• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEDOFREDOHearthstone Mercenaries
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    upravy vlastnosti mercu taky probehly, takze i v tomto se mathes mylil, vlastne tu neni jedina vec kterou tvrdil a s odstupem casu se potvrdila, pripadne me na byt jedinou upozornete, rad si to poslechnu...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: tasky vsechny v pohode, na dele sem se zasekl jen u noveho murlocka, na lvl9 zabit 180 bestii mi prijde jako chyba programatora, urcite tam melo byt jen 18.. tedy vzhledem k obtiznosti jinych tasku od jinych hrdinu...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: jaka je tva nejoblibenejsi sestice na pvp? dal si rank 8500 v pvp?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    vsechno teda odgrindeno pres navstevy vesnice, neco malo v arene (denne asi 10 truhell) Hlavni truhly u bossu sem dojel sporadicky, vetsinou po blue portalu... mysterious stranger tedy byl presne jak sem rekl hlavni zpusob grindeni cilenych mercu, proto ho i nerfli 2x...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: aha mrknu az budu ve hre, to sem si nevsiml...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ze mathes mlel nesmysly se s odstupem casu ukazalo, mam uplne vsechny karty krome edwina, zaroven mam vymaxovanych asi 10 oblibenych hrdinu... to vse free to play... ve standardu i wildu mam hodne daleko do toho mit vsechny karty a to jsem tam peknych pad eur poslal a denne odehral priblizne stejne mnozstvi hodin...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    KAJJAK: Kdyz se prokliknes do detailu merka tak tam coiny vlevo pod xichtem vidis i kdyz je maxlej
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK: samozrejme to co sem napsal byla ironie, Mathes ji zjevne pochopil, kdyz me cekal nekolikatydenni ban 😁

    nemyslel sem to, ze mu padly tyhle tri legendy, ale to, ze aby to kombo mohl hrat, musel tam narvat i hodne coinu do abilit... ma slova potvrdil za par dnu nerf air elementala kde se navstevy vesnice daly grindit hodne rychle... free to play jsem na tom udelal hromadu coinu primo pro hrdiny, ktere sem chtel mit silne...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: ja vetsinou hrdinu vymaxuju, nevim pak kolik mam prebytecnych coinu, ale ma pak o trochu lepsi zdravi kdyz je na max
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Muzu na splatku kajjakovych reparací venovat svych 4000 prebytecnych cariel roame coins :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Moc to tu nezije, co odbanovat kajjaka?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    V utery novy merci
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAJJAK: mám 5 dobrých legendárek a nenechal jsem v tom ani halíř, ani negrindil 22 hodin denně. To, že někomu specificky padly tyhle tři legendy a ne jiné, nesvědčí naprosto o ničem (leda o tom, že fakt nevíš, co meleš)
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: protoze uz s nim fakt nemam trpelivost. zkousel jsem to s nim za poslednich X let mockrat a nikdy to nikam nevedlo. ted nove pribylo spamovani posty random urazkama a za posledni dva dny ukazal, ze kdyz si ho v poste bloknu, tak ty sracky misto do moji posty zacne tapetovat v klubech.

    protoze mi to vadi a mam nastroj jak tomu zamezit, tak jsem ho vyuzil.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MATHES: proc? vzdyt tu diskutujeme 4, tak to si omeziil 25% prispivajicich :D

    KAJJAK: proc stesti? vzdyt to se da uplne jednoduse regulovat - tasky dostavas na 6 lidi v parte a pokud ma nekdo task (i hotovy, ale neodklikly) tak dalsi nedostane, takze muzes uplne presne ridit kdo task dostane - odklines si o nej splneny a farmis mysterious strangera
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kajjak RO
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    ty ses dostal k taskum na 10? tos musel mit obrovske stesti a nebo grindit 22 hodin denne :-D a ze mas barona, tondu a raga tak si tam musel nechat i stovky dolaru :-D

    A nebo je druha moznost, mathes mlel nesmysly a ja mel celou dobu pravdu...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Jo a na redditu pisou ze je nova verze hs decktrackeru, kterej ukazuje ikonky pro speed jednotlivých skillu u sebe i oponenta, jeste sem to nezkoušel ale looks mighty cool..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak zpatky k diskusi o hre.. delani tasku je poměrně cost/income efektivni způsob jak mit tokeny na konkretniho merka, ty tasky nad 10 davaj 60, 70 a vic tokenu a i pro dalsiho az dva dalsi, problem je v tom ze clovek musi tu postavu mit zejo.. aneb bryle bez bryli se špatně hledají ... a teda nektery ty tasky jsou peknej voser, typicky zabit 3 enemaky jedním specifickym skillem.. to je potom nocni mura, navic u nekterych tasku ani konktetne nevim co po mě chtějí, to ze popis tasku a jmena skillu obcas neodpovida to je jeste to nejmensi

    jinak doporučuji si vyzkoušet (a kvuli taskum na udelani stovek damage vlastně urcite zaradit do kolekce) trochu vyleveleny fire kombo baron, tonda, rag.. to je legrace
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Heartstone už jsem pár let nepustil, co jsou mercenaries netuším, ale vidím, že tady je nyx v pořádku a bitva kajjak vs. zbytek klubiki jede i v nový pětiletce! Už ti vyšel nějakej tvůj balíček do mety, nebo je tahle hranice furt nepokořená?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam