• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VOIKUKKAFotovýzva
    KREJCZY
    KREJCZY --- ---
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    CAROLIAN: kapka ibiskoveho caje nad cinskou miskou
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    ARNIWUP: co to je?
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    B3DA
    B3DA --- ---
    uz je pristi tyden .. ?

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tohle je v podstatě taky skrz (a odněkud někam)...

    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    třeba takhle

    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    téma... hmm... skrz (okno, klíčovou dírku - prostě průhled do jiného světa)
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    VOIKUKKA: mě to přijde zase zajímavá výzva - na mojí fotce je můj milý zastoupený pouze stínem - chtěla jsem dát fotku, která je praštěná (v horách, v nádherné krajině on sedí s kuklou na hlavě - protože lítá s dronem) - ale dávat fotky na kterých je přímo ta osoba (relativně poznatelně), takhle veřejně, je holt divný - ale dá se kolem toho nějak prokličkovat....
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    BLOWUP: za mě je hlavní problém v tom, že fotky koníčků bez dané osoby moc nemám a sdílet fotky svých nejbližších se mi moc nechce. Tady alespoň jeden cvok z dneška.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HAJOUNEK: jestli pocitam spravne, tak by tema mel nahodit carolian.
    Ona je to otazka vkusu?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAJOUNEK: Neměl by házet spíš CAROLIAN?
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    BLOWUP: Tak ty ulítlej autisto radši nahoď nějaký další téma, třeba se tentokrát trefíš do vkusu..
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HAJOUNEK: tak ono slo o konicek toho druhyho, ze, ale myslenka, ze existence specialniho auditka nekomu zabrani v ucasti na tematickym foceni na stejny tema je tak prastena ze se mi docela libi, ja mam tyhle autisticky ulety celkem rad :) nicmene, ja v tom vidim spis nedostatek fantazie. Snad priste budou ty mlhy, tam se navic nedaj krajet udy :)
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Jestli to nebude tím, že pro ty společný koníčky tu existujou příznačnější auditka a u těch ostatních koníčků se navzájem nefotěj..
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Hmm, jak se zda, tema ktery podle myho nazoru obsahuje prakticky cokoli (existuje nekdo kdo nema nejakyho konicka? Nebo nekdo kdo nema blizkou osobu?) se ukazalo pro zdejsi frekventanty jako prilis narocne :) coz je zajimavy zjisteni, docela jsem se na ty obrazky tesil, slibovalo to projednou trochu zajimavejsi mix nez „podzimni mlhy“ nebo neco podobnyho. Anyway, here my 5cents, jsem opet mimo pristup na moje data, takze jenom screenshot z instagramu.

    Heh, a to jsem chtel navrhnout, aby bylo mozny davat k jednomu tematu i vic nez jeden obrazek, no nic, priste snad bude neco jednodussiho :)

    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Ok, nejaky novy tema.
    Co treba „konicci me mile / meho mileho“

    A neberte to jenom doslova :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam