• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLEVAJZZStar Wars Galaxy of Heroes (swgoh)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLEVAJZZ: sestry jsou boží :-) máme teď jako guildí úkol boostit klony a dotahovat relic V u třináctkovejch postav kvůli Rancorovi, ale už se těšim, až je zase nakopnu :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    Farming guide je skvělá pomucka pro začínající hráče

    2022 STAR WARS: GALAXY OF HEROES FARMING GUIDE - Unlock ALL Legendary Characters for Beginners + F2P
    https://www.youtube.com/watch?v=rDwzMO09uik&t=572s&ab_channel=AhnaldT101
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    do grand areny ale i obecně se zaměřit určitě na nightky, padmé, brouci
    brouci jsou zaklad už kvůli Tamborovy eventu v TW

    já to zatím hraji 1,5roku a mám zatím kolem 2mg GP ale jsem v super guildě která to začíná brát dost vážně a přemýšlí se nad strategii v TW a tak... takže to je super

    ještě mám jeden začínající team a tam je začátek naprosto jasný.... PHOENIX je to první ucelený team se synergii, který vám vyfarmí emepror palaptine i admirala Thrawn plus je dobrý do na začátek na Galactic battles

    naprosto klíčové je čas a trpělivost a dlouhodobý cíl, což je u těchto her základ.
    určit si cíl .... já v mém novém druhém profilu jsem se zamšřil na supreme Leader Kylo Ren Legendu...protože je to nejlehčí legenda. a podřizuji tomu všechno...

    takže nerozhazovat body do všech postav co vám hra nabídna....(je tam spousta trash postav) ani ty postavy neotvírejte abyste si zbytečně nezvyšovali GP....

    a pak už jen vybírat správně teamy s dobrou synergii..

    a sem tam sledovat AhnaldT101



    takže teamy
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    LUCIASHECK: Bad batch / kloni?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ARMADA: Brouky mam uz na 120kGP, ti jsou jasni (viz dole moje TOP3), spis mi jde o ty dalsi, protoze do Grand areny jich je potreba strasne moc
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    LUCIASHECK: Brouci?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Jaky tymy ma smysl levlit do obrany do grand areny? Zatim jsem bez Revanu, jeste nejakou dobu budu bez GASe, …
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    (A jo, jsou potreba na Thrawna)

    Nicmene do top gearu je taky hnat nebudu, dokud mi nedojdou lepsi tymy :-D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SONNY1344: Ja svoje fenixy do TW pouzivam, protoze tam Hera ma omicron abilitu a nejsou to takovy plecky jako treba ve squad arene. A v TB v battle misich je nasazuju taky.
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    SAMGARR: uz si nepamatuju, na co jsou potreba, mam dojem ze na odemceni Thrawna - a pak silne doporucuju je dal nezvedat, je to jeden z nejslabsich tymu, v GAC je vysoluje pomerne dost postav, v challengich, territory battles ani territory wars se nepouzivaj.. za me to je jeden z mala tymu, co lituju, ze jsem je vytahl na g12
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    LUCIASHECK: Bodlo, jen nejsem tak daleko 🙂

    VYWERN
    VYWERN --- ---
    LUCIASHECK: a presne proto mam jawa team :))
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Je to tam :-) tech par bonusovejch dni skoro na vsech bitvach fakt bodlo :-)

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na low level guildu kvuli raidum? Vsechny co jsem nasel pres in-game search jsou neakti vni.
    VONDY
    VONDY --- ---
    První 501 protože je to lehčí nafarmit krom shaaka, bad Batch se farmí hrozně blbě mám je na 5* skoro vůbec to nepadá a v shopu nejde koupit
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Cau, taky hraji, cca 2 roky, GP 3,5m :) Legendy zatim ani vzdalene :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SONNY1344: Ja kdysi chvili hrala (nejakych 7 let zpatky), ale to jsem si akorat rozbehla par zbytecnejch postav s celkovou GP ani ne 200k. Ted znova hraju nekdy od lonskyho jara, GP neco pod 2,5m. K legendam se zatim jeste ani vzdalene neblizim :-D
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    SONNY1344: od letošní zimy
    1m GP
    CZK "Temný cech"
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Na nastenku bych pridal perfektni mod guide
    SWGoH 101: The Comprehensive Mod Guide – Gaming-fans.com
    https://gaming-fans.com/star-wars-goh/swgoh-101/swgoh-101-comprehensive-mod-guide/
    Staci zadat jmeno postavy
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Jinak GP kousek pod 8M, chybi mi z legend jen Rey a v soucasny dobe jedu Mon Mothma tym a Iden Versio pro Imperial Troopers leftovers
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam