• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVAKrypto zdarma
    APIN
    APIN --- ---
    Dostal se tu už někdo přes 1000x sats airdrop za účast v turnajích v Ember Funds? Mě to totiž po 1000 claimech přestalo přičítat těch 5 sats za každý zůčastněný turnaj a dává mi to odměny jen za umístění v turnajích. Uplně mi to zmizelo i z Ways to Earn...
    APIN
    APIN --- ---
    Potřeboval bych ještě 2 referaly na splnění tasku v TipNano, kdyby ještě někdo neznal :) https://tipnano.org/ref/t89HZx
    APIN
    APIN --- ---
    APIN: a za nejnižší claim tisíce satoshi :)
    APIN
    APIN --- ---
    Pamatuju doby, kdy byly 2 sats za 1 RP :)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    OTAVA: Taky už mi jednou povedlo, už jsem ve třetine na podruhé. :)
    KEIRAN
    KEIRAN --- ---
    OTAVA: Já jsem teprve na 53k :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    freebitco.in
    Successfully converted 100,001 points to 0.00100001BTC :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Cointiply code - FALLTIME
    APIN
    APIN --- ---
    GIOMIKY: Doufejme, že to nebude hned. Chci co nejdýl štosovat co nejlevnějc :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    APIN: Po bearmarketu prijde bullmarket. Neboj.
    APIN
    APIN --- ---
    Ten bearmarket je boj. Jak ta cena BTC jde furt dolů, tak se pořád vzdaluje ta meta 5$. Teď to trvá skoro měsíc, než se člověk dostane na výplatní minimum. Ale i tak pořád platí, že nikde jinde to takhle rychle a snadno nenaštosujete :)
    APIN
    APIN --- ---
    APIN:
    Zažádáno o další výplatu, dorazí začátkem září. Tohle je zatím ten nejzábavnější a nejrychlejší způsob, jak si v co nejkratším čase vydělat co nejvíc nonKYC satoshi. To, co se v jiných faucetech vydělá za roky nudným ověřováním captcha, mi dá Ember za měsíc zábavnou a poučnou formou :)
    APIN
    APIN --- ---
    Chcete si zaspekulovat bez rizka a s možností něco vyhrát? Ember vydal nedávno aktualizaci, díky které teď ty výdělky pěkně naskakují ;) A když budete mít trochu štěstí a sestavíte si v turnajích nejvýkonější portfolio, vyhrajete pár satoshi navíc! https://vydelavatnainternetu.wordpress.com/2023/08/12/ember-update/
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    Cointiply promo: GOLD
    KEIRAN
    KEIRAN --- ---
    CoinPayU kočka: Staking
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    Cointiply promo: SOAR
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    Cointiply promo: Summersizzle2023
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    sest dolaru jako kdyz najdes ! :-)

    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    Cointiply promo: SUNSHINE
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ECLIPSE: tak voni zijou hlavne z gamblingu - zatocis a vyhrajes nebo prohrajes a hlavne ze sazeni treba na sport. Znam lidi co tam sazej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam