• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 20.9. Den malování mandal, Den smažené rýže, Den punče, Den provázkových sýru(včetně korbáčiků) a Světový den uklízení
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Trpaslík posnídal v přírodním prostředí a v duchu nejlepších tradic vyrazil na výlet!

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dobré ráno a vítejte u online reportáže ze Světového dne hudby, Mezinárodního dne triček, Mezinárodního dne trpaslíků, Mezinárodního dne skateboardingu a Mezinárodního dne jógy!

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: ha, to ten slavíme už měsíc, celý byt v krabicích ve skladu, mezi tím kočky... I jako uprchlíci se cítíme, i když makáme na 140 %.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: počítá se, když jsem odnesla krabici od bot na půdu, abych byla připravená před vánoci zabalit pěkné dárky pro děti v tíživé sociální situaci? :-)
    Krabice od bot
    https://www.krabiceodbot.cz/

    (každý rok zapomenu, a pak v listopadu honem kradu svým dětem krabice, co v nich mají věci na tvoření, případně obvolávám příbuzné, jestli si náhodou teď nekoupili nějaké nové boty :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Já jsem čekal, že se někdo zastaví s krabicí od vina - a nic. Vysloveně mě to zklamalo.
    Pak jsem ještě špekuloval nad martini v 1l tetrapacku, ale 1 oliva na balení mi přijde málo a pak - taky to chce nějakou kulturu, ne?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Počkat, to nikdo včera neoslavil den krabic? Co?
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    JAKES: Ne, musíme nahnat uprchlíky do práce:D
    JAKES
    JAKES --- ---
    Když vidím to dnešní spojení ... neslaví se Den kdy uprchla pracovní produktivita ?
    :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dneska se bude makat! Je Světový den uprchlíků a Světový den pracovní produktivity. Tak jedu, jedu, makám jak barevnej! A když do toho zapojíte i nějakýho toho uprchlíka, tak to bude ještě produktivnější oslava!

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Autistický den hrdosti a Udržitelný den v astronomii. Tak co, jste na sebe hrdí? A udržíte se v astronomii? No faktem je, že nějaké drobné autistické sklony má kde kdo a s tím světelným znečištěním by se taky něco dělat mělo - takže třeba dneska zhasněte (pozn. pro myslivce - žárovky!) a pokochejte se pohledem do tmy - což půjde blbě, vzhledem k tomu, že momentálně astronomická noc vůbec nenastává a máme jen nautický soumrak.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Ani dnešek není vhodný pro kombinaci:Světový den dárců krve a Mezinárodní den koupání ve vaně. Darování krve je záslužné a všem dárcům patří dík a zasloužená koupel - ovšem až s jistým odstupem. Já ale asi zůstanu u sprchy.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    XBAHNO: No muzes ho oslavit jako příležitostný fanda běžců.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Světový den oceánů a Světový den boje proti nádorům mozku. Proboha, těch kapel je víc??!? Se nedivím, že z toho lidem rostou nádory na mozku. Tak pšt a už ani Muk!

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    F1GURK4: díky, já fakt nedohledala 👍
    XBAHNO: jestli to stihnu, tak si zaběhat půjdu 😁 možná je to blbý, ale jeho přednost je, že je nejdostupnější.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Video beru, to je hezký kus historie, ale slavit den běhání mě nikdo nedonutí, to je IMHO úplně nejblbější sport ever. Kromě toho strašně protežovaný. Fuj.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    QUANTI: Povídala to paní ráno na ČRo Dvojka. Bývá to úplně na konci ranního vysílání jako rubrika Tři tečky, kolem 8:15-8:25 cca. Tak jestli mě uvedla v omyl, tak se omlouvám.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    F1GURK4: Den běhu by měl být 10. 11. Zdroj? 🤔
    EKG
    EKG --- ---
    F1GURK4: No ... videorekordery jo.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes je i Den videorekordérů a Den běhání. Pro ty co to pamatují :) .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam