• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BERRUNA: Poněkud ty názvy pleteš :-)
    Radiomobil byla firma, provozující značku Paegas. Od začátku. Tedy značka Radiomobil jako název sítě nikdy neexistovala a naopak neexistovala firma s názvem Paegas. (Od roku 2002 se pak značka Paegas změnila na T-Mobile a firma se přejmenovala o pár let později).
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NJAL: zas takhle rozdělované to nebylo ;)
    NJAL
    NJAL --- ---
    BERRUNA: Cekal bych, ze nekdo s cislem 603404404 musel spravovat webserver. :-)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    FIFI: ano, 603404 například ;)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BERRUNA: jak ti, co maji 603 4XX XXX?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BERRUNA: To jsem nevěděl!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FIFI: Jj, utíká to... Já mám to číslo od roku 1998, první mobil jsem si tehdy pořizoval z jedné z prvních výplat v prvním zaměstnání. Byl fajn (Motorola D160 na čtyři tužkovky!), akorát že u nás v hlubokých hvozdech Vysočiny tehdy nebyl moc signál, takže jsem musel chodit telefonovat na kopec za barák... No, po těch pětadvaceti letech je to pokrytí lepší jen o maličko :-D
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    No a 6034 jsou zaměstnanci bývalého Radiomobilu následně Paegasu ;)
    FIFI
    FIFI --- ---
    DEEFHA: muj muz mel take 0603 z dob paegasu a asi 15 let tohle jeho cislo pouziva nase dcera. Je to bajecna kombinace, vsichni si ji pamatujeme. Manzel tohle cislo dostal v roce 1996, takze tohle cislo je v nasi rodine uz 27 let :-0
    Ja jsem mela od vanoc 1997 eurotel GO ve zlute barve s cislem 602 825 … bohuzel mi ten telefon ukradli na dovolene v Italii, prisli v noci do apartmanu, kde jsme normalne spali. To by tusim rok 2002 nebo 2003. Tim, ze to byla predplacena karta, uz jsem cislo neziskala, presla jsem k Tmobilu a mam 605 (a to uz tedy taky 20 let :-0 )
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    A ještě jedna historka z natáčení. Dneska v obchodě platím kartou, jako že fakt tou plastovou kartou. A týpek povídá: "Vy jste takovej oldshool, všichni platěj hodinkama..." Zajímavý je, že to bylo v Presto CS ve Zlatnický, což je videoherní obchod / bazar, kterej míval reklamy už v prvních číslech Levelu a Score, má od tý doby pořád stejný červeno-žlutý logo a já jsem tam dneska kupoval něco na PS3 a X360. Takže já prej jsem oldschool :-D

    Kromě toho moje hodinky NFC nemají a na Androidu mi to blbne, pokud platím víc než péťo a mám se autorizovat. Zlatá hotovost, wtz! (Ne, dělám si prdel, cash je trash. Naopak mám v plánu pořídit si Walletmor.)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Na FB ve skupině sběratelů starého HW někdo nabízel nepoužitou SIM kartu z konce devadesátek. Číslo začínalo na 604 a v diskusi se hned ozval někdo, že takové 604 číslo používá doteď. Tak jsem se ozval já, že mám 603 a od té doby, co jsem si ho před pětadvaceti lety u Paegasu pořídil, jsem ho taky nezměnil. No a hned několik dalších lidí se ozvalo, co že je na těchhle číslech tak vzácného. Asi nic :-) Ale já si prostě pamatuju, jak jsem byl tehdy rád, že nemám 602 nebo dokonce 601 (určitě všichni víte proč) a byl jsem na "rebelii" u Paegasu hrdý. Podle předčíslí se prostě tehdy dalo poznat, kdo je firemní mrdka s Eurotelem, kdo "sedmičkář" s Oskarem atd. Dneska už to tak nikdo nebere ¯\_(ツ)_/¯
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ROMI: Jo? Jak? Někde jinde něčí kopie, nebo lze dolovat s zablokovaných odkazů?
    ROMI
    ROMI --- ---
    HOWKING: To slo najit i potom, co jsi psal, ze se to smazalo.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ale podle délky videa nevystřihl nic. Tak to jsem zvědav na trvanlivost tentokrát :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak je to znova venku:
    Česká Soda 2.0 (11.11.2023)
    https://www.youtube.com/watch?v=F1IAQKlRG6g

    Jak dlouho to vydrží tentokrát?
    Není to na původním odkazu, takže neobhájil a asi musel něco vystřihnout.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HOWKING: A mají makléři OVB? :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SPZ co mám já už v Ostravě nikdo nemá OVA ----- :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Já už mám 23 let Boru :D (a nechytám se zatím něco řešit)
    LORD_BIGO
    LORD_BIGO --- ---
    Koupil jsem ženě Peugeot 206 na dojíždění 6km do práce. Já jí závidim, jednoduchá kára, co jede, sedí a na šoustkách je radost jí řídit. Nějak mi chybí v dnešních autech ten... duch auta, když to řeknu blbě. Fakt jí závidim
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DOCKINEZ: tohle mi prijde vuci vetsine snahy delat veci wireless a na chipy. E-e, naval analog klic a draty. Nezkousej me ani omylem zaplavit blikatkama a apple designem, nebudu menit vyssi kvalitu puvodniho ucelu devicu za to ze se lip nandava nakejm yuppie toyum. Nezapomenu jak marek prchal shanel na fejsbuku rady jaky beats sluchatka sou vic cool a pul lidi se mu vysmalo proc hazi kvalitu do kose jen aby nabral kredit u teen toyu. Druha pulka tehle horako koudaku nechapala na co brblame, dyt all bout brand. Bleju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam