• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FORTRESS: protože to tam lidi dost bannujou a nebo tam stravis 2 hod. aspon s mym stestim (kdyz tam lezu po pulnoci, tak u toho akorat usnu, stava se mi u g3 vykase)
    uz sem byl i vykas bus, co trval minulej tejden snad 2 hod, ale kdyz to frci dobre, tak je za 30 minut hotovo... a ja si pri tom ctu, nebo na neco koukam na druhym monitoru, protoze uz mi to zadnej zazitek nedava - takze nez 1 raid s pugem, tak za to dam 2 busem (nebo daval sem)

    ciste pomer cas/cena/vykon a to je ted v mindzi - precti si, co sem tam psal o Argusovi a bannovani moji reflux socky
    Kakula muzu chodit jen s Paladinem... a kdyz tam kupujes bedny, tak z toho zadnej echt gold netahas a musis to vyrejzovat jinde - akorat neni kde

    si vzpomen, co stoji pokus o Quality upgrade - 500 za klik na zbran? 300 armor? posledne sem vyklikal 20 sutru na 1 altu a zved sem kvalitu o necelych 10% (z nejakych 50 na 60+) - proste to ted neni pro me udrzitelny a je to jen toceni se jak vitr v bedne
    cekal sem na Rowen, je prtavej a to PvP je divne

    ted me mrzi, ze sem to fakt minulej tejden neodpisk - taky sem jel rok v kuse, titul Yearling atp. a pak mi to chvili trva, musim se na to nejak nasrat, ci najit neco lepsiho
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já už to zabalil, nicméně nechápu proč bys měl platit bus za easy endgame content jako je Valtan nebo Vykas. I Kakul je první dvě gaty jednoduchej.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: boti v Punice jsou posledni problem co LA ma - ten region je půl rok mrtvej, bylo x Punika Powerpassu, pripadne lidi davaj Knowledge transfer. nebyl sem tam mesice. Field bossy uz mas dalsi 2 SVern a Rowen, Chaos gate je SVern, Ghost ship je taky NW od SVernu
    tihle boti nemaj vesmes na nic vliv, i Trade skills sou passe, protoze ti dojde rychle energie, trochu ji bejva v Login rewards, ci Weekly z eventu na exchange, ale malo. taky posledni Leaf z Trade skillu sem videl naposled pred pulrokem - at chytam zvirata, ci cudly, kde mi j ich chybi raketa, proste uz nic a stoji to raketu casu a nic moc to nedava. Platinum Fields sem byl naposle v zari, protoze tam pug uz nechodi, nikdo to nedela

    boti naopak stlacily cenu Fusion matrosu, ktera ted narostla

    co je ale totalni pojeb je posledni patch a redukce goldu:
    Argos z 2700g na 1000g - chodil sem s 5 alty (main uz ma vysokej ilvl a nedostaval) - ztrata 8500g tydne
    Valtan z 4500g na 3000g - bus z 1k vystrelil na 2k - tzn. 1k goldu za bus run - s 6 alty ztrata 15000g tydne
    Vykas redukce jen u Normal, ne HM - tady redukce jen o 100, ale bus z 2k vylit na 3k - tzn. 900g za bus run - s 6 alty ztrata 6600 tydne

    tzn -30.100 goldu pro me tydne a jsem v prdeli. main paladina mam pres 1500, 5 altu 1460
    pri upgrade armoru na Brel gear mam armor +16 a pants +12 - na tech +15/+16 to jelo vzdy na 100% artisan energy a cena +1 kolem 20k goldu

    v podstate jsem v hajzlu a nedokazu tlacit rychle main (muze porad Brel jen g1-4), nemuzu 1520 Chaos dung
    a ostatni alty taky nemuzu moc posunout

    ty Vykas/Valtan busy sem chodil ted tak mesic, vzdy u toho cucel vedle na seros (gomora byla rychla) - urcite bych moh chodit s 3-4 altama pug valtana, ale lidi sou kokoti a casto te bannujou nesmyslne z lobby - jako treba moji docela maxlou 1460 reflux socku s lvl7 gemama do Argos lobby 1445+ - a proste ban, dementi (bezne s ni jsem v top MvP i mezi vyssima ilvl)
    u Vykase, kde je treba ilvl1460, me budou kopat jeste vic, i kdyz Titles atd. mam - do patche pro me byl pomer cena/vykon/cas proste levnej bus, s dobrou gold odmenou

    v tomhle se ta hra hrozne uzavira a proste to nejde dohonit - argument zlevnili sme kraft na low tier3 je nesmysl - vetsina farmi x altama a boosti main, pripadne koho chtej natahnout...
    kdyz vemu v potaz, jak divnej je Rowen a to mass pvp... tak treba dobrej prsten pro paladina s Endurence (jo tech tam moc neni), s Heavy armor/Fortitude nebo Spirit absorbtion je za 10-20k, pokud tam nejaky je - kde na to mam brat??? obdobne mi nejdou fixnout staty a engr. prave u 2/6 gold earning charu, proste na to nemam gold

    co se mi za mesic tohohle bus farmingu povedlo, maxnout Grudge, Blessed auru, Awakening, Preempt. strike - a rikal sem si, ze uz to pujde (grudge krom paladina jedou vsichni, takze velka uspora)

    jedine, co jsem nikdy nebyl je Kakul a predpokladam, ze to budu calovat taky 9k bus, nebo me budou bannovat - pred tejdnem sem se rozhod skoncit, pak sem si rikal ze to vypada dobre koupil misto crystal aury za 10e pack kde je Mecha mount... a 9. slot, ze si udelam dualniho paladina (pak uvidim, zd ajen na pvp, ale karty, engr. sdilene...)
    pak prisel patch a je to hl. frustrace

    hl. bych pro edngame potreboval natahnout i nejaky DPS, protoze s paladinem chodit tu posledni Tower je nesmysl, reflux socka to tam vymlatila uplne v klidu na ilvl o 30 mensim

    pripomina mi to BDO - dokud mas co zkoumat, storyline, tak dobry, pak jak zacli pridavat alty a tlacit te powerpassama at to behas vic furt dokola, tak vyhoreni ala POE je zpet
    v chaos dung/gate/adv. ostrovech, guardianech uz zadnou zabavu nevidim - faceroll, co stoji hodne casu a aby tam padlo neco hodnotnyho, tak to je zazrak
    WRATA
    WRATA --- ---
    TAJEN: Covece nevim jestli cekat na horsi Outriders je ta spravna cesta.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    boty stale nevyresili? eh ...
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Uz sem to vzdal :-( Tolik sem se tesil na tu dual dager assassinku ... ALE ... nevim je to cele divne po par mesicich sem logl a .. teda odlogl sem v punice na fishing spavnu .. a ted lognu a byl sem skoro zasypanej kralikama od bootu ... :-( Myslim ze je spousta jinejch her ..Ted spis jen tak prezivam a cekam na First Descendant ....
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: jn plne chapu. dotah sem abych mel 6x 1460, resp pala vic. tak casto uz chodim bus na valtana/vykase a cucim vedle na serial
    zkousim brel, ale jako tam to honění je fakt masturbace - po 3 tydnech a smule mam porad jen 1 novej kus gearu, takze porad nemuzu g3+ a zere to raketu goldu a to sypu jen do paladina. ostatni postavy uz nikdy poradne nevytahnu a tez me to prestava bavit

    ani ten Rowen nevypada na spasu - bylo to vlastne hrozne kratke
    behem tejdne adv. tome na 88% a pak zas ty debilni trhaci picoviny a zbytek podle ranku

    jako po roce u vetsiny MMo mam zasek a hraju to ze setrvacnosti, a pak to jednoho dne uplne zariznu

    ten Overlay sem ale chtel jeste zkusit, nekdo mi ho doporucil na discordu, sama prej nevyzkousela, a me to prijde bud ze to pro LA jeste nejede, nebo to je zas nejak dojebane a vubec nic se mi nezapne
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: uz moc nevalcim. Je to prilis repetetivni a narocny chodit raidy s tolika postavama na goldy. lognu jednou za tyden kvuli parte a i do toho se mi obcas nechce tak na to seru
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    jeste nekdo valcite? co rikate Rowenu?

    a pokud znate, ci muzete, jde vam tohle? pripadne vyzkouset? mel by to byt overlay, ale i kdyz tam tu vecicku v Overwolfu zapnu, tak to nenabehne od toho Mobalyticsu (ukazuje mi to dalsi 4 hry, ale LA proste ne) - moh by to byt dobry tool, kdybych to rozbeh :D

    Download Mobalytics Lost Ark Desktop App and Overlay
    https://app.mobalytics.gg/lol/glp/lost-ark-download?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    CHORCHE: Uz sem celej zlatej :-P Muj klan by me asik nepomohl nevim lidi moc nekomunikuji :-( Ale diky tomu ze streamuju name obcas nekdo kouka tak mi jeden klucina dost pomohl radama a potahal prez raidy apod kdesem ani nikdy este nebyl :-O Takze uz mam vse zlate a dokoncesem to dal na +15 all Takzesem momentalne uz 1415 :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    už sem našel filtry na ty Skill efekty:

    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/a/gZVPQ7G

    tady sem samozřejmě netušil, jak na ty Skill tree Notification - parádně popsáno tady v prvním komentu (od mattycraig Avid Voter 5 days ago Berserker)

    https://www.reddit.com/r/lostarkgame/comments/yxpb4f/tripod_auto_dismantle_setting/

    když to nastavíš blbě, tak dismantle semele vše :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TAJEN: bo seš jelito :D jak sem tu házel dřív, k tomu patchi byl Punika powerpass (pink, si ilvl1302) apak je tam další mise - co ti za zvyšování ilvlu dává dost matrošů a ulehčuje to. lidi, co to hrajou pořád a maj nějaký rezervy, matroš v bedně, či gold, to daj za první den

    ad. zlatej gear - dáš Aira a Oreha abyss dungy, zaplatíš za bedny na konci (tady je carry zadara, jen že nebudeš rollovat na konci). pak si dáš bus či tě někdo z guildy potáhne Argusem a opět zaplatíš za bedny gold
    když tohle uděláš první týden, tak si celej v gold Legendary setu hned
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno od prvni chvile semna reaperce denne plus minus 18 hodin denne ..

    CHORCHE: Fail je vtom ze ti staci i minimalni lagy a ses bez chaosu :-D A raperka je malicka jasem to strasne dlouho nehral .. kdyz sem streamoval tak mi tam i nekdo ze zinervalu poradil jek ziskam aspon prvni dve veci zlate takze uz mam chestu a kalhotky +15 zlaty nechapu ze nekdo uz ma raperku 1450+ jako jak ? Jinac spis nak se rozhlizim nad buildem a jak to vlastne hrat mrte skilu na zlamani prstu na klavesnici :-(
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    tak ten Tripod system byl pridan chvili pred patchem i na Maxroll, minul sem - a je to asi o zvyku a mnohem vic user friendly ted (nepotrebuju uz spreadsheet v excelu na kazdej alt)
    - problem ale je rozbity Auto-dismantle? posbiram vzdy mraky tech amuletu atp., pulka je bez mych tripodu a tu druhou uz mam na vyssim levelu - snad to daj do kupy, u vyssich altu mi pak preteka inv.
    jeste je fajn, ze je ted double sance (takze nasyslene bedny s Powderama ted pouziju na ty lvl5 tripody)

    co se jim povedlo (a je ted nezvyk) je ta mapa - konecne to passuje a je fajn. novych regionu je tam vyznacenych hodne

    velke upgrady pro stronghold jsou kosmeticke a myslim si, ze horizont. hracu uz je pomalu

    nekdo tady cekal na Repaera, jak to jde? pokud to jeste hrajes?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FORTRESS: dik, ja si nebyl jistej jestli to znamena 2x Wei nebo to co pises ty

    tripody sem neco stih, nestih, +4 sem mel minimum a vetsinu nizsiho sem zkusil vcera

    ten dnesni patch vypada vyzivne a 4hod, tak uvidime

    Feast With Friends Release Notes - News | Lost Ark - Free to Play MMO Action RPG
    https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/feast-with-friends-release-notes?tag=release-notes
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    CHORCHE: Měněj tripod system takže co nemáš uložený o to přijdeš. Takže si gear kde máš +4 / + 3 ulož do inventory.

    První se jedou orby protože ještě většinou díky velký damage nemáš nabitýho siderala kterým se ta mechanika cheesuje. na x15 barech už ho máš většinou nabitýho a jede se Wei.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    1 blbej dotaz, co ty grupy myslí tím: *orbs into wei*? je to 2x wei, nebo je to nejaka tatarstina a mysli tim 30baru orby a 15baru wei?
    kdyz se zeptam v te parte, tak me hned kopnou :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FORTRESS: mozna mam jen kliku na kikoty :D a jak je to s tema tripodama netusis?


    da se rici, ze byla doba do valtana a po - kdy lidi s 6-12 altama byli schopni farmit mrdu goldu - pak jak to jelo dal, tak to vysponovalo tu cenu Engravingu a ja na ne muzu zapomenout

    ty recenze jsou samozrejme prehnane - psal tam typek, jak maka 70hod tejdne, ze mu casto nezbylo skoro na najem a na jidlo - tihle to casto nedokazou opustit pro ten cas projebanej ve hre a kolik penez tam narvali --- akorat to odradi nove hrace, protoze ty reference nejak funguji

    takze pockam do konce roku a uvidim, kam se to posune
    ale lidi to vykoplo i z Valtana i Argose dneska (sic se vrati, ale mrtvi) --- tohle se nezda, ze by umeli fixnout a resi radsi koniny, ten vcerejsek byl velkej fuck up
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Vtipný jsou tam ty negativní recenze od lidí co v tom maj 4000h+

    Kungulanium už jde chodit matchmakingem uplně v klidu.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    pořád tedy hledám, jak na ty Skill tree efekty

    včera sem stihl jen 1x argose se svým paladinem (1472,5) - a už to fakt nechápu - phase1 - vychcípalo tam úplně vše, krom mě a 1 dps v mé partě (všichni 1460++++, spíš 1470+)
    pak vždy chvíli zkouším něco jako guardian kung. a lidi mě pořád bannujou socku (při tom mám docela dobré vše, jen nemám celej relic set) - a fakt nevidím důvod, proč by bylo zapotřebí 1500+ a 5x3 full relic set (takový požadavek tam ti dementi dávaj na želvu vesměs denně) - sic toho guardiana stlučeš o fous rychlejš, ale promrdáš víc času v Lobby/party finderu
    - moje guilda mi v tomhle vesměs nikdy nepomohla, každej to běhal jak má čas, ale todle už je fakt moc
    swap sem ze socky zpět na paladina a dal 2x želvu, ale za tu dobu mi to 2x vykoplo - prvně po zabití, podruhé po 3 minutach, naštěstí jen na výběr servru, takže se dostaneš zpět, ale je to jako bys umřel - tak tohle jim teda už fixnout x dní nejde a počítám, že zítra s Patchem přidjou další problémy


    zítra tedy ty Tripody, Reaper, Punika powerpass a pak nějaká mise na ilvl1445 - takže možnost potáhnout nějaký alt, nebo mít hned Reapera až po Vykase (já bych to narval do GunLancera, ale nemam free slot a prachy jim už dávat nechci)


    grafik za včera (tzn. noví lidé už spíš nebudou, LA bude pomalu vymírat a půjde směrem merge za mergem)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam