• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXStreet photography • Pouliční fotografie
    Zachycujeme život ve městě.
    rozbalit záhlaví
    ESY
    ESY --- ---
    Od zacatku dubna totalni krize :D nebyl jsem schopen vyfotit nic co bych rekl, jo to je dobry.. A dneska jsem konecne zlomil:)

    ESY
    ESY --- ---
    Jinak ja street portety delam minimalne, ale nektery lidi me venku proste bavi
    ESY
    ESY --- ---
    Dostal jsem palecky tak ji sem hodim. Jedna z naplavky, jsem tam potkal hrozne cool typka, tak jsem mu neco povidal a ptal se me jestli bych ho nevyfotil. Tak ten den vzniklo tohle

    ESY
    ESY --- ---
    Muzou sem i strert portrety?
    REEFER
    REEFER --- ---
    ESY: rozumim. ja zas vzdycky hledal siroky. driv horizon na analogu, jeste radsi gumovej sprocket rocket - pouzivam doted a mam tu i 360 stupnu fotak na 35 mm film i peleng na foceni "kouli". asi me to vzdycky lakalo...
    ESY
    ESY --- ---
    REEFER: ja zboznuju ultra siroky formaty v videu. Ale u tebe jsem to videl na street asi prvne, nekdy schvalne zkusim. Ale ja nejsem moc clovek co by fotil uplne siroky veci
    REEFER
    REEFER --- ---
    ESY: rozhodl jsem se k tomu uz pred hodne rokama, pak na par let opustil a pak jsem se k tomu pevne vratil pred rokem na tchajwanu. 239:100 je anamorficky pomer, pro dramaticky siroky krajiny, pro soustredeny detail. a me to prislo fascinujici v kontextu toho, ze 99% fotek mam ve meste, na blizko - vlastne je to problematicky. je to omezeni. navic vznikly, aby se kina nejak odlisily od domaci televize - je to spektakl, divadylko... na vystave jsem mel i "normalni fotky" a stranou experimentuju i s 1.85:1 ... ale v tomhle se citim prirozene
    ESY
    ESY --- ---
    REEFER: Tak super, me hrozne zajimalo jak ses rozhodnul pro ten format :D
    ja rok premejslel jestli prejit pri vertialnim z 3:2 na 7:5..
    REEFER
    REEFER --- ---
    ESY: tak to je vtipny. jsem.
    ESY
    ESY --- ---
    REEFER: Diky moc, po dlouhy dobe mam pocit ze to zacinam mit konizstenti. Nejses ty ex geewak? Mam za to ze me vlada posilal prd nejakou dobou tvoje fotky :)
    REEFER
    REEFER --- ---
    ESY: prosel jsem tvy insta - mas to moc dobry! muj pravidelnej prisun poulicni fotky je zivej denne tady http://instagram.com/nikolajcz
    ESY
    ESY --- ---
    Sakra, tak ja tu pro ty zezhrobi hodim link na nejaky moje tvorby..
    Esy Crux (@esycrux_photography) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/esycrux_photography/
    S pokud nekdo nema IG, tak tohle je asi zatim nejlepsi fotka za leden..

    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ESY: vsichni jsou mrtvi, dejve
    ESY
    ESY --- ---
    Nekdo zivej?
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    TECHNOBI
    TECHNOBI --- ---
    AFROMEN
    AFROMEN --- ---
    zas tak mrtvý to nebude ;)
    Takový je život. To nejlepší ze soutěže českých pouličních fotografů - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/foto/street-report-soutez/r~9251de0c834711ec9136ac1f6b220ee8/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam