• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIXDiGi Nomádi - We need to travel and work
    Vzhledem k tomu, že diskuze se strhla úplně jiným směrem než byl záměr a já se tím nehodlám stresovat, řešte si tu co chcete.....
    rozbalit záhlaví
    STRIX
    STRIX --- ---
    mně teda přijde odhlasovaní na pul roku zbytečný, když je ted ta pausalni dan :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    ja odhlaseny momentalne jsem. odhlasil jsem se jen datovou schrankou. al chtel bych zustat odhlasen trvale, proto zjistuji ty zkusentosti s trvalym nomad pojistenim. dekuju vsem aspon za tu trochu infa.
    HERMANN23
    HERMANN23 --- ---
    ADAM: Já si odhlašuju zdravotní pojištění pokaždý když jedu někam ven na dýl. .....Podmínky 1. musíš mít uzavřený cestovní pojištění na dobu určitou, minimálně na 6 měsíců, s tím přijít na svou pojišťovnu a vyplnit formulář o odhlášení. 2. Nesmíš se znovu přihlásit ke své pojišťovně během prvních 6-ti měsíců. Jinak uběhnuté měsíce budeš muset doplatit. Asi pojistka, aby si to neodhlásil každej kdo na to zrovna nemá. .....Nikdy sem léčbu nepotřeboval v zahraničí ani v Čechách, takže zkušenosti nepovim když nemám. Při návratu do Čech opět na pojišťovnu přihlásit a doložit zase cestovko.
    JINX
    JINX --- ---
    MUXX: No mě spis zajímají zkusenosti atd…
    MUXX
    MUXX --- ---
    JINX: Chtěl bych ale nějak se nemám k tomu vyřídit si občanství pro rodinu někde jinde a odhlásit se z tohoto království.
    JINX
    JINX --- ---
    Používáte to někdo? Buď rezidenci nebo globální pojištění nebo obojí?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADAM: ale nejsem si jisty ze zrovna tohle jde na cecha v cechach, ale Pavol ti kdyztak zaridi i rezidenci v Paraguay nebo kde :-D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADAM: zkus mu kdyztak napsat, myslim, ze rad poradi

    ADAM
    ADAM --- ---
    Je tady někdo s odhlasenym českým zdrav. Pojištěním a místo něj si plati nějakou globální variantu?
    STRIX
    STRIX --- ---
    SADY: ou yeah. Než ses zeptal už sem stihla 2x Sri Lanku. A vzhledem k tomu že uprchlíci sou **** (Long story) tak sem se musela i trochu rychleji rozhodnout jestli tu Teda zkusit zůstat... A jo no 😎

    SADY
    SADY --- ---
    STRIX: a uz mas teda vybranou zemi, babovko?
    STOW_AWAY
    STOW_AWAY --- ---
    APPARTMENT SWAP BERLIN/PRAHA
    Ahoj, cely cervenec bych chtela stravit v Praze a nabizim timto muj berlinsky byt (Neukölln, 2+1 s balkonem, u kanalu na hranici s Alt-Treptow/Kreuzberg) k vymene. Muj pozadavek je relativni centrum Prahy a internet.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Má někdo tip na ubytko na Sardinii pro rodinu 2+2 , s wifinou / parkingem, atp. které mě finančně nezruinuje? :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    B3DA: taky jsem se za ty dva roky naucil pracovat jen na jedne obrazovce..... (a to jsem jel 2,3 celkem bezne).
    B3DA
    B3DA --- ---
    STRIX: njn, zvyk :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    STRIX: archiv. muj oblibeny sever..
    jde to i bez extra monitoru apod.
    STRIX
    STRIX --- ---
    Mně prostě nejde pracovat na jednom monitoru 🤷‍♀️
    STRIX
    STRIX --- ---
    B3DA: kde si?
    B3DA
    B3DA --- ---
    jste trosku rozmazleny, ne? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam