• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRUITSpráce u wolt, dámejídlo, bolt, rohlík, atd. zkušenosti, komentáře...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Podle https://www.facebook.com/damerohlik/posts/3048481235394518?comment_id=3046572488918726 je ta čtyřka denně dosažitelná při 20h denně pracovní době :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Narazila jsem na tohle.

    [ATOMIKS @ Věci Veřejné - PIRÁTI MI UCPALI HLASOVACÍ ZAŘÍZENÍ]

    Článek trochu vyvolává dojem, že Rohlík je druhý Amazon. Zajímalo by mě, jak to funguje v praxi. Jsou ty cíle dosažitelné pro normálního člověka?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PLECH:
    neseberou, pokud to není vina řidiče.
    PLECH
    PLECH --- ---
    Jezdite nekdo s Woltem? Zajimalo by me, jestli kdyz dostanu jidlo pozde a dostanu pristi dovoz za 40 free, tak jestli to seberou ridici z kapsy.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TOOMIX: ano, Cupr je rohlik. Košík vlastní akcionaří a generala tam dělá Jeřábek, teda teď už jsou tam projistotu dva
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    KULA: primo kosik
    KULA
    KULA --- ---
    WULFEN: a bylo to přímo pro Košík nebo skrze "agenturu"?
    VOY: běžný institut zálohy ze mzdy. Prodával jsem lidi v agentuře do velkoskladů a spedic, bez toho Ti tam nikdo dělat nebude, Ti lidé jsou zpravidla dost bezprizorní.

    Jinak abych přidal svoji zkušenost....doma jsem se po návratu ze svého zaměstnání nudil a jenom pořád nějak hřešil, tak mě zaujala poptávka služby Everli. Zprostředkovávají nákupy produktů Lidl, Kauf, Tesco a Billa. Na jejich platformě za jejich ceny si naklikáš zboží a potom ti ho nějaký maňas jako já pojede koupit. Spolupráce na ičo+vlastní auto. Celkem obstojná aplikace na organizaci "směn", ty jsou po hodině, příjem zakázek a poté přehled nákupu při pickování a případné zaznamenání záměny produktu za jiný.
    Když jen čekáš, 100kč/hod. Mám za sebou asi 7 hodin, z toho jsem vyřídil dvě objednávky, obě cca 30 položek. Do hodiny víc jak 1 obj nacpat nejde. Neměl jsem sice dvě naráz ale proces vyřízení obj by dvě asi ani nezkloubil. Nákup je ohodnocený cca na 160-170kč. Mohl jsem si vybral lokalitu, mám PHA8 a zatím vždy nákup i doručení v Bohnicích.
    Osobně bytostně nenávidím nakupování, nenávidím pohyb v obchodě s potravinami mezi ostatními lidmi. Beru to proto trochu jako terapii šokem. Celé mi to vlastně vadí. Ohodnocení není s ohledem na fakturaci příliš adekvátní, i s přes zaplacené hodiny kdy "nic" nedělám. Nutí si to říct - nemohla být hodina mého volného času bohatší? Nicméně víc si pak vážím své normální práce a mám hrát Heroes III nebo je hrát a mít vedle sebe telefon a čekat na obj co nepřijde?
    Možná si ještě říkáte, jak to platím ty nákupy. Mám everli kreditku, při dopickování zboží dá appka kartě echo a na té se uvolní potřebný obnos.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VOY: Čupr je rohlík.cz ne?
    VOY
    VOY --- ---
    WULFEN: Pulku platu na ruku? To je mozne si ve firme takoveho velikosti a nekoho tak sledovaneho jako je Cupr dovolit?
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    WULFEN: co se stalo, že jsi přestal? (BTW, zrovna ten příjem je uplně na honvo z pohledu procesně-podnikového)
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Hele, delal jsem pro Kosik.cz jako picker, kontrola a prijem skladu a muzu rict ze i kdyz jsou vnitropodnikove veci s kterymi u nich nesouhlasim [likvidace produktu] tak jsou relativne v pohode pokud cloveku nevadi, ze pulku platu dostane na ruku. 12hodin prace, vsude kamery ale jinak je to v poho
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam