• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: jo no, to sem rad ze uz to mesic nehraju :D

    Btw kdo chce majitele diskuse? dyztak posta
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw pokud by nekdo nezaregistroval, tak pristi tyden je reset jiz ve stredu, ne az ve ctvrtek tak jako dosud.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: photosenstivity mod
    How To Enable/Disable Photosensitivity Mode Lost Ark
    https://www.youtube.com/watch?v=mIXLWnXP8rA&ab_channel=Linnet%27sHowTo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: pockej, kde to jde vypnout? nebo jen nevim, co myslis


    ELIDOR: jo kawai a infantilni jebka no. ani neotviram
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw tohle je zlo .... fakt epicky zlo

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    souhlas, btw v asijskych hrach, snad neexistuje normalne vypadajici postava ani combat efekty.
    obrovskej respekt, ze v lost arku lze aspon ty efekty vypnout a taky tu neni moc hekani ... tedy na asijskou hru
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: to je slušnej fetish. mně ti martial artisti/assasini přijdou vesměs jako close combat na jedno brďo, když tam vidím ty efekty
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: V prve rade toje proste dager ....assassin jak ma byt ne zadne meciky a nebo trapny fisty ... v druhe rade kdyz vidis ty skilly toje proste nadherne stve me sice ze bude mit kokotsky predimenzovano dageru na zadech a ne dual dager jako ta s puniky ale snad seo spravi nakym skinem ...a vazne verim ze mne bude bavit zani hrat ...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TAJEN: v cem ma byt tak dobra, ze cekas zrovna na ni?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: Ja uz loguju jen daily reward a weekli kuli goldum a i to sem minuli tyden nedal meto proste nebavi hrat zaty classy dyz vim ze tam ma bit dagerka :-(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: toho mam za sebou, ted sem nestih forpe a jdu radsi pomalu na pivo. spis me stve, ze mi to porad pada a grafiku na vymenu sem nikde nesehnal, takze je to masochismus

    i kdyz me zacal bavit sharpshooter a konecne tech 1415, tak sem porad nebyl jeste ani argose :(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja uninstall zatim nezvazuju, jen odehravam daily, ale koupil jsem si komplet zaklinace III a rochnim si blahem :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE: ne botovat, Blokovat* :D se prehrivam jak moje grafika
    a to sem se vcera doklik na 1415 ale uz tejden zvazuju uninstal
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: budou rádi když to dneska rozhejbou
    a přidaj Captcha, páč to s botama nezvládaj, dementi. takže mám plný mail a ani tam ty boty nemůžeš nijak reportit, či botovat. den po bloku 600k botů tam jezdily vláčky znova
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Hmm patch...a nic ..... tu assassinku pridaji az na vanoce ne ? :-(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CZ | Lost Ark | DATUM VYKAS POTVRZEN!
    https://www.youtube.com/watch?v=pVCA6fr2h7Y
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: https://papunika.com/world/?id=00000


    todle, nevim jeslti sem to link dobre... obecne to linkuje na tu starou a musis to tam nekde prepnout, jinak tady si najedes na lokaci co chces a rozkliknes, v pravo muzes povypinat, co tam nechces zobrazovat... a pak kliknes zas pravym a vyjede to o uroven vejs jak mapa ve hre
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: das link na to co pouzivas?
    no ja nepouzivam obecne nic, ale tohle me zaujalo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: je v něčem lepší než ta z papuniky? tam se mi líbilo mokoko a vlastně i ty adventure tomy tam jsou vysvětlené a zmapované fajn (kdybych se k tomu teda dokopal, to je mokoko 1089 atd.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam