• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: zajimave, ja na to nechvatam, to prijde
    a uz sem crashnul zas, u Khardmina nejaka cinematics u Chaos gate

    prvne sem failnul night fox yoho, dementi neumi dodgovat a ani nebudou pouzivat flasky, dmg minimalni, zbyl sem tam sam, napoprve jeste odhlasovali, ze to neleavnem a ja umlatim... mela 48%+. grrrr to se mi jeste nestalo a toho posledniho sem tam shieldoval awa skillem, coz dava 80% z mych 87k+ hp, na to blessed aura + holy protection. stejne chcip

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: btw vsechny ty fight skilly do ark passu muzes udelat v te treninkove zone instantne. Ja uz mam hotovo, a ted nevim co jako budu mesic a pul delat, chci dalsi harvest event! :-)

    Ted se snazim nejak matematicky si zduvodnit jaky je nejlepsi dalsi progres (1397.5 po vcerejsku), pro mou situaci kolik jsem ve hre casu apod
    existuje tahle uzitecna aplikace
    Lost Ark tools and resources
    https://oilyark.com/
    Ale problem je, ze na redditu lidi pocitaji bound materialy jako nulovou cenu - tj. jim pak samozrejme vyjde skoro vzdycky, ze se nevyplati zvysovat si nicim sanci. Coz si nejsem uplne jisty, ze je spravne, ze mam neco zadarmo a nemuzu to prodat neznamena imho, ze to ma mensi hodnotu nez stejna unbound vec (pro ucely honingu).
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ten je prej tezsi nez Argos a taky ho lidi u nas radsi solujou. ja sem zmrz na 1370, tak zkusenost nemam
    ja uz teda ty guardiany nechodim denne, kvuli crashum, co sem mel. jdu tam 2-3x tydne s REst bonusem a harvestim po 2 soulech. ale tohle je strasne nudny po case
    taky obcas vidim, jak tam lidi chcipaj, protoze nepouzivaj nic, ani flasky - obcas tam trefim stagger, coz se hodilo do Ark passu
    tam sem asi jen lvl19, ty hadry se mi na na mejch charech nelibi... ale potiz je, ze to jsou teda dalsi po tech freebie tucnakach, co se daj barvit - ale proste jako paladin nechci behat ve strakatym tuxedo :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: jako treba toho posledniho guardiana co zatim je ve hre od 1385 jsem si jednou pustil video. Pustil jsem si podruhy video. A sel jsem hned googlit "jak vysolovat Velganose jako wardancer", bo odmitam delat milion wipe mechanik s random partou obden kvuli raidu (tj. tusim 1 stonu navic). Takze zatim chodim na pohodu Night Fox Yoho, a na Velganose obcas zajdu solo zkusit, jestli by to uz slo... zatim ne teda, ale uvidime po zmenach equipu co doufam zvladnu o vikendu... :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ono tam pri fixu zacly bejt tezsi nejake nizsi tiery, nez vyšši, tema wipe mechanikama - to uz pak musis pouzivat Party finder - bud si vybrat, nebo sam zalozit a dat min ilvl vejs
    ja sam jako support chodit nechci, neni to efektivni
    jak sem byl jednou Boss rush po poslednim velkym patchi, 2 lidi se nenalogovali vubec, socka az u 5. bosse, kde sem mel co delat - tak final dmg mela ona 86%... ja tam byl za peta :D proste sam tu dmg nemam
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: no to je prave ze lidi delaji ty guardian questy pro goldy, akorat jsem se vcera uplne maximalne vytocil, nejakej ctvrtej guardian, ted nevim z kteryho tieru, ostatni tri pomreli hrozne rychle, tak ho davam sam docela v klidu a najednou nejaka mechanika a zbylo mi 6 hp, tak bezim zpatky na start pres celou mapu, naberu healy, pohealuju, naberu znova healy, a bezim zpatky, a ty pojebany lowlevelove, co jim delam dobrosrdecne carry, dali hlasovat ze quit raid, prestoze zbejvala polovina casu - a kdyz to prohlasovali tak to napsalo ze mel 3% HP. Tak jsem se vratil a solo ho dal za 2 minuty, a dal uz chodil jen sam, protoze to fakt jako... ne proste. Mrtvoly by vubec nemeli mit pravo vyvolat hlasovani! :-(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: not o se dalo cekat, ze ten hype pujde dolu... ja proto sel rovnou do internacionaly, nez se nekde pleskat mezi chcipajicima cz guildama, protoze to ma vzdy stejne najezd - kazdy kopyto chce mit svou guildu a pak jsou vsichni na urovni pralesni ligy :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: gratulka, ty mas 40k ja asi 40g :D to neni ani na jeden upgrade :D ale proste lazyness se driv nebo pozdeji projevit musi. Hlavne umrela guilda, hodne znamejch to zapichlo takze to cloveka moc netaha no
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: tam nekde sem, u tech bossu... vcera se mi vysral steam a hra, tak sem to cele smaz (nesla ani zpustit, orpavit, nic, steam hlasil, ze sem porad offline). ted to snad nepada, mozna se to i zlepsi celkove
    proto sem nechodil argose, mel sem uz 3tejdny... mam jen zlatej mec, dal sem jednou po kalbe Hard abyssy (samozrejme blbec albion mi pak shodil hru a bez lootu, ten druhej ok)

    takze hoardim matrose a trosku sem se zasek. Vern sem tak nejak dodelal, krom teda tech Token of Protection a tech 3 bossu, tam se musim dokopat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    po 1370 je to paradoxne chvili lehci, bo jak zacnes upgradovat equip tak ma chvilicku vyssi sanci zase, plus realne oteviras pristup k novym vecem

    jinak jak jsem mel chvili problem s goldama (kazdej fail 170g to vyzere rychle), tak se ukazalo, ze se dost vyplati si dobehat ty masterpiece collection - mam ted asi 40k goldu a jeste dalsich 28k je tam k mani... :-) plus jsem nahodne zjistil, ze quest na ty guardiany je treba si rucne obehat, za kazdyho je 100-200g, a musi se brat rucne na tech ostrovech co pak maji jako arenu, a kam se normalne nikdy nedostanete, bo tam nic jineho neni (na maxrollu je poradi v jakem kde to npc spawnuje)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    LIQUIDFREAK: Mno uz mam 1370 byl to porod ale horsi to bude asik ted co dal stim .. Mimoto jak pises V jinychhrach tak napr .. v Elyonu se s loq % sanci seres s itemem abysi znej udelal zlatej a ppak ti to pri enchantu jednou failne a v podstte ho muzes uz jen vyhodit :-(
    Od doby cosem koukl na tu Reaperku z akurad chodim ty chaosy a ted udelat weekli goldy a zase cekat nez ji pridaji do hry .. se slusnym skinem natu predimenzovanou dageru byse natu kolku dalo i koukat navic ma opravdu hodne hezke skilly hadam ze udelat si nani skillbuild bude hodne zabava moc se nani tesim ...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: to je hnus velebnosti. mno aspon to nemuzes znicit jak napr v aionu a tak ruzne v jinych hrach :D stejne je to ale na palici, loguju jednou denne, chaosy, par failu a nasranej off :D a to sem relativne nizko, nakych 1347,5 ci tak neco
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw pri dnesni debate o free honingu jsem prvne videl, jaky jsou sance na 15+, myslim budu jeste na tech svych soucasnych 15% vzpominat... :-) ale aspon konecne chapu, proc se honuje na +17 vic veci misto maxovani jedne

    base rates for honing at +15 onwards are 10%/10%/5%/5%/3% for going to 16/17/18/19/20
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    EVILMIND: neboj, u barda a strikera to same v blede modrem .. a kdyz se koukam jake picoviny vymysli na d2r, nechapu, ze to jeste nekdo cte .. za me jsou tam dobre jen popisy lokaci a monster
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    REFLEX: tak furt podle maxrollu asi :) tohle je zrovna specifickej problem wardancera, ze zacne fungovat tak, jak oni popisujou, az s tim setem na snizovani cooldownu
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    EVILMIND: podle ceho teda delat build?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mi prislo mam malej dmg, tak jsem hledal nejaky jiny WD na redditu, a nasel jsem bezva thread kde nekdo z Korei vysvetluje, proc je maxroll build uplnej nesmysl, co v NA/EU nefunguje... a to jsem myslel ma equip poresenej aspon na pul roku :-( to jsem zvedavej, kde na ty zmeny vezmu pheony
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: jasny, je to moje chyba, ale jak rikas, je to zas takove nedomrdle a ja vlastne mam uz mrdu tech barev z daily rewards a nemam co barvit :D ten karkulka skin bych koupil i tak, libi se mi nejvic
    na paladina se mi vlastne nelibi nic, na gunslingera sem koupil ten Maze setik (to stoji par goldu)
    a ten z Ark passu se mi nelibi tradicne vubec, na maga atp, to vypada divne, ale to same i ty skiny za Srdicka (krom toho, ze je to docela palka)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: skiny pisou jestli jdou barvit nebo ne v popisku prave. Nektery treba z founders packu barvit jdou, ale vetsina ne. Je to cely divny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam