• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    WRATA
    WRATA --- ---
    LOJZEE: Jo pravda, jeste Engravingovy bedny schovavam
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Je to tu 9+ dni. Doufejme ve svetlejsi zitrky no.

    Kazdopadne protip, matchmaking u cehokoli mackej JEDNOU a pockej si chvili. Kdyz to zmacknes 140x jak je zvykem, zkazis 140 partam que pac se tvaris ze si nejoinnul :)

    PEDROBEAR: neni no, ale meli by vymyslet nejaky trasnfery nebo aspon aby todle fungovalo cross. protoze to vsechno jde za nema.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LIQUIDFREAK: neni to cross server. Ale i tak tohle chce realm transfer protoze EUC je v poradne riti

    nejvetsi problem je nefunkcni matchmaking
    Aura
    Store
    zabugovany party kdy se neda v chaosu projit dal protoze parta je v lagu a clovek ztrati entrance zbytecne
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ilvl mam jen 460+, podprumer u nas, ale protoze se to neda moc hrat a az po pulnoci dam chaos dung a guardiana, kde padaj krystaly na upgrady... takze me to dost brzdi, i to, ze mi nejde aura dost brzdi (2 porty pres auru) nebo 120min cd na song do mesta ktery si vyberes, misto 60minut
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LOJZEE: tam sou ty packy na legendary-uncommon karty, oteviram po 5-10 a legendarky sou mytus :D (bude to 1 ciselny %)
    na vic sem za tim neprisel, ale skatule hazim do bedny, takovy na vyber bomb ci jinych matrosu, u kterych nevim ceny, ci ktery sou nutny
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    WRATA: a tod vse? cetl jsem, ze si mas schovavat jeste naky veci, co ti daji na vyber konkretni kartu nebo tak neco?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    potreboval bych ted nejak poskladat ty Una daily - jake chodit, je toho strasne moc (a itemu tez, snad horsi nez BDO, kdyz vemu v potaz, kolik to ma currency druhu) - sem myslel, ze v dnesni dobe je QoL i o tom, aby kazda picovina nebyla raketova veda a vono ne :D

    a Store samozrejme taktez neotevru
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    HONZA09: paladin, lvl50, rooster 30+
    mel bych plavat do Rohendelu ale jebu na to a jdu na pivo. za dnesek mi ani 1x nenabehla aura a ten matchmaking je tak vyjebanej, ze do 1:30 rano nejsem schopnej dat ani 1 chaos dungeon, nemluvim o guardianovi, nebo abyss raidu

    snad se to po vikendu rozjede, fronta je tenhle vikend tretinova, co ten minulej, ale stoji to za picu - hl. me to do chaos dungeonu nepusti ani solo a vykopne me to protoze matchmaking - tohle se jim fakt nepovidlo
    WRATA
    WRATA --- ---
    LOJZEE: Veskery bedny co obasujou battle itemy nechavam zavreny v bance
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj. Co hrajete za classu? Já Sorceress, jsem teď na 38 lvl, takže ještě ani nejsem v end game.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MAWERICK: Neni no. Uz jen ted s tim server bordelem a presunama by tim vyresili mnohe.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LIQUIDFREAK: noi dalo se to cekat... :) imho to neni nejlepsi system...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MAWERICK: tak je ot tak, je to jen na server
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LOJZEE: nope :) zatim ne, ale taky cejtim ze by to mohla bejt chyba... :) no chybama se clovek uci :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    nechavate si nejaky bedny az na lvl 50 nebo vsechno otevirate? nebo co tak obecne je eibry si nechavat v inventari na endgame z prubehu lvleni? abych neco omylem nescrapnul nebo neprodal)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Lost Ark - Don't Miss This Insane Store Deal! 6-Months Of Crystalline Aura For DIRT CHEAP
    https://youtu.be/pw9iOu4F1AY
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    LIQUIDFREAK: rooster je imho per server. Per region je 100%.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    Já teda založil na US... Protože mají jiné prime timy než evropa. Zatím úplně bez problémů :)))
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    PEDROBEAR: ja zatim ee, sirius se zda cool. Dneska sem dodelal to story kdy dostanes item na boost postavy, nicmene je to pro rooster, tedy nevim jestli je to cross server.
    Kdyby bylo, je to pecka a muzes odejit prakticky kdekoli. Pokud ne, je to pain.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    zmigrovali jste nekdo na ten EU West? ten zinnervalle se neda prezit pomalu, ale toho casu co jsem tam utopil uz mi neda abych to opustil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam