• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    Pár guide webů

    Build Guides, Resources, News and Raid Guides for Lost Ark - Maxroll.gg
    https://lost-ark.maxroll.gg/

    Lost Arkive - The Latest Lost Ark News and Guides
    https://lostarkive.com/

    Lost Ark: Complete Guide And Walkthrough
    https://www.thegamer.com/lost-ark-complete-guide-and-walkthrough/

    How to get Two Level 50 Character Boosts for Free - Lost Arkive
    https://lostarkive.com/guides/how-to-get-2-level-50-character-boosts-for-free/

    Lost Ark World Bosses Guide: Locations, loot, and more | WePC
    https://www.wepc.com/gaming/lost-ark/lost-ark-world-bosses-locations-loot/

    Interactive Map - Lost Ark Database
    https://lostarkdatabase.com/map
    rozbalit záhlaví
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND a JANDOS: mate stesti, jinak bych to musel odinstalovat
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: jj neblazni tohle je nejakej Moby Dick ucet :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: to asi nebude jeho ucet, to bude nejaka ultra velryba za tisice dolaru... :-) Plus ten combat lvl nema jen proto, ze transfer trva 7 dni na 1 level.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: si musel mit nasysleno, nebo to je tak hustej ten novej powerpass?
    mas to dobre narachly, i ten Rooster level si vystrelil, pekny engravings a gemy
    jediny kde si za mnou je combat lvl - dneska 55 (pac nealtim) a nemas tu pytlovinu na Trade skills (charm)
    ten pvp rank nejak zmenili - na to jeste nemas nejaky ty body?

    jakej ten glavier je?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: naopak prave, Argos je proste jeden fight (resp. na jeho konci se hlasuje jestli chces pokracovat dalsi fazi, coz ted nechces), tj. narozdil od abyss dungu mi to prijde lehci, a ty mechaniky tam jsou easy. Teda, ne ze bych je dokazal provadet :-), ale dneska jsem aspon konecne pochopil tu malou pizzu tam, co je asi nejhorsi, a dost lidi tam vzdycky chcipne protoze bude nevedi, nebou jsou zvykly tu mechaniku tankovat supportem a bez nej jsou v pytli.
    Akorat tam je to co me sere i u raidu, ze nevidis HP bosse.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JANDOS: ten legendarni class engraving mohl bejt mastnej
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    lol to byla rychlost
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: já mam ještě ten minulej nepoužitej, či to už je taky fuč? jesus todle to :D


    EVILMIND: to mě neba lezt to samé ještě s tím samým, x lig POE jsem hrál vždy nějaký nový build - až ke konci před Maven sem jel opakovaně toxic rain a bylo to pořád horší :D

    já sem teď argose nestih, navíc je tam hodně mechanik a snad je to jinak než ty ostatní raidy, páč když nedáš vše, tak no loot, to mě sralo dost... někerý groupy na tom final bossu wipujou věky, nebo hned emorage a můžeš zas půl hodinu zabíjet ty první 2 s předchozí partou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw kdyz claimnete hned ten powerpass, tak za tyden expiruje, jinak az v cervnu

    samozrejme jsem ho vzal prestoze nemam volnej slot na dalsi char, ehm
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: tak dulezity je, co koho bavi, ze jo.. kdyz me to nebude bavit, muzu kdykoliv zpet na PoE, urcite se tady nebudu stresova. Kazdopadne jsem udelal chybu na zacatku, bo ze zkusenosti vim, ze nerad zkousim ve hrach hodne veci - tj. na PoE taky hraju vzdycky 1 postavu co jsem si vybral a vsechno investuju do ni, a bavi me minmax - a ekvivalent tohohle pristupu na LA je hrat vsechny alty stejnej class. Je to efektivni na engrave, i na cas stravenej jejich hranim. Plus kdyz je to spravnej class, tak mas snadnejsi nejakej content, nebo se snadnejc dostanes do party co potrebujes apod. Takze v tehle podminkach jsem asi mel udelat 5x sorc, zerkera nebo paladina... :-)

    A jeste nez to spadlo jsem sel Argose (nastesti ne kdyz to spadlo, to by me okradlo o tejdenni run), a nektery lidi jsou fakt na pest. Frajer se vsema engravama co maji nejakej negativni efekt 4x za sebou umre, pak tam lezi na zemi a nudi se, tak prolejza postavy, a zbytek boje picoval ze moje aktualni 3/3/1 je shit - coz je sice pravda, protoze mam na sobe jen jednu vec normalni, 2 dalsi v baglu a 2 cekam az se mi podari vydrazit, nebudu nosit Cursed Doll jinou nez max, ze jo. Tak jsem se ho ptal jestli moje mala damage muze za to, ze on vybral vsechny resurrecty behem prvni faze boje, a prej to souvisi... :-) Tak nevim.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: dík kámo, ping 150k a autclose, servery v pitchi :D emoty pryč, bude hot fix... ale potřeboval bych daily a další na ty ark nový věci, je to weekly

    novej content prej na cca 4hod, chvíli mi to trvalo než jsem prolez na ten novej kontinent, sou to jen 2 lokace, ale delší

    a ano, lidi si nalhávaj různý koniny, pár v guildě se těší na novou klasu, já už altoholik nejsem - navíc od BDO jsou ty klasy dost složité, hodně skillů, tripodů a pak hodně gearů od engravings, po gemy atd. - a taky to nechci protáčet denně na altech dokola, tím vím, že bych si to znechutil, nedělal jsem ani v BDO
    jedu to na mainu a s altama dám tak 1-4 una daily (když jsem měl fakt dlouhej den, tak jsem je zkoušel v chaos dungu, ale maj pořád jen ilvl302...)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: i kdyz koukam mozna jsem jen zabitim toho posledniho monstra shodil komplet EU servery... tak sorry kluci no :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: tak novej kontent mas tak na 3 hodiny odhadem, tj. pokud to nekoho nebavilo doted, tak update to nezachrani... :-) Kazdopadne jsem nekde pred koncem skoncil na nejaky instanci, kde neslo jit dal, protoze tam chybelo monstrum, takze budu se dockas...
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    CHORCHE: Jop bud to spadne nebo se neda dostat z instance celi je to dnes nehratelny :-( Skoda
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: jj mě třeba překvapilo, že i awakening quest si udělal jednou a máš všude (což tak moc smysl nedává, třeba v BDO to byly právě zajímavé story questy a u mmo mi to prostě smysl dává)
    jinak začínáme mít problém sehnat 40+ hrajících, pořád kopem 5-10 inaktiv, protože nám to brzdí Research z guildy a už i ti lepší říkaj, že čekaj na novou POE ligu, protože jim přijde LA nastavené tak, aby ti sežralo co nejvíc času
    bohužel tomu začínám přitakat, protože 3 tejdny mi nepad žádnej RNG soul item a ty ostrovy (často adventure islands) mě už začínaj nejen nudit, ale i srát

    tak sem zvědav, jestli to nějak zlepší dnešní patch, kterej kolem půlnoci odpískali a za půl hodinu zas fixly (takže budou i bugy)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ELIDOR: Asi nechapu na co se ptas. Ruzovy questy (rapport) stejne jako questy co davaj stat lahvicky sou roster wide. Na glavierovy je budes mit zapocteny stejne jako na vsech dalsich svejch postavach, o nic neprijdes.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    zajimalo by me jak se resi s prichodem nove postavy (povolani) vybrane bonusy na mainu .. (vsechny ty staty z pribehu, za achivy, ruzovy questy, ..)
    to je ohromna spousta statu, ktere jsou vazane na postavu s kterou to clovek delal - tzn zacit hrat novou postavu s tim ze bude main, bez tehle statu ..?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    April Update Release Notes - 4/21 at 12 AM PT / 8 AM UTC / 9 AM CET - Official News - Lost Ark Forums
    https://forums.playlostark.com/t/april-update-release-notes-421-at-12-am-pt-8-am-utc-9-am-cet/331103
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: tak to se omlouvam. Ale eventovky dycky zustavaly
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    startuje to dlouho, i když teď to maličko zrychlilo... je to delší než BDO... většinou to roužnu a jdu na cígo
    ale jako mě by nesralo, že to trvá, ale když se mi to zboří a musim restart, tak jako dneska na night fox yoho guardiana, kde dám že chci loot a rest bonus, tak už mě to logne ven z dungeonu, o loot přijdu plus nevím proč ressurect (vždy to sletí, když naběhne cutscéna umírajícího bosse) - takže ty guardiany už moc nechci chodit, je z toho prd, ničím si komp a přijde mi pitomé, že to nemají nějak zohledněné, protože to fakt není, že jsem afk... guardian umře - tam je přeci timer, že tě to z instance kopne po 15minutach, tak proč se nelognu v ní?
    když tam někdo zůstane, a nevyhodí mě to z party, tak se objevim v instanci, ale bedny tam už nejsou, takže stejně bez lootu

    taky to mam na m2 ssd a je to marný

    plus ti boti - mě vadí hl. ve 2 případech - spam, že chat zbytečný a občas ještě do adventure tome farmím nějakej item a když jich tam je 5, tak farmím samozřejmě kulové
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jak jsem tu resil jestli merchant zustane i po eventu, aby bylo mozne utratit zbytek coinu - nezustane, oni totiz ty coiny taky expirujou takze by stejne zmizely... skoda, to nevim jak budu resit pirate coiny ted, to byl fakticky muj jedinej relevantni zdroj, a vcera jsem random potkal lod co mela mapu a jednoho z TOP5 Estoque namorniku, takze jsem vybrakoval vsechny 500x truhly... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam