• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 22.9. Světový den bez aut,Světový den nosorožců, Den hobitů a Světový den řek*
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Tak aspoň pár rybích přísloví:
    En liten fisk på bordet er bedre enn en stor i fjord (Malá rybka na stole lepší než velká ryba ve fjordu)
    prendere a pesci in faccia ("uhodit někoho rybou do tváře") - být drzý.

    A v neapolském dialektu prej je "pesce" i synonymum pro penis, což taky rozšiřuje možnosti, ehm, rybaření.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Pokud by se někdo divil podtitulku auditka, tak zitra jsem - alespon doufam - na vode a tim padem ho nemuzu zmenit. Ale aspon je to stylovy duvod.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tři sudičky stojí u postýlky malého prince. První mu předpoví, že až mu bude patnáct let, vyroste mu z pupíku šroubek. Druhá mu předpoví, že bude krásný a spanilý. Třetí mu předpoví, že když přejde sedm hor, sedm řek, tak v jedné bažině potká žabičku. Tu když políbí, stane se z ní princezna a ta mu ten šroubek vyšroubuje. Jak bylo předpovězeno, tak se i stalo. Když mu bylo patnáct, vyrostl mu z pupíku šroubek. Tak prošel sedmero hor, sedmero řek a našel žabičku. Políbil ji, stala se z ní princezna, ta mu šroubek vyšroubovala... a upadla mu prdel.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    No, teda nejak nic moc dneska tady - cekal jsem vic.
    A zejtra OSN pro den veřejné služby, Mezinárodní den vdov a Mezinárodní den růžové barvy? To jako mam jako verejnou sluzbu spachat sebevrazdu, cimz bych vytvoril vdovu a pak si nechat natrit rakev na ruzovo? Dlabu na to, maximalne ubalim ten zbytek white widow co mi tu zbyl.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Asi chyba, ale po 30.6. jde 1.7. ne 1.6. ?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    XBAHNO: nasadím si růžové brýle
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    BALAENA: Mas ho tam, tak doufam v nejaky ruzovy prispevek.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Právě mi přišlo v jedné tiskové zprávě, že zítra je Mezinárodní den růžové barvy
    v záhlaví to není
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TILIO: jj. Teda jestli se veci z aliku da rikat kilt, oficialne je to "utility kilt". Ale je fajn a ma dve kapsy.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Byť mi tento svátek není tak úplně určen, je tak hezký, že jsem se rozhodl ho alespoň podpořit. Slavíte?

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Ehm, to si pleteš písmenka, tentokrát to bude na Péčku.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: S déčkem nemám nic společného, snad jen občas na něj koukají moje děti. Ale jsem zvědav, jestli tam bude jingle i na zítra.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a teď mi řekněte, jestli se správce inspiroval na Déčku, nebo sem chodí někdo z Déčka :D zrovna tam byl jingle, že si máme zacvičit jógu, obléct oblíbené tričko, vzít skejt a jet objevovat trpaslíky ;D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    A co delal cely rok vas trpaslik?

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak jsem dneska, byť nikoliv neobvykle, zalil zahrádku. Snad se sem ta poušť nerozšíří. A teď bojují proti pocitu sucha.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Obávám se, že (za)páchat násilně bude ten člověk sám...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Jistě. V blízkosti takto se stravujícího človeka nikdo nebude (páchat násilí).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: To zabrání násilí na seniorech?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam