• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    pro me je infantilni i homemade tuzing volantu a radicich pak.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Volant a páka je v pořádku, ale tohle je přes čáru :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Jak jako dospělý člověk? Jak jako infantilní animaci? :⁠-⁠D Zakládám si na tom, že budu puberťák až do konce. Stejně jako můj strejda, kterej si ještě za sociku pořídil do svojí Škody 120 závodní volant a vlastnoručně zkrátil řadící páku :⁠-⁠D
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    DEEFHA: jediný co mě napadá, bez kontextu s tvojí dcerou, že prstění palcem není nejoblíbenější případně typická příprava na áčko. Ale fakt by mě ten původ negace palečků zajímal.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: To není kvůli palečku, ale když dospělý člověk v komunikaci pošle infantilní animaci, je to na nejen nemluvení....
    (ve své skupině na fejsu za tohle dávám permanentní ban.)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: K tomu je kdysi četl nějakej článek, ale už si fakt nepamatuju, co v tom bylo...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Na druhou stranu by se tím ale možná vysvětlilo, proč se mnou dcera (17) přestala mluvit, když jsem jí na Vozábu poslal tohle :⁠-⁠D

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: me tam hlavne porad mate, proc se nezacalo s oznacovanim generaci pismenem 'a' a rovnou skocili na xyz...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jak znam lidí, tak si určitě vymyslí nějaké další debilni označení :⁠-⁠) Že bychom se konce dočkali tak brzo, na to bych si nevsadil. Škoda.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: a uz se vi, jaka generace prijde po generacich x,y a z nebo nebo generace z bude posledni a lidstvo skonci?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    DEEFHA: jako pasiv agresivita palečků mě zajímá;-)

    Já hůsák baby na remote přešel na srdíčka. A palečky nechal na souhlas. Ale jako geronto odchovanec facebook mi chybí v MS team péče.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Palce nahoru a dolů. Jak poznat, že stříháte metr do důchodu? | Názory | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/nazory/radek-john-emotikony-smajlici-chat-facebook-whatsapp-teleskop.A221126_175851_ln_nazory_rkj

    Výborný má těchhle novejch pseudo-generacích je, jak ochotně na sebe prozrazují svoje slabosti. Konečně vím, čím odteď budu naschvál oblažovat mladší kolegy v konverzacích :⁠-⁠D

    „Mladší lidé chápou emotikon palce nahoru jako opravdu pasivně agresivní. Je extrémně nezdvořilé, když vám ho někdo pošle. Lidé v mém věku v kanceláři to nedělají. Lidé z generace X to dělají pořád. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl a dostal z hlavy, že to neznamená, že jsou na mě naštvaní.“ Generací X jsou míněni lidé narození mezi lety 1965 a 1980.
    MATT
    MATT --- ---
    RUDOLF: Přiznam se, že jsem střílel kapku od boku, protože už to tolik neposloucham a měl jsem pocit, že ty lidi maj kořeny hloubš. Jména, co mi naskákali jsou nakonec někdy z přelomu tisíciletí.

    třeba Ait!. Sigur Rós, Aanenzephalia, Arium Carceri, Beyond sensory experience, Steve Roach. Pak ta vlna witch housu, tam by se určitě něco podobnýho našlo.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    MATT: tak náhoď 80 ať se dovzdělám! Já si vzpomínám jen na metal machine music od lou reed
    MATT
    MATT --- ---
    HOWKING:
    Dadabots & Keyon Christ at the AI Art Gallery | NVIDIA
    https://www.nvidia.com/en-us/research/ai-art-gallery/artists/dadabots/

    RUDOLF: krásný 80s :))
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    HOWKING: tenhle dědek je podle mě progresivnější;-)

    Scott Walker + Sunn O))) - Brando - Film by Gisèle Vienne
    https://www.youtube.com/watch?v=G_NIop72vis
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Nejprogresivnější věc, co jsem za dlouho slyšel
    OXYMORE (VR Concert live from Palais Brongniart)
    https://www.youtube.com/watch?v=lirItz1iX0o

    Od dědka....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RUDOLF: kurva, tohle je dobrý :) dík za tip
    DOCKINEZ: znám pár lidí, co to testujou a nejsi daleko od pravdy. Ale ono si to sedne.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LYNCH: Obyčejný punk-rock - staré jak metuzalém a kdyby to nebyly sexi holky, nikdo po tom ani nepípne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam