• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VOIKUKKAFotovýzva
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Tak výzkumný M$ lab v budově 87 to sice není, ale říkejme tomu Odhalené ticho 🙂

    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Pardón, nečtu nástěnku, že to má být pouze vlastní tvorba.

    Zkusím tedy zapátrat ve svém a najít vhodnou náhradu.
    Omlouvám se.
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    jedno ticho jsem si naaranzoval na vylete. po strasne dlouhe dobe sam na cundru.

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Za mě jednoznačně ryby nebo les, tam utikam za tichem :)

    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    1KA
    1KA --- ---
    Ticho

    KURE
    KURE --- ---
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    VOIKUKKA: Tak to vypadá, že máš vítěze :)
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    like so
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Každopádně, téma mě napadlo, protože to byla věc, kterou jsem si v té chvíli nejvíc přála. Za mě bylo až strašidelné ticho tady :)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VOIKUKKA: Vidíš, já to nekontrolovala, věřila jsem ti :))
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    TRAILER: varianta C) se mi také líbí, možná ještě více. Zadavatel tématu by si pohlídal, předání štafety v zadávání a v případě více fotek se stejným počtem hlasů si vybral komu zadávání předá.
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    TRAILER: var. A) mi přijde fajn, akorát druhý v pořadí by měl asi smůlu, protože bychom takhle akorát hrnuli před sebou frontu zadavatelů.
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Zatím návrhy:
    V pondělí hodit anketu kdo je vítěz s hlasováním do 12 hodin.
    V pondělí dopoledne nahodí všichni "vítězové" návrhy na nové téma a vybereme si hlasováním z návrhů.
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    VOIKUKKA: a) Prvně datovaný příspěvek, který má stejný počet hlasů, určuje téma na nacházející týden, druhý dle pořadí na týden další. b) Admin má právo veta a rozhodne o vítězném příspěvku. c) Varianta b) jen s tím, že rozhoduje ten, kdo téma stanovil, tj vítěz z minulého týdne. d) Varianta c) je lepší, než b). e) První den v následujícím týdnu, kdy je určováno téma na aktuální týden proběhne super match, kdy účastníci diskuze ve druhém kole hlasují o vítězi. V případě další remízy se postupuje podle varianty b), nebo c).
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Stala se mi nemilá, nepěkná věc, úplně jsem přehlédla, že SARUMANKA má stejný počet hlasů jako NELLAS.
    https://nyx.cz/discussion/275570/id/54747730.
    A je třeba se zamyslet nad otázkou, jak do budoucna řešit stejný počet hlasů. Někdo nějaký nápad?
    LUBAN
    LUBAN --- ---
    Pracovni cesta bez deti..slysite to ticho? :)))

    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    :))

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VOIKUKKA: Uff, já? :-o
    Tak dáme třeba... ticho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam