• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIISCOCBD / CBG / CBN oleje. Zkúsenosti a liečba konkrétnych diagnóz.
    Téma zameraná na zdieľanie skúseností s CBD/CBG/CBN olejmi. Ich konkrétne použitie na zdravotné problémy, či už telesného alebo psychického charakteru.
    rozbalit záhlaví
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SKAFF: aha. myslim si zas, ze jednou lahvickou na zkousku se nic nezkazi. predpokladam, ze cbd nema potencial neco uplne zhorsit nebo tak, takze bud to sedne nebo ne.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LOJZEE: ja v práci plánuju a počítám a cbd brko pomáhá se dokopat k repetetivnim cinnostem, který obvykle nesnasim a nerad delam. Tam me to pak nevadi delat, mam uplne cistej fokus a nerusi me u toho vlastní myslenky na to, jak me to nebavi :) Ale poruchu soustředění nemam. Vnimam to jako další 'tool' v drogovym vercajku, jinak to ani nehulim bezdůvodně. Ale jak to funguje s adhd nevim.. ale zase, taky jdu jen kolem
    FLOW
    FLOW --- ---
    PAN_UZIVATEL: jojo, taky jsem nováček :-)
    zde jeden odkaz kde to hezky popisují a vysvětlují
    Průvodce CBD: účinky, použití, dávkování | CANATURA.COM | CANATURA | Největší e-shop s konopnými produkty pro zdraví
    https://www.canatura.com/ultimatni-pruvodce-svetem-cbd-co-je-to-kanabidiol-a-kde-vsude-pomaha
    za mě bych se CBCéčka na úzkost nebála..
    a jak už zde padlo, CBC ve správném cannatrpenovém koktejlu má výrazně zlepšovat koncentraci…
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PAN_UZIVATEL: no, ze sve zkusennosti, ja v praci hodne pocitam a po cbd se mi pocita trochu hur.. trva to dele.. z toho usuzuji, ze to neni idealni na soustredeni, takze bych hledal jinde, jiny produkt - kofein nebo tak neco je na soustredeni urcite lepsi a na uzkosti treba nejaka mirna sedativa/antidepresiva? microdosit nejake halucinogeny cas od casu? nejsem doktor ani saman, jen jdu kolem.)
    FLOW
    FLOW --- ---
    PAN_UZIVATEL: zkus CBC, já si teď vyhledala naky info a vypadá to, že by mělo pomáhat i na úzkostné stavy.
    CBC a další kanabinoidy mají antidepresivní účinky. U kanabinoidů, jako je CBC, to může být proto, že pomáhají zvyšovat hladiny endokanabinoidů v mozku, jako je anandamid.

    VETE: díky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PAN_UZIVATEL:
    nemyslim si, ze CBD je idealni produkt na tenhle problem, jak uz tu nekdo psal.. teda uzkosti mozna, zalezi jak silny, ale stejnak bych hledal jinde..
    VETE
    VETE --- ---
    FLOW: Heleď jestli má adhd a tedy problémy s koncentrací, zkus si nastudovat něco o kombinaci CBD s CBC… ano, CBC je mnohem dražší, ale stejně tak jako CBN s kombinací s CBD a správným terpenovým profilem dobře funguje na spánek, CBC ve správném cannatrpenovém koktejlu má výrazně žepšovat koncentraci… jestli tomu tak vskutku je osobně potvrdit ale nemohu
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    FLOW: ja si kupuju bud 10% nebo 15% podle toho, který vychází pomerove levneji a poctem kapek si urcim ty požadované mg
    nemám ale zkusenost s touhle konkrétní léčbou, takže na dávkování se musis zeptat té doktorky. měla by říct, kolik mg a jak často, a pak je to už jen lehká matematika
    FLOW
    FLOW --- ---
    ENGUMAZ: takže i malýmu můžu dát 15% ?
    díky za info :)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    FLOW: Optimální denní dávka se obvykle pohybuje mezi 0,5–1 ml, a to v závislosti na hmotnosti, rychlosti metabolismu či příčině užívání (preventivně stačí menší dávka, při zánětu či nemoci naopak volte větší). Vzhledem k výše uvedenému má každý svou optimální dávku na jiné úrovni. Aplikaci svojí denní dávky si můžete rozdělit na 2 části (např. ráno a večer), nebo ji aplikovat pouze 1× za den (doporučujeme večer před spaním).

    český výrobce a nyní akce 1+1 zdarma
    I am CBD Full spectrum CBD konopný olej 15% 10 ml | Pilulka.cz
    https://www.pilulka.cz/i-am-cbd-full-spectrum-cbd-konopny-olej-15-10-ml
    FLOW
    FLOW --- ---
    Zdravím, poradíte mi?
    Synovi diagnostikovali ADHD poruchu a na základě toho nám doporučili léčbu nějakýma antíkama.. to jsme odmítli. S doktorkou sme se shodli na CBDéčku.
    Máte někdo zkušenost s dávkováním a užíváním u malého dítěte, 11 let?

    SWEETPRINCE: koukala jsem na nabídku tvých olejů, kdybych chtěla užívat olej já v rámci odvykání kouření a zároveň i pro syna, který bys mi doporučil? 10%, nebo 15% ?

    Děkuji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    L4JKA: bych šla spíš do rybího tuku lžíce ráno a lžíce večer a piracetam. Dva ráno a dva v poledne.
    L4JKA
    L4JKA --- ---
    ZUZKAOU: Po covidu jsem byl pořád unavený. Resp. Změnil se mi úplně rytmus. Dřív jsem chodil spát v 1-2. Teď vytuhnu v 10 a nejsem schopen večer nic dělat, na co bych se musel extra soustředit. Jinak ti bude klasika - hodně práce, málo odpočinku. Na tom jsem ale začal celkem pracovat. Jede mi hlavou moc myšlenek.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    L4JKA: no a co je příčina té nesoustředěosti aproč se to zhoršilo?
    L4JKA
    L4JKA --- ---
    FARFELOO: Bez. Resp. nikdy jsem CBD neměl
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    L4JKA: Po nebo před CBD?
    L4JKA
    L4JKA --- ---
    Máte někdo zkušenost CBD vs soustředění? Poslední dobou nedokážu třeba skoro přečíst stránku knížky najednou. Nebo vydržet u práce.
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    SNUPAK: Zkoušel jsem to hulit a byl jsem tak z 80% ve stejnym stavu jako po THC. Spíš ale tak otravně zlehka nahulenej, tak jsem to hned musel dohnat klasikou... :D Co mě na tom hodně odrazuje je fakt, že to máčej. Jinak palice fakt pěkný z tohodle zdroje: https://www.stickygarden.cz/
    SWEETPRINCE
    SWEETPRINCE --- ---
    Ahoj,
    je tomu sice už rok, co jsme začali pěstovat, takže se nemůžu pochlubit čerstvým startem, jako tady kolega Cocotekk, ale zase můžu nabídnout již uživatelsky ověřenou řadu produktů z naší lokální produkce. Viz: https://www.herbalculture.cz/

    Pěstujeme hydroponicky, na bio hnojivech, uprostřed Prahy. Přímo pod Nuselákem. Zatím si sice necháváme všechno zpracovávat, ale budujeme vlastní kapacity pro extrakci. Tak snad nás příští rok zkolaudujou:D

    Primárně pěstujeme odrůdu Eletta Campana (na extrakci lepší), která je vedena v EU katalogu. U ní se nám daří držet se na poměrně vysokém obsahu CBD (~13 %) a v zákonném limitu THC (~0,5%). Hodně slyšíme chválu na vůni a chuť, byť tedy osobně myslím, že vzhledově líp vychází Tatanka Pure. Ta má obdobné výsledky na testech, jako Eletta, ale ty pálky jsou prostě takový macatější...

    V nabídce máme 10% a 15% širokospektrální olej (v srpnu přibude i 20% širokospektrální olej) v 10ml lahvičkách za 790 Kč, respektive 890 Kč (20% bude za 1100 Kč).
    Také nabízíme veganské CBD Želé (mořská řasa a 750mg CBD) a neveganský CBD softgel (tam je obsažena želatina a 750mg CBD).

    Pokud se registrujete, nastavím vám stabilní zvýhodnění pro nové zákazníky. Abyste měli to zvýhodnění hned pro svůj první nákup, použijte při objednávce kód SWEETPRINCE.

    Doručujeme Zásilkovnou, nebo je možný osobní odběr.

    Objednávat můžete na https://www.herbalculture.cz/
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    Ahoj, třeba by se sleva někomu hodila : [CBD oleje]
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    na Pilulka. cz maji sirospektralni olej I am CBD akci 1+1 zdarma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam