• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VOIKUKKAFotovýzva
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Focení lidí se zásadně vyhýbám, navíc mi přijde, že focení portrétu není pro amatéry, ale spíš (polo)profesionály... čímž se okruh přispěvatelů tak nějak.. hodně zužuje. A taky by mi bylo proti srsti zveřejňovat fotky lidí bez jejich souhlasu.
    Ale zase.. pár fotek portrétů asi někde mám. Tahle je má oblíbená.

    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Pardon, ještě opožděně... hinduistický chrám (Sri Lanka)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Hm, novy tema. Po posledni zkusenosti kdy se mnou navrzeny tema zdalo byt prilis obtizny bych rad navrhl nejakou klasickou disciplinu. Muj favorit by bylo zatisi, ale to by zase asi dopadlo spatne obavam se, to uz dnes asi moc nikdo nefoti. Akt radsi preskocime, neco mi rika ze to by dopadlo jeste hur. Tak co treba portret? Muze to byt momentka i studiova prace, ale mel by tam byt znat nejakej zamer, nemelo by to pusobit uplne nahodne. V idealnim pripade by to mohlo zkouset rict neco o osobnosti portretovane osoby. Zamerne pisu osoby, stenatka a kotatka v zapadu slunce dame priste, OK? :-)

    Jinak, San Galgano je opravdu magicky misto, nejenom na fotografiich. Za urcitych okolnosti se tam dalo i ozenit ;)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Thaisko - Kralovsky komplex @2011

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Livigno Alps

    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    KRISKA: program Polish free verze na mobil efekt - pohyb ....jinak je to foceny u nás v práci kde to místo má samo o sobě kouzlo... Budova z roku 1893...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    BRUTOL: muzu dotaz jak jsi toho docilil? vypada to fakt huste a moc se mi to libi
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Sakura Tenjin-sha, Nagoya

    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Indie

    STIPA
    STIPA --- ---
    Socha Krista v Úžici

    N_I
    N_I --- ---
    nevěříme, možná ve víru 23

    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Vítač u hřbitova na Bali

    MALANIUS
    MALANIUS --- ---
    PETRUCCI
    PETRUCCI --- ---
    karlštejnský hřbitov
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    Sv.Barbora, Kutná Hora

    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Fotka z bývale modlitebny, nyní slouží jako koncertní místnost....

    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    vlastní fotka je z kostela misie San Juan Bautista v Kalifornii. Misie byla založená 1797 a dlaždice jsou z nepálené hlíny - takže jsou v nich vidět otisky stop neposedných zvířat, která se procházela po dlaždicích schnoucích na slunci.

    Dneska se věří, že pokud si dáváte tuto klasickou dlažbu, je třeba mít jednu dlaždici s tlapkou pro štěstí. Takže se přímo vyrábějí dlaždice s otisky tlapek :-))

    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam