• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VOIKUKKAFotovýzva
    Házejte během týdne svoje fotky na zadané téma. Můžete lovit v archivu, nebo téma přijměte jako výzvu a cvakněte něco nového. Vložená fotka bude mít uvedeno místo pořízení případně nějaký drobný koment na co se díváme a datum pořízení (třeba jen měsíc a rok), pokud datum není známé, tak alespoň info že se třeba jedná o archiv.

    Další komentáře, pokud se týkají fotky a chcete se o ně podělit, tak do samostatného příspěvku. Tyto doplňkové komentáře si pluskujte a mínuskujte jak chcete.

    Téma se střídá po týdnu a "fotka" s nejvíce pluskama určí téma na další týden (vyhodnocení vždy v neděli). U fotek je povoleno pouze (+), pokud se líbí, jinak to přejděte bez povšimnutí.
    Proběhlá témata:

    portrét, "verim, veris, verime", experiment, sníh, Urban - Industriální romance, západy a východy slunce, nemoc, klid, Má vlast, odraz, lidé a hory, pro štěstí

    ___2022___
    sešlost, Vánoce, hra, radost, optický klam, splín, adrenalin, jídlo (trhy, tržnice, slavnost, svatomartinské hody...), modrá hodinka ve městě, mini, všednost, ztracen v davu, solitér, skrz, konicci me mile / meho milého, odpad v přírodě, noc, hnusný počasí, odpočinek, cesta, vysoká noha, textury, staré versus nové, ironie osudu, silueta, vlhko, "2" slovy: dva/dvě, za zrcadlem, alkohol, kýč, hrátky s perspektivou, pohyb, jaro, ticho, geometrie, maximalismus, láska, žlutá a modrá, můj stín (první téma)
    rozbalit záhlaví
    STIPA
    STIPA --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    trend je jasny.. mala frida.

    LORDPEET
    LORDPEET --- ---
    Ten se fakt povedl!

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já teda taky nic moc lepšího nevymyslím...

    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Ráda bych vyhrála, abych mohla zadat téma nespokojenost a proto zneužiji své děti. Snad to klapne :)

    PIER
    PIER --- ---
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Ultimatni..
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AETHER: To bys me spatne pochopila, strach je asi ta posledni emoce kterou u toho pocituju. Ocividne ale nektery temata ktery jsem celej zivot povazoval za takovej ten notoricky proflaklej zaklad tady vyvolaly paniku, coz urcite nebyl muj zamer.

    Anyway. Co treba "spokojenost" (a nefnukejte, muzete si za to sami ;-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    BLOWUP: Jen se toho neboj😌
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Asi bych mel urcit dalsi tema, coz milerad udelam, ale ty moje temata se pokud se pamatuju moc neosvedcujou. Osobne nemam nic proti tomu aby to prevzal nekdo za me.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak jsem dneska jeden tématický cvakla.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    nejak nemam cas nic hledat tentokrat, ale ono je to asi jedno :-)

    CROSS
    CROSS --- ---
    STIPA
    STIPA --- ---
    HOWKING: možná to tak vypadá, ale není.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    STIPA: To vypadá jak render!
    STIPA
    STIPA --- ---
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    800 let
    LORDPEET
    LORDPEET --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam