• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 21.9. Mezinárodní den míru a Mezinárodní den Alzheimerovy choroby
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    já pořádně oslavím zítřek
    a modřina na koleni se vlastně zobrazila v pondělí, po nedělním pádu. Sekanou si nedám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: a slavíš tento den aspoň sekanou? :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    dneska celkem demonstrativně slavím, že menopauza se mě teda ještě netýká :D hezky to vyšlo
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Bohužel se mi podařilo oslavit i dnešní den, i když bez toho šlicu na nose bych se i klidně obešel.

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    2022-10-14
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak snad alespon dve RFC:
    Hyper Text Coffee Pot Control Protocol (HTCPCP/1.0)
    RFC 2324 - Hyper Text Coffee Pot Control Protocol (HTCPCP/1.0)
    https://datatracker.ietf.org/doc/html/rfc2324
    IP over Avian Carriers with Quality of Service
    RFC 2549 - IP over Avian Carriers with Quality of Service
    https://datatracker.ietf.org/doc/html/rfc2549
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    XBAHNO: asi to neni nutne. Ty dny staci pro pobaveni.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    WOODMAKER: Bohuzel tech tydnu a mesicu je tak moc, ze by se mi do zahlavi uz asi nevesly. Nicmene byl by zajem sledovat i je?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    A taky je pry tyden dusevniho zdravi. Trefili se mi s tim do tydne prvnich pokusu kupovani bytu, tak to moc nevychazi.
    EKG
    EKG --- ---
    XBAHNO: Tedy pokud se vychod slunce a jeho drasticky vliv na kvalitu spanku bere jako prirodni katastrofa.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Dneska to vidím na oslavu

    12 hlasy od 12 respondentů
    • 25.0% / 3 hlasy
    • 16.7% / 2 hlasy
    • 16.7% / 2 hlasy
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 41.7% / 5 hlasů

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    a nám ostatním už jen ty nebolavé klouby.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak všem dívkám vše nejlepší a nechť vaše mládí kvete!
    EKG
    EKG --- ---
    TROJKA: Tak gratulki, hehe :P
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Odkdypak se slaví ten bezpečný potrat? Ze mam zrovna narozeniny ..a začínám mít trochu vztek !
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: to je úplně jasný, na Erasmu musíš umět mluvit cizími jazyky, aby sis zašukal, a přitom využiješ tu antikoncepci. Když selže antikoncepce (třeba proto, že jste se nedomluvili na tom, kdo z vás dvou ji použije), tak holt budete mít mezinárodní rodinu, no a až se budete rozhodovat, kde se usadíte, tak by bylo fajn, kdybyste nemuseli brát v potaz, jestli do vaší budoucí destinace míří nějaká ta jaderná zbraň! :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    26.9. Světový den antikoncepce, Evropský den jazyků, Mezinárodní den za úplné odstranění jaderných zbraní a Den rodiny - což teda nevím, jak si dát dohromady. Spojit Světový den antikoncepce a Evropský den jazyků, to by ještě šlo, na to mi fantazie stačí. Jenže pak tam neštymuje ten Den rodiny... Nebo že by ta rodina byla ta antikoncepce? Jenže tam zase nesedí ty jazyky. A do toho ty jaderný zbraně - no mohla by to být bomba, ale tu zase raději neodstraňovat! Jsem zmaten.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Na co že to?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    No, slavit Mezinárodní den míru mobilizací, to je teda majstrštyk... Kam se hrabu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam