• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 19.9. Mluv jak pirát a Mezinárodní den poslouchání *
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    XBAHNO: souhlas krom jedne zasadni kategorie. opiaty. to imho proste nema na volnym trhu co delat. #kecy
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Já nenabádám k nezřízenému užívání, já nabádam k zřízenému užívaní.

    Při editaci záhlaví jsem si všimnul, že jsem minulý týden zapoměl na neděli 2.7. Což je Mezinárodní den proti zapomínání... jak typické.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Nabádat k nezřízenému užívání drog v pondělí je hodně punkové... i když, některé pondělky po tom přímo volají.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TCHYBABA: Osobně si myslím, že nejlepší formou boje proti zneužívání drog a nezákonnému obchodování s nimi je legalizace. Tak to tak pojďme pojmout.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak milé plavčice a plavčíci, copa uděláme s dnešním Dnem námořníků? Už vím! Námořníka opijeme a pak budeme postupovat dle známé písničky! A víte, že denní příděl 71ml 54.6% rumu byl na lodích jejího veličenstva vydáván až do 31.7.1970 a na Novém Zélandu až do 28.2.1990?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    dnes by měl být i Mezinárodní olympijský den a Světový den házené

    Dnes má svátek - Zdeňka - 23.6.2023 | Svátky Centrum.cz
    http://svatky.centrum.cz/2023/cerven/23/
    TILIO
    TILIO --- ---
    NELLAS: Nejdelsi den v roce a je to svetovej den ziraf, to je dobry! 🦒
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Předpověď počasí na dnešek je mimořádně příznivá pro dnešní Mezinárodní den bez kalhotek. Doufám, že jste na něj nezapomněly a zapomněly. Já slavení tohoto svátku rozhodně podporuji!

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Na zítřek by tu byl asi obrázek...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: A taky byl mezinárodní den žiraf. Já se dneska byla podívat u té Rónovy červené. A za trpaslíka mě taky sem tam nějaký drzoun označí...
    A trička nosím denně.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JAKES: Doufám, že bude stejně hojná. A taky doufám, že se o ni nebudu muset postarat já.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Trpaslík, naprosto zmožený náročným dnem i vypitým pivem, právě usnul. Uvidíme se zase příští rok! A to je, milí přátelé, konec dnešní online reportáže. A vězte, že nebyla psána na oprátce, ale poctivě v tričku.

    JAKES
    JAKES --- ---
    Když vidím tolik obrazové dokumentace, vkrádá se otázka ohledně té zítřejší ... 😂
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Po náročném dni i trpaslík dostal chuť na orosenou odměnu. Tak na zdraví všech trpaslíků! Ukecat hospodskýho, aby načepoval pivo v této velikosti nebyl jednoduchý úkol.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Sorry sorry, původní video pro ty, kterým nefunguje to pod tímto příspěvkem.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---


    Trpaslík zrelaxoval a vrhnul se po hlavě do sportovní části programu! Se svým výkonem ovšem není zcela spokojen a slibuje, že se do příštího roku naučí alespoň kopnout ollie.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Po náročné cestě trpaslík relaxuje poslechem hudby...

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Trpaslíci toho moc nenamluví. V Berouně řekne Beroun a je to.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    A nyní můžeme pozorovat málo viděný úkaz: Trpaslík cvičící jógu!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam