• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLEVAJZZStar Wars Galaxy of Heroes (swgoh)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak doufám že jste ty bonusy pořádně podojily!!!! :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Happy revenge of the Fifth. This is the May!
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    BLEVAJZZ: Díky, Sváťo :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ARMADA: jawa team jsme rozebirali v guilde.. bylo mi receno od zkušených hráčů.. ze to je spis takovy team pro zabavu, kdyz uz mas legendy a nevíš co by ale team který umi potrápit.. na brouky mám nightky. ty si s nim poradi hravě:-D
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    já se spíš trápím..
    stojí jawa tým jako counter na brouky za to?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    LUCIASHECK: Tooth jsem honil snad 4 měsíce! :-D ale je to Taunt jak hovado..
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    farming guide

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLEVAJZZ: jo, u lodi takhle bojuju o to bejt v 50 :-D taky Chimera + Geo. Hound's tooth je v procesu, ale jde desne pomalu. Stejne jako ta zasrana Anakinova kraksna, kterou potrebuju na GASe :-/
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    jinak lodě mám hlavní Chimaera s GEO a s Hound`s Tooth. jsem pořád kolem 100. místa ...samozřejěm se snažím se to vždycky hodit pod 100 at mám víc bonusů :-D
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    BLEVAJZZ: Jo jo, přesně tak to mám :) jen trošku výš Sabina a Ezra, protože Mando a Jedi. Jinak ut jsou pro mě neperspektivní tým. Kvůli GA a Padmé brouci, jinak ti FO. Jen gear 12 je prokletí. Trvá to.. :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ARMADA: phonix je fakt jen na začátek a jak s níma nafarmíš co s nima jde... už je hodit na druhou kolej a nechat si je maximálně do grand areny někam do zadu.....jen teda Hera syndula dát ještě omicron at je ten team trochu použitelný :-)
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    Já od začátku fénix. Teď s nimi končím a pokračuji first order kvůli SLKR.. to ale bude běh na dlouhou trať, protože relic ..

    Naopak jedu i pár bokovek, protože credit heist mi mocně pomáhá s postavami :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    LUCIASHECK: takto máme na stejno ja relic 6,6,5,6,5. ted teda tuním darth revan team...protože jsem ty revany uplně zazdil :-D

    jinak miluji moje Ewoky to jsou medvídci zlatí :-D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    a na Revany, pokud nejsou s Kenobim, Bindem a Bastilou, vetsinou taky stacej. Neporadej si s DRevanem+Malakem.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLEVAJZZ: ja u nich mam relic 7,6,5,5,5 a pohybuju se kolem tech 250 +-, verim, ze az dotahnu ty relicy, tak me to zase trochu posune vejs :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    LUCIASHECK: já právě už od začátku ladil sestry takže je mám vytuněný..ale už přestávají trochu fungovat ve squad areně už se nedostanu pod 250. místo drtím padmé i boruky ale lidé už tam začínají mít revany nebo už další legendy...a na to jsou už nighty kratké
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    jak si vybrat správnou guildu: vybírat podle toho jak moc se té hře chcete věnovat...jak to budete žrát. ze začátku jsem byl v nějaké divno guildě kde se moc nedělo a ted jsem asi rok v Sins crew a je to fakt rozdíl, když jste ve gungující guildě váš učet to nakopne fakt znatelně....správná guilda by měla mít i svůj discord kde se ladí strategie..protože jestli je něco ve hře fakt na hovno tak je to ten jejich strašnej chat, kde nedomluvíš vůbec nic.

    jeslti tu bude dost lidí... klidně založíme i nyxí guildu:-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLEVAJZZ: sestry jsou boží :-) máme teď jako guildí úkol boostit klony a dotahovat relic V u třináctkovejch postav kvůli Rancorovi, ale už se těšim, až je zase nakopnu :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    Farming guide je skvělá pomucka pro začínající hráče

    2022 STAR WARS: GALAXY OF HEROES FARMING GUIDE - Unlock ALL Legendary Characters for Beginners + F2P
    https://www.youtube.com/watch?v=rDwzMO09uik&t=572s&ab_channel=AhnaldT101
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    do grand areny ale i obecně se zaměřit určitě na nightky, padmé, brouci
    brouci jsou zaklad už kvůli Tamborovy eventu v TW

    já to zatím hraji 1,5roku a mám zatím kolem 2mg GP ale jsem v super guildě která to začíná brát dost vážně a přemýšlí se nad strategii v TW a tak... takže to je super

    ještě mám jeden začínající team a tam je začátek naprosto jasný.... PHOENIX je to první ucelený team se synergii, který vám vyfarmí emepror palaptine i admirala Thrawn plus je dobrý do na začátek na Galactic battles

    naprosto klíčové je čas a trpělivost a dlouhodobý cíl, což je u těchto her základ.
    určit si cíl .... já v mém novém druhém profilu jsem se zamšřil na supreme Leader Kylo Ren Legendu...protože je to nejlehčí legenda. a podřizuji tomu všechno...

    takže nerozhazovat body do všech postav co vám hra nabídna....(je tam spousta trash postav) ani ty postavy neotvírejte abyste si zbytečně nezvyšovali GP....

    a pak už jen vybírat správně teamy s dobrou synergii..

    a sem tam sledovat AhnaldT101



    takže teamy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam