• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Takový to když se díváte na Faithless Glastonbory 2002 a říkáte si, jak je to super čerstvý... Hello welcome dvacet let :-P

    Faithless - Insomnia - Live at Glastonbury 2002
    https://www.youtube.com/watch?v=otLEUwHao_E
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A co Boomeři, ta tenhle boom "motivačních citátů"?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    „Kde blb, tam nebezpečno.“

    „Lidé s fantazií nejsou nebezpeční.
    Nebezpeční jsou jenom ti, kterým fantazie chybí, takoví, co jdou jako kůň s klapkami na očích, kteří si neumějí představit, že může být ještě něco jiného, než oni myslí, že by mělo být.“

    „Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.“


    .. Jan Werich
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Mrdat tyhle lamy do prdele kaktusem....
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    simte HOWCLOWN, prejmenuj si to na Husákovo děti,
    a neser boomery
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LEXIK: Já tam byl taky :D (a na všech dalších co v Ostravě byly) To už je 30 roků? Šílené!
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Právě jsem "narazil" na tohle kukátko do jiných časů. Dejte si ...! :-)

    30 let zpět: Deep Purple poprvé v zemích východní Evropy — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/30-let-zpet/3262274-30-let-zpet-deep-purple-poprve-v-zemich-vychodni-evropy


    PS: V té Vítkovické hale jsem samozřejmě byl ... byl nezapomenutelný jak samotný koncert, tak i obě cesty rychlíkem českých drah tam .. a zase zpátky! :-D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HOWKING: jediný kam tuhle dáváme je požárná hlásič dýmu... takže tyhle GP máme doma náhradní (ten hlásič má tu vlastnost, že se vybijou baterky vždy ve tři ráno a řve to jako kráva :))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BARA_ONLY_ONE: To mi piřpomíná, že už jsem roky neviděl plochou baterii
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    HOWKING: Tyhle baterky jsou legendární, ne nadarmo je stále mají v neméně legendárním K&V elektru https://www.kvelektro.cz/baterie-9v-gp-6lf22-super-alkalicka-1ks-1013511000-p1216285
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    HOWKING: ...přesně - mám voltmetr se stejnou baterkou,kupoval jsem ho někdy v roce 2005 a pořád funguje.....
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Došla mi baterie ve voltmetru. Musel jsem koupit novou. Tahle tam byla jen 30 let.
    (než ji vyhodím, musel jsem ji udělat památeční foto za věrnou službu)

    NJAL
    NJAL --- ---
    HOWKING: HACPAT :-D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MUPY MUP!
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Tak on si to samozřejmě myslí, chce vrátit stav před rok 1997.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    INDIAN: no, Putinovi už jeblo, takže kdo může tvrdit, že si nemyslí, že Československo vlastně vždy mělo patřit pod CCCP.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HOWKING: mno ja bych takovej optimista nebyl ... vzhledem k vagnim znalostem nasi kotliny nas celosvetova populace (asi teda vyjma prihranicnich statu) povazuje za ex-SSSR zemi; uz se me za posledni dni par lidi zeptalo zda-li se nebojime ze nas Putin taky nenapadne.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Jj, já to chápu :-) A jsem taky rád.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Myslel jsem to i morálně. (že nás nebudou házet do stejného pytle s Ruskem)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: No to nevím nevím. Čistě geograficky (a ano, vím, žes to myslel jinak) je ta naše poloha uprostřed pořád stejně blbá :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam