• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVAKrypto zdarma
    APIN
    APIN --- ---
    fakt? Dneska byl zas další update a je pravda, že jsem ještě neměl čas se tomu pořádně věnovat
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    APIN: po update mi to teda prijde spis naopak, ted si vynucuji jeho pouzivani....

    pro vyber odmen je potreba splnit "Spin the Ember Spinner 5 times"
    APIN
    APIN --- ---
    APIN: Aha sorry Spinner tam je pořád, ale alespoň ho už tolik nepromujou na hlavní stránce :)
    APIN
    APIN --- ---
    Hurá! Z Emberu v nejnovější verzi konečně zmizel ten proklatej Spinner! Kdo jste stihli těch pár free spinů a něco vyhráli, gratuluji Kdo ne, přišli jste jen o pár desítek sats...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jo, nejaky ty tokeny mam, to je pravda
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    to bude tim tokenem, mam rovnou 0
    APIN
    APIN --- ---
    tak máš nabraný ty jejich FUN tokeny, tím se to myslím taky navyšuje
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    APIN: ja negamblim vubec.
    APIN
    APIN --- ---
    čím víc tam progamblíš, tím větší odměny v rolls
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LUCKY NUMBERPAYOUT
    0 - 98850.00000003 BTC
    9886 - 99850.00000027 BTC
    9986 - 99930.00000274 BTC
    9994 - 99970.00002743 BTC
    9998 - 99990.00027427 BTC
    100000.00274273 BTC
    APIN
    APIN --- ---
    PALEONTOLOG: musíš víc gamblit, já mám základ 6sats za roll
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: co, me dava 3 ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    freebitco.in dava po 1 satoshi, nevim co budou rozdavat na 100k? gumovy medvidky?
    APIN
    APIN --- ---
    Ano ano, tak se to má dělat :) Active turnaje můžeš editovat i během Gametime. Teď během bullmarketu to bude dost o štěstí vychytat coin, kterej bude mezi ostatníma nejvíc pumpovat...
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    APIN: a máš nějaký návrhy jak lépe hrát tournamenty? já vždy vložím něco náhodně, pak jak tam běží Pre-game a zbývá pár minut do konce tak vlezu na Top Movers a vyberu 3. Je to cajk?
    APIN
    APIN --- ---
    Ember má opět Super Sat Week = o 50 % větší odměny za hry.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    APIN: též sem si říkal, že by něco takového šlo, ale nedisponují více zařízeními a manželce nebo dětem to dávat nechci:)
    APIN
    APIN --- ---
    Pak je ještě možnost udělat něco proti pravidlům. Můžeš si udělat referala sám pod sebou s jiným e-mailem a na jiné IP adrese, pokud máš třeba tablet nebo druhý telefon a ten používat striktně přes datovou SIM nebo na jiný wifi, než co používáš na hlavní účet.
    Takhle to už dlouhé roky dělám s níže zmiňovanými FreeLitecoin a FreeBitcoinCash a nemají šanci zjistit, že mám 2 zařízení, 2 účty na různých IP adresách....
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    APIN: mě to zatím jede, asi tak 3x zatím mi to nešlo.
    APIN
    APIN --- ---
    jj takhle to svého času fungovalo u aplikací FreeLitecoin a FreeBitcoinCash, ale mám ten pocit, že tam už na tohle přišli a už to tam takhle nejde přeskakovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam