• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLECTICAFace Yoga
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    TAKAK: A podle koho cvičíš?
    Kruhy pod očima jsou často způsobené právě ochablostí lícních svalů, případně v kombinaci s povolenými okohybnými svaly.
    TAKAK
    TAKAK --- ---
    ECLECTICA: Ahoj, cvičím asi půl roku podle cviků co mě naučila kamarádka. Nejvíc asi vidím cítím rozdíl po cvičení u podbradku, mám to tam více zpevněný, jak na dotek, tak vizuálně. Co se mi ale moc nedaří je oční okolí, i když se také trochu zpevnilo, tak mám pocit že jenom na dotek, vizuálně je stále stejné, mám problém s kruhy pod očima. Jestli máš nějaký dobrý cviky na otoky, tak sem s nimi ;)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Na úvod se zeptám: cvičíte, a pokud ano, jak dlouho a podle koho?

    Já cvičím poctivě poslední cca tři týdny, dříve jsem sporadicky udělala pár cviků, když jsem se probudila so opuchlýma očima a potřebovala rychle prokrvit oční partie, aby otok ustoupil.

    Mám kostnatější obličej, cvičím hlavně na posílení a získání objemu v horní části tváří. Zároveň mám sklon se mračit, takže mám čelo neustále v křeči, kterou se snažím odbourat i pomocí masáže. U čela to jde víc ztuha než u tváří, tam jsem zapojení těch lenivějících a ochablých svalů pocítila už po pár dnech. Viditelný je ten rozdíl jen minimálně, na dotek je změna výrazná.
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam