zeptal, zda se z toho dá opravdu volat :-)
    Panasonic GD55
    https://www.youtube.com/watch?v=XpLgyxqa2Cc
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    GAARQ: tohle je moc hi-tech, Casio diar s 32kB pameti, to jsem nosil v kapse s motorolou d 520
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: ajeje, tady sme nekomu slapli na kuri voko :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    iphone bych sem netahal.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Cywe já jel 3310 v éře iPhonů. Moje první apple fotky byli z pracovního iPadu. A první smart phone byl taky pracovní iphone 4/5 v té době už po záruce. Roky jsem jezdil s baterkou páč vydržel jen pár hodin. Ale dědil jsme po lidech různé business nokie, nejvyšší měla operu, takže jsem měl low-res browser a email klienta. Když jsem si pořídil svůj první iPhone (první SE) do měsíce jsem ho rozmrdal a teď zase jedu korporátní zařízení.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nojo, to mi připomíná, že jako VŠ student jsem stál v hypermarketech a dělal promo na Jornadu od HP

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    K tomu Ericson 850i přes bluetooth a outdoor web a mail vyřešen.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JOPS: Tohle ještě mám a plně funkční.
    JOPS
    JOPS --- ---
    a moje prvni PDA Fujitsu Siemens Pocket Loox 560. Asi dve vyplaty me stal :)

    a o na jare jsem ho doma vyhrabal a jeste fungoval :)

    K4N3C
    K4N3C --- ---
    GAARQ: Tohle jsem měl taky, do mobilů jsem vrážel skoro všechny úspory, hlavně pak Nokie se Symbianem, to jsem byl dokonce moderator na jednom foru. Super doba :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GAARQ: telnet si samozrejme kazdy duchodce pamatuje, take by si meli mistni duchodci pamatovat jeden z prvnich webovych prohlizecu jmenem NCSA Mosaic...

    Mosaic (web browser) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Mosaic_(web_browser)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam