• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VOIKUKKAFotovýzva
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLO_GROS
    BLO_GROS --- ---
    U Lítožnického rybníka v Dubči.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DOOMBRINGER: howking mě má v ignoraci nebo já jeho, mohl bys to okopírovat, klidně do pošty ;)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    VOIKUKKA: Nové téma: "Hrátky s perspektivou".

    Ohledně srovnané budovy to je tak jak říká HOWKING.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VOIKUKKA: Protože zatáčí a naklání se mu tak horizont.
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    DOOMBRINGER: dáváš.
    Fotka fajn, ale proč jsi sakra ten barák nenarovnal? Moje oči se s tím nějak nechtějí vyrovnat.
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    HAJOUNEK: koment rozhodně není nutnost. Pokud někdo bude chtít sdílet pozadí vzniku fotky, nebo nějakou zajímavost, tak to může být pro mě poučné.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    VOIKUKKA: Já bych se obešla i bez komentů. Dobrá fotka mluví sama za sebe, pokud mi nic neřekne, pak nemám co hodnotit.
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Jaipur, XII/2018

    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    DRAGON: jasne v pozadi black peak !!!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Taky vlastně pohyb! Kometa C/2020 F3 NEOWISE se pohybuje mezi hvězdami. Snímáno pomoci barevných filtrů postupně, proto stopy hvězd mění barvy.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    VOIKUKKA: Jen na vysvětlenou proč psát případné doplňkové info zvlášť. Samotný komentář k fotce může být zajímavější než fotka, která sama o sobě třeba nezaujme a pak vlastně nevím zda pluskovat fotku nebo ten koment. Tohle by můj "problém" řešilo.
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Návrh na pravidla klubu:
    Vložená fotka bude mít uvedeno místo pořízení případně nějaký drobný koment na co se díváme a darum pořízení (třeba jen měsíc a rok), pokud datum není známé, tak alespoň info že se třeba jedná o archiv.
    Další komentáře, pokud se týkají fotky a chcete se o ně podělit, tak do samostatného příspěvku.

    U fotek je povoleno pouze +, pokud se líbí, jinak to přejděte bez povšimnutí
    Případné doplňkové komentáře si pluskujte a mínuskujte jak chcete.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HAJOUNEK: Nový Zéland? lake Wanaka? mám úplně stejnou fotku, to snad není možný, já ji snad najdu v archivu :)
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    Kdyžtak mě smažte
    ..až budete na kompu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam