• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIXDiGi Nomádi - We need to travel and work
    Vzhledem k tomu, že diskuze se strhla úplně jiným směrem než byl záměr a já se tím nehodlám stresovat, řešte si tu co chcete.....
    rozbalit záhlaví
    STRIX
    STRIX --- ---
    CUKI: tak nehudruj :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    STRIX: Já proti té diskusi nic nemám, jen jsem podotknul, že se ty věci řešili i jinde, no offence.

    Ale vlastně asi neřešili, protože jsem se pod tím představil něco úplně jiného. :-)
    Tedy řešíš kam jet, kde je internet a lineálně s někým podobně zaměřeným....
    STRIX
    STRIX --- ---
    JINX: klido definuj jak přesně to chceš mít a já to hodim do záhlaví :)
    STRIX
    STRIX --- ---
    CUKI: Dík za info, diskuze měla asi +16 hlasů pro založení...

    Jinak právě, že tu nechci ani tak řešit poznávání cizích zemi (vůbec nevím, kde si to vzal), jako prostě využít dobu, kdy mě nikdo nechce v kanclu ani jednou za měsíc a prostě si to práci zpříjemnit jinde.

    A protože mám celkem respekt z cestování na vlastní pěst, nebo prostě mám ráda společnost více lidí, tak mě napadlo dát dohromady třeba lidi, co to mají podobne.

    Jestli te ta diskuze tady trápí, prostě tu nebuď :)
    Na nyxu jsem uz dlouho na to, abych ti věnovala víc než jednu zprávu. Takže se měj :)
    JINX
    JINX --- ---
    CUKI: kde přesně se tohle řeší duplicitně?

    Mohli bychom zde hodit nějakou anketu? Rád bych věděl jaký typ práce jako digitální nomádi upřednostňujete. Ze zkušeností vím, že třeba fullstack developer není úplně nejlepší pozice pro tenhle typ práce.
    CUKI
    CUKI --- ---
    STRIX: Tohle se tu řešilo už v několika dalších místech. Není zbytečné tohle téma ještě více drobit?

    Za mě, a to mě většinu života živilo IT, je největší absurdita poznávat zemi skrze sociální diskontakt digitálního nomádství.

    Pokud chceš tu zemi reálně poznat, budeš muset se od toho počítače naopak odpoutat. A pokusit se dělat něco nedigitálního :-)
    STRIX
    STRIX --- ---
    Čaaaau všem, kdo sem zatím mrkli...

    Doufám, že se nám podaří něco vymyslet..


    Mám fakt nutnou potřebu využít covidovy cas na to, někam vypadnout. Ideál Asie, protože prostě přes den si užívat a večer makat...

    Prý Thajsko není úplně impossible...
    Někdo pro?
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam