• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIISCOCBD / CBG / CBN oleje. Zkúsenosti a liečba konkrétnych diagnóz.
    Téma zameraná na zdieľanie skúseností s CBD/CBG/CBN olejmi. Ich konkrétne použitie na zdravotné problémy, či už telesného alebo psychického charakteru.
    rozbalit záhlaví
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    LOJZEE: ja ho mam take vzdy dele - v lednicce
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ENGUMAZ: trošku jsem se u toho pozastavil nad - po otevření spotřebujte do měsíce. Já to mám vždy na pár měsíců spíš
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    WRNQ: je tam vyprodáno a nedaří se mi objednat, jinak by se mi líbil..
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    WRNQ: a na co? Vzdyt maji jediny 5%..
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Podívej se na highlife420
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    LOJZEE: kupuju dlouho
    Je tam pulka sleva ted
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ENGUMAZ: jako jestli je to dobry, mozna by to stalo za pokus, prijde mi to nejake levne .)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    LOJZEE: A co tyhle 2 namisto jedny 30?

    I am CBD Full Spectrum CBD konopný olej 15% 10 ml 1+1 ZDARMA
    https://www.magistra.cz/cs/produkt/i-am-cbd-full-spectrum-cbd-konopny-olej-15-10-ml-11-zdarma?sid=5819
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Doporucil by nekdo nejaky kvalitni 30% CBD olejicek? Jestli takove nejsou, tak ted jsem mel 20% od Konopneho taty a byl jsem spokojeny celkem. Pripadne od jake znacky si myslite, ze je jeste 20% kvalitni? Mozna bych zkusil jiny.
    MEI
    MEI --- ---
    RUMPLCIMPRCAMPR: Hezky vyargumentovano.

    Díky za sdílení.
    RUMPLCIMPRCAMPR
    RUMPLCIMPRCAMPR --- ---
    MEI:
    Kvůli zákazu CBD potravin hrozí ČR spor s EU, varují průmysloví lídři - Asociace bezpečného konopí
    https://www.bezpecnekonopi.cz/blog/kvuli-zakazu-cbd-potravin-hrozi-cr-spor-s-eu-varuji-prumyslovi-lidri/
    MEI
    MEI --- ---
    VERSONNENHEIT: Ano, týká se to potravin a potravinových doplňků.

    Ale stejně je to totální FTW. Za cca dva roky si tady legálně koupím hulení, ale CBD gumové medvídky ne.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    JUNGLER: Já už se nad tím spravedlivě rozhořčovala včera, ale prý se to týká jen prodeje CBD jakožto potravin a doplňků stravy... pokud to tedy budou obchody prodávat jako kupříkladu tantra masážní olej na jóni, mělo by být údajně vše v pořádku...
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MEI: Kurva co to je za zmrdy? To má být nějaký aprílový vtip?
    MEI
    MEI --- ---
    Ministerstvo zemědělství informuje o chystaném zákazu uvádění na trh produktů obsahujících kanabidiol (CBD) a jiné kanabinoidy (eAGRI)
    https://eagri.cz/public/web/mze/tiskovy-servis/tiskove-zpravy/x2023_ministerstvo-zemedelstvi-informuje-o.html
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na dobré a dostupné CBD květy v Brně? Ten business kolem včetně všemožných automatů mě děsí. Chci snížit svůj THC intake, takže asi budu potřebovat víc než malé množství… díky!
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    DOGTORRR: Za sebe bych doporučil Cannacare. Jde o regulerni mnohaletej výzkum a produkci z kontrolovaných zdrojů ve vlastních laborkách... mají i program pro podporu léčby nemocných - HARP.

    Kontakty - CannaCare -Výzkum a výroba přípravků s obsahem kanabinoidů CBG a CBD
    https://www.cannacare.cz/kontakty/
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    Mohl by mi někdo doporučit prodejnu v Praze, nebo blízkém okolí, doporučit prodejnu CBD, kde by mi i dobře poradili co koupit a jak užívat?
    Potřebuju pro maminku, která je dlouhodobě nemocná (ledviny, imunita), špatně to psychicky snáší. Tak něco aby jí to zklidnilo nervy, zlepšilo spánek a chuť k jídlu?
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    MEI: a citis pozitivni vlastní vliv na uzkosti? Testovala si Ashwagandhu?
    MEI
    MEI --- ---
    :-D

    Dneska jsem ve formě. Chtěla jsem napsat dvě plná kapátka, ale pak jsem se do toho zamotala. Takže 2x 0,75 ml.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam