• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    EL7334: Myslela jsem, že štítění se HIV pozitivních (i kdyby reálně, ne jen na základě znalosti názvu léku) zůstalo v raných osmdesátých letech.
    JOPS
    JOPS --- ---
    EL7334: podle me to co pises je blbost.

    za nas tyhle moznosti nebyli, takze to vypada, ze v minulosti jsme si vazili vice soukromi, ale vis jak, nebyla ta moznost ventilovat do svete jak se mam super, ze jednou za pul roku mam rizek k obedu :D
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Oasis - Don't Go Away (Official HD Video)
    https://youtu.be/UsXioRxVGO8
    VOJTHA
    VOJTHA --- ---
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    GLOBETROTTER: Podle mě je tohle recept na věčný mladí - nemít děti :-D
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HOWKING: A nechci se rouhat, ale gratuluju. Než jsem měl v pokročilém věku děti, vypadal jsem a choval se jako o 15 let mladší. To už je dnes bohužel pryč...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HOWKING: Ano, když moje máma v době, kdy mi bylo třeba 7, řekla, že před 20 lety něco bylo/nebylo, tak to byl pro mě absolutní pravěk. Dnes je pro mě 20 let nic. Ale i když se nad tím zamyslím racionálně, tak mi i vzhledem k dějinným událostem přijde i dnes třeba období 1945 - 1968 jako epochální rozpětí, na rozdíl od stejně dlouhého 1999 - 2022.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Jo to se mi stává podezřele často, že o věcech před desítkami let mluvím jako o nedávných (což bývá zábavné, když jsem mezi lidmi, co v té době ještě nežili a mě vůbec nenapadá o kolik jsem starší jak oni - jelikož jsem nepoznamenán rodičovstvím, tak mi nedochází, kolik mi je - ti co odchovali mláďata a ty jsou nyní dospělé mají jakési měřítko, že už by se měli chystat do hrobu, ale já zatím nemám žádná fyzická omezení a mentalitu furt nactiletého) :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Takový to když se díváte na Faithless Glastonbory 2002 a říkáte si, jak je to super čerstvý... Hello welcome dvacet let :-P

    Faithless - Insomnia - Live at Glastonbury 2002
    https://www.youtube.com/watch?v=otLEUwHao_E
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A co Boomeři, ta tenhle boom "motivačních citátů"?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    „Kde blb, tam nebezpečno.“

    „Lidé s fantazií nejsou nebezpeční.
    Nebezpeční jsou jenom ti, kterým fantazie chybí, takoví, co jdou jako kůň s klapkami na očích, kteří si neumějí představit, že může být ještě něco jiného, než oni myslí, že by mělo být.“

    „Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.“


    .. Jan Werich
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Mrdat tyhle lamy do prdele kaktusem....
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    simte HOWCLOWN, prejmenuj si to na Husákovo děti,
    a neser boomery
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LEXIK: Já tam byl taky :D (a na všech dalších co v Ostravě byly) To už je 30 roků? Šílené!
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Právě jsem "narazil" na tohle kukátko do jiných časů. Dejte si ...! :-)

    30 let zpět: Deep Purple poprvé v zemích východní Evropy — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/30-let-zpet/3262274-30-let-zpet-deep-purple-poprve-v-zemich-vychodni-evropy


    PS: V té Vítkovické hale jsem samozřejmě byl ... byl nezapomenutelný jak samotný koncert, tak i obě cesty rychlíkem českých drah tam .. a zase zpátky! :-D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HOWKING: jediný kam tuhle dáváme je požárná hlásič dýmu... takže tyhle GP máme doma náhradní (ten hlásič má tu vlastnost, že se vybijou baterky vždy ve tři ráno a řve to jako kráva :))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BARA_ONLY_ONE: To mi piřpomíná, že už jsem roky neviděl plochou baterii
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    HOWKING: Tyhle baterky jsou legendární, ne nadarmo je stále mají v neméně legendárním K&V elektru https://www.kvelektro.cz/baterie-9v-gp-6lf22-super-alkalicka-1ks-1013511000-p1216285
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    HOWKING: ...přesně - mám voltmetr se stejnou baterkou,kupoval jsem ho někdy v roce 2005 a pořád funguje.....
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Došla mi baterie ve voltmetru. Musel jsem koupit novou. Tahle tam byla jen 30 let.
    (než ji vyhodím, musel jsem ji udělat památeční foto za věrnou službu)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam